Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Odustajanje od kupovine, da li se daje negativna ocena?

Strasno kakvih clanica ima prvo odluci da uzme premet od mene koji je inace danas 17.05 trebala da preuze ali sam ja bila u guzvi posto mi je bio rodjendan i sad mi javlja da odustaje posto ce joj muz uzeti pravi trenazer. Ljudi su strasni taman racunas na nesto i na konto toga se malo opustis i to za rodjendan i onda ispala. Strasno, strasno kakvi smo mi ljudi u Srbiji. Jako sam razocarana i ja jos stavila rezervisano dobro nisam stavila prodato. Da li se za ovo daj enegativna ocena clanu?
2015 05 18
Ne, zato što nije došlo do saradnje. Možete je oceniti neutralno kao upozorenje ostalim članicama koje rade rezervaciju.
2015 05 18
Pa ovde si ti nju ispalila. :)) Ona je trebala da ga preuzme , ali si ti bila u guzvi. Nema razloga za ljutnju sa tvoje strane. I kada ga je rezervisala znala si da ti je tog dana rodjendan i da ces biti u guzvi. :)))
2015 05 18
Ja sam uvek za postovanje dogovora ali isto tako razumem i novonastale i nepredvidjene situacije, u svakom slucaju treba nastojati da obe strane budu fer i tolerantne...a ekstremne situacije u kojima jedna od strana demonstrira bezobrazluk i prevare je za svaku osudu. Zato su pozitivni utisci koliko-toliko dobri pokazatelji..a, u ovom slucaju u okviru teme, smatram da clanici ne treba dati negativnu ocenu jer se nije ostvarila kupo-prodaja. Pozdrav [:osmeh]
2015 05 18
Hvala svima na odgovorima moja je greska sto nisam odmah otisla da izvrsim kupoprodaju [:znojav] [:plakati]
2015 05 18
Devojka https://mojekrpice.rs/j0vanamark0vic-225833 ne bih preporucila saradnju sa njom, jer odustaje od kupovine nakon sto vas dobro istrese za mere i ostalo. Ostavila je svoje podtake za slanje, da bi posle sat vremena odustala. Takodje, osoba cije je nik na sajtu miracuric. Ista stvar, prvo sam joj DNKY jaknu spustila na 50% i cekala je dve nedelje, da bi ona odustala od kupovine zbog druge clanice, koja joj je pritom dala negativnu za saradnju.
2020 12 18