Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Za buduće mame /

Dajte mi ideju.... =)))

Melanija i Metodije [:lepota] [:lepota] moje opcije za jos dece zdravlje boze, ako se muz slozi [:jezik] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 19
Emilija,Darija,Aneta,Alisa,Dorotea,Hana,Madlena,Stasa i David,Dalibor, Adrijan, Aleksej,Matej,Viktor, Leon To su neka malo neobicnija imena [:lepota]
2015 04 20
moj sin se eto na primer zove Nikolaj,a za devojcicu sam razmisljala da bude Helena [:lepota]
2015 04 21
white0rabbit Baš lepa imena, posebno mi se dopada Aleksej, Dorotea i Madlena [:lepota]
2015 04 21
Hvala, tosu neka koja su se meni svidela i bas su mi lepa i neobicna :) Ja kad budem imala decu zvace ako budu devojcice Emilija i Madlena, a ako budu decaci Aleksej i Viktor, ako bude musko i zensko imacu problem :D
2015 04 21
[:lepota] [:poljubac]
2015 04 21
luka,lana ,masa i matija moji favoriti [:osmeh]
2015 04 23
I ja sam u 6.mesecu trudnoce... Ako bude decak,posto se ne vidi na ultrazvuku,bice Konstantin,a ako bude curica... E,tu se razmisljam... Svidja mi se Dimitra... A vec imam Nikolinu... [:osmeh]
2015 04 26
Nicollina - Konstantin je prelepo ime - ali će mu nadimak biti Kosta.... Mada se meni i Kosta kao ime jako dopada [:lepota]
2015 04 26
@emushka, ionako bi ga zvali Kosta, jer se prezivam Kostic... [:lepota]
2015 04 29
Aaaaaaaaaaaa, ma baba Vanga mi nije ravna [:osmeh] Veeeeeeeeeeliki ljubac za sve klince i klinceze [:lepota] [:poljubac]
2015 04 29
1 2