Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Za buduće mame /

Dajte mi ideju.... =)))

U sestom sam mesecu trudnoce,i polako pocinjem da smisljam ime za bebu,pa mi treba mala pomoc,ideje za ime... [:lepota] [:lepota] [:lepota] Doktori jos nisu sigurni za pol bebe,a ja bih svejedno volela da imam spremno i musko i zensko ime... [:lepota] [:lepota] Volim neobicna imena,ali da nisu cesta... Imam vec cerkicu koja se zove Leonora,pa bih i drugom detetu volela da dam tako neko neobicno ime,a da opet iz imena moze da ima i lak nadimak... Ako ste raspolozene,volela bih da podelite sa mnom muska i zenska imena koja se Vama najvise dopadaju,a da su neobicna????? [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:lepota] [:lepota] [:lepota]
2015 04 02
Kjara, mislim, moj pas se tako zove, ali svejedno je Kyara italijansko ime za ljude i znaci nesto svetlo, sjajno... Sustinski, po naski bi to bilo Svetlana [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 04 02
Nika,Nikita,Hana,Nikolija,Relja,Andrej,Balsa,Dario.. itd... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 02
Carica si... :-))))))))) Lepo je ime stvarno,a koje musko ime ti se nsjvise svidja ????? =DDDD
2015 04 02
ako je post upucen meni, nemam musko ime [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] sutra i da dete dobijem, ne bih imala musko ime [:smejuljitise] [:smejuljitise] , a zenska imam neka, i cak sad kontam, ne bi mi bio problem da istovremeno imam dve Kyare [:osmeh]
2015 04 02
Dzo [:sokiran] , pa ni ja nisam imala spremno muško ime jer su mi na ultra zvuku rekli da nosim devojčicu...a bio je predivan dečak, sa krupnim crnim očima i dugim trepavicama [:lepota] Ime sam mu dala u porodilištu, spontano...jednostavno mi je ličio na ime DJURA.... Nadimka ima takvih puno....ali samo je jedan DJURA [:lepota] [:osmeh]
2015 04 02
A zamislite onu situaciju kada vam kum pošalje ime [:znojav] Još ste dobre sreće ako vam pošalje - tri - pa bar nešto da izaberete [:jezik] Ali jedno je pod "obavezno" ime njegovog deteta - sina ili ćerke [:smejuljitise]
2015 04 02
Ima toliko lepih imena koja uz neka prezimena jednostavno ne idu, zato ti je moj savet da ime biras po zvucnosti, izgovoris ime i prezime i kako ti zvuci.
2015 04 02
imam sedam kumstva ali nikada nisam dala ni jedno ime vec sam uvek zahtevala da mama odluci kako ce zvati svoje dete ali imala sam sitiuciju pre mesec dana gde me je kum pozvao i insistirao da ja dam ime jer kod njega u selu je greh sam izabrati ime ali posle ubedjivanja od sat vremena promenili smo taj ludi zakon njegovog sela [:osmeh]
2015 04 03
Kada sam kumovala devojčici najbolje drugarice, oni su birali ime. Smatram da niko ne može da da lepše od samih roditelja. A to što naš narod nameće običaje jer voli svima u sve da se meša... [:pospan] Suprug i ja bez dileme imamo smišljena imena za oba pola. Sara (kao Sara Kej) i Vuk. ♥
2015 04 03
ja sam najlepse musko ime dala bratu svojevremeno, tako da jednog dana, ako bude musko, mogu samo kroz prozor na glavu, jer mi ni jedno nece biti dovoljno lepo i dobro [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 04 03
Ubedljivo najlepse musko ime za mene je Aleksandar. Ostala mu nisu ni za prici. [:osmeh]
2015 04 03
LondonsRain nije feeeeeeeeeeeeer, pristrasna si [:osmeh] Meni se svidja i Ilija, Relja, Miomir..itd ....ali najlepše mi je Djura [:osmeh]
2015 04 04
emush je feeeeeeeeeeeeeer, nije pristrasna [:smejuljitise] meni je najlepse Oliver i ja sam feeeeeeeeeeeer i nisam pristrasna [:smejuljitise]
2015 04 08
Tako je Olga, nismo pristrasne [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 04 08
1 2