Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

> JelenalolyR: > https://mojekrpice.rs/tiksika56788-234091 > PREVARANT. Clanica je trazila razmenu, a svoj paket nije poslala, preuzela je paket koji sam ja poslala, pritom sam i postarinu platila, tako da je dobila predmet za nista i sada se ne javlja niti odgovara na poruke.
2021 06 05
https://mojekrpice.rs/items/torbe-i-novcanici/7469263/original-louis-vuitton Još jedan prevarant, prodaje fejk torbu, a piše da je original
2021 06 07
Ne znam da li je pitanju mesto ovde, ali me zanima da li se jos nekome desilo da vam se javi neko za odredjeni predmet ponudi sam placanje pre slanja zatrazi broj racuna vi mu kazete da nemate ali da moze postnet ili pouzecem, ali ta osoba insistira na broju racuna da bi na kraju nakon par dana samo odgovorila da citiram "nije pri parama" 😂 lud, zbunjen, normalan??
2021 06 07
https://mojekrpice.rs/petisa-50805 U najvecem broju oglasa u kojima nudi parfeme clanica ne postavlja sliku sa batch code-om, niti navodi batch - codove u tekstovima svojih oglasa (sto je po pravilima MK duzna da uradi). S tim u vezi postoji mogucnost da clanica prodaje kopije parfema, cim krije tu informaciju.
2021 06 09
Postovane clanice, ja sam novi clan i posle dve kupovine imala sam uzasno iskustvo sa devojkom koja se potpisuje Mionabeba, uplatila sam joj 2400 dinara za haljinu i od tad se ne javlja, pitam da li je legla uplata, jeste, zamolim da mi se do petka posalje i nista. Onda sam joj u petak trazila pare nazad i vratila je samo 2000 din, nije meni za onih 400, vec ta drskost i bezobrazluk, onda je krenula da me vredja i prozova kako sam bolesnik a pritom kad sam joj ostavila los utisak, molima me privatnim porukama da obrisem, pritom u svakoj poruci vredja itd. Katastrofa. Stvarno neka pacenica od devojke. Pritom izgovor zato sto nije mogla da salje je sto ima decu i vrucina je. Na utisku sam ostavila i dokaz uplate i svega. Uzas. > materialgirl: > namerno sam pisala velikim slovima naslov da bude upadljiva tema. > ako ima neka slicna dajte link izbrisacu. > znaci, ovde stavljajte linkove svih clanova koji vam iz nekog razloga deluju sumnjivo i po mogucstvu kratko objasnjenje zasto/ > dakle, ne ljude koji su vec prevarili, oni su za CRNU LISTU, vec one u koje SUMNJATE.
2021 07 10
Mozda malo zastarela tema ali potencijalnih prevaranta sve vise. Clanica odusevljena sto ce prodati Pandora narukvicu , pogotovu sto cu uplatiti pre slanja i sto je narukvica sa njom u Beogradu. Vrlo srdacna , ukoliko odmah uplatim vec za sat vremena ce mi poslati narukvicu posta je odmah pored njene zgrade. Posto sam ja na poslu i ne mogu odmah da uplatim vec kasno popodne ili sutra , stvari pocinju da se menjaju...Iznenada momak kupio karte za more za sutra uvece.Izvinjava se mora da se pakuje.Odjednom je guzva u posti, ali da ne brinem javice mi ona sve sta treba pa ce mi poslati majka koja je u Kraljevu...i td Samo se pitam , sta bi bilo da sam uplatila odmah tj u tih sat vremena? Sa profila je odmah uklonila narukvicu ,, Dajidajidac,,
2021 07 13
Ja iskljucivo placam uplatom na racun, tako mi odgovara. Ukoliko prodavac nema racun zahvalim se > knjigoljubac26: > Ne znam da li je pitanju mesto ovde, ali me zanima da li se jos nekome desilo da vam se javi neko za odredjeni predmet ponudi sam placanje pre slanja zatrazi broj racuna vi mu kazete da nemate ali da moze postnet ili pouzecem, ali ta osoba insistira na broju racuna da bi na kraju nakon par dana samo odgovorila da citiram "nije pri parama" 😂 lud, zbunjen, normalan??
2021 07 14
> damicaaa: > Postovane clanice, ja sam novi clan i posle dve kupovine imala sam uzasno iskustvo sa devojkom koja se potpisuje Mionabeba, uplatila sam joj 2400 dinara za haljinu i od tad se ne javlja, pitam da li je legla uplata, jeste, zamolim da mi se do petka posalje i nista. Onda sam joj u petak trazila pare nazad i vratila je samo 2000 din, nije meni za onih 400, vec ta drskost i bezobrazluk, onda je krenula da me vredja i prozova kako sam bolesnik a pritom kad sam joj ostavila los utisak, molima me privatnim porukama da obrisem, pritom u svakoj poruci vredja itd. Katastrofa. Stvarno neka pacenica od devojke. Pritom izgovor zato sto nije mogla da salje je sto ima decu i vrucina je. Na utisku sam ostavila i dokaz uplate i svega. Uzas. > > materialgirl: > > namerno sam pisala velikim slovima naslov da bude upadljiva tema. > > ako ima neka slicna dajte link izbrisacu. > > znaci, ovde stavljajte linkove svih clanova koji vam iz nekog razloga deluju sumnjivo i po mogucstvu kratko objasnjenje zasto/ > > dakle, ne ljude koji su vec prevarili, oni su za CRNU LISTU, vec one u koje SUMNJATE. Hvala na upozorenju. Zamalo i ja da saradjujem sa njom 😳😳😳😳
2021 07 17
https://mojekrpice.rs/items/torbe-i-novcanici/7612235/lady-dior-torba Ja ne znam kako nekoga nije sramota da ovakav fušeraj i slike sa interneta predstavlja kao original i još traži 250.000 hiljada
2021 07 29
> Cikapu23: > Meni je članica pre 10 dana kliknula da želi predmet i nikada se nije javila, ništa odgovorila na moje poruke gde sam je pitala za podatke. Ne znam da li se za to daje negativna ocena ili šta.... Mogu da razumem da je odustala ali da se nije udostojila ništa da napiše, to mi je baš bezveze. sto bi davala negativan utisak za to? negativan se daje kad te neko prevari, i ja sam tako na pocetku kad sam tek otvorila profil ovde za sve sto mi se svidja kliktala da želim predmet, jer nisam znala da se snadjem i nisam imala pojma da postoji ono da se sacuva predmet u omiljenim..
2021 09 06
> kristina77559: > > Cikapu23: > > Meni je članica pre 10 dana kliknula da želi predmet i nikada se nije javila, ništa odgovorila na moje poruke gde sam je pitala za podatke. Ne znam da li se za to daje negativna ocena ili šta.... Mogu da razumem da je odustala ali da se nije udostojila ništa da napiše, to mi je baš bezveze. > sto bi davala negativan utisak za to? negativan se daje kad te neko prevari, i ja sam tako na pocetku kad sam tek otvorila profil ovde za sve sto mi se svidja kliktala da želim predmet, jer nisam znala da se snadjem i nisam imala pojma da postoji ono da se sacuva predmet u omiljenim.. Ok, neću dati ali članica ima preko 300utisaka i loguje se svako malo. Mogla je da odgovori na poruke...
2021 09 06
Zdravo.Prijava za devojku sa imenom Elenafashion0.Profil je trenutno blokiran od strane admina.Uredno sam uplatila novac za majcice,clanica ih nije poslala po dogovoru,ni posle nedelju dana.Sada je blokiran profil,a ona se ne javlja iako ima sve moje podatke.Ne mogu je kontaktirati,jer osim ziro racuna i imena nemam vise nikakve podatke.Zaista ruzno od nje.
2021 09 07
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/51ae16dfed7e1593a09a463daef038d8.jpg) Za novo poslala mi je staro, uflekano Domestosom, bez kaiša i u stanju raspada. Onda kada sam izrazila nezadovoljstvo u poruci optužila me je da je moj predmet star, što je laž. Opomenuta od admina i dobila negativnu koju zaslužuje. Izbegavajte u širokom luku.
2021 09 24
Izvinjavam se clanici vesnadj, doslo je do nesporazuma i relativno sam nova clanica pa nisam uhodana u sajt. Clanica vesnadj nije prevarant, slucajno sam pri pisanju poruke oznacila njeno ime
2021 09 28
Evo ja moram da napisem sta mi se sada desilo upravo.... sokirana sam... kod jedne clanice nadjem bundu vrh predivnu odgovara mi velicina i zamolim je da mi posalje snimak na vajber. Posalje ona snimak , ok sve i pitam je da li bi mi korigovala malo cenu, ipak je datum visok sad... ona kaze spusticu ti za 500 din ako hoces odmah kupi ako ne nista brisem oglas i stavljam drugu cenu sad mu je sezona! Ja u soku 🙄🙄 i zaista, obrise oglas i podigne cenu za 4500dinara!!!! 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ nemam komentar dalje... bezobrazluk
2021 10 17
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 50