Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Zdravlje /

Bolesti /

Problemi sa stitnom zlezdom?

hmm pa verujem da nisam jedina,ja def mogu da kazem da mi je to skoro pa unistilo zivot..imam hipotireozu vec nekoliko godina...vecina ljudi to sazna slucajno,misle da su umorni od posla stresa....pa ja vam savetujem da ako ste stalnooo premoreni,depresivni i ako vam je stalnoo hladno obavezno kod lekara (moguce i da imate anemiju ali opet bolje proveriti)...meni su govorili ma nije ti nista ...ma lenja si i ja ko budala mislila ma u pravu su..samo mi sto imamo hipo/hiper znamo kako nam je..bukvalno se osecas kao da si mrtav ali opet niko te ne razume,misle da si razmazen...da li imate slicnih problema?
2015 11 28
Ja sam konstantno umorna, trenutno nemam posao pa i nije mi jasno bilo kako, ili se normalno osecam i samo odjednom, u sekundi me uhvati takav umor da ako ne legnem, imam utisak da cu da se onesvestim. Na sve to je pocelo da mi kasni, da dobijam na po mesec ipo, i na kraju, kada sam uradila hormone,ispalo je da je stitna zlezda.. Treba sada da mi daju uput za endokrinologa, nadam se da ce to brze ici, posto vec pola godine je samo trebalo da saznam sta moze biti uzrok.. Kako tebi utice, zasto kazes skoro unistilo zivot?
2015 12 08
E da, i citala sam da se od hiper, kao gubi tezina, bas naprotiv ja sam sva naduta nekako :/
2015 12 08