Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Kozmetika i sve vezano za nju - prodavači oglasite se ovdje

Salon La Femme se nalazi u samom centru Novog Sada, Zmaj Jovinoj ulici u Lupusu (drugi sprat). Pružamo usluge: MADEROTERAPIJA - anticelulit masaža oklagijama, dokazano najuspešnija neinvazivna metoda za borbu protiv pomorandžine kore. ANTI AGE MASAŽA LICA - nakon samo nekoliko tretmana primetićete povlačenje sitnih I finih bora a Vašoj koži će se vratiti zaboravljeni sjaj. KOZMETIČKA MASAŽA LICA - lagani pokreti pokreću limfu I cine Vašu kožu zategnutijom i blistavijom. STANDARDNI KOZMETIČKI TRETMAN RELAX MASAŽA MADEROTERAPIJA LICA RITUALNA MADEROTERAPIJA LICA RELAX MASAŽA AROMA TERAPY MASAŽA Specijalan popust za sve koji se jave preko Krpica.💙 Nađite nas na FB - Salon lepote La Femme Ili na Instagramu - la_femme.ns_salon_lepote
2018 11 15
Kod mene možete naći ponešto od šminke i kozmetike, cene su povoljnije nego u drogerijama i sve je u roku! 😍
2018 11 23
Kozmetika i parfemi, pogledajte profil 😊
2018 11 26
Original brendirana sminka i parfemi,snizeni
2018 12 05
kozmeticki set kod mene na profilu, kao i paleta hajlajtera u razlicitim bojama :)
2018 12 16
imate kod mene sephora novo rumenilo na popustu :)
2018 12 27
Na profilu nova kozmetika
2018 12 28
Devojke,da li vam se nakupi kozmetika u kupatilu,pa rastrebljujete i sve ono cemu je prosao rok redom u kantu😀ja da.Medjutim,primetih,za ovo vreme koliko sam na krpicama,da mnogi proizvodi koje clanice prodaju NEMAJU ROK TRAJANJA😯Ili narucim,stigne,a roka nigde,i onda me ubedjuju da se odlepilo,izbrisalo itdddd..Sada vise obracam paznju,neke prodaju tu kozmetiku koja nije ni za pokloniti,vec za kantu..
2018 12 31
Novogodisnji setovi: parfemi, sminka, sve potpuno novo I u roku trajanja.. :")
2019 01 05
Devojke pogledajte kod mene imam svasta od kozmetike sve je novo i u celofanu :-)
2019 01 18
Dobro je da ste to primetili, i ja ću biti pažljiva. > natasadjole: > Devojke,da li vam se nakupi kozmetika u kupatilu,pa rastrebljujete i sve ono cemu je prosao rok redom u kantu😀ja da.Medjutim,primetih,za ovo vreme koliko sam na krpicama,da mnogi proizvodi koje clanice prodaju NEMAJU ROK TRAJANJA😯Ili narucim,stigne,a roka nigde,i onda me ubedjuju da se odlepilo,izbrisalo itdddd..Sada vise obracam paznju,neke prodaju tu kozmetiku koja nije ni za pokloniti,vec za kantu..
2019 01 31
Nov set kozmetike kod mene na profilu :)
2019 02 04
Novi parfemi Louis Vuitton, set 3 Dior parfema, set Carolina Herrera 3 parfema, Carolina Herrera najnoviji Good Girl u svetlo plavoj bocici :)
2019 02 06
Avon proizvodi kod mene na profilu Takodje i porucivanje iz kataloga
2019 02 10
Šminkica i po neke četkice kod mene na profilu 😊
2019 02 12
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 15