Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

Cipele su za kantu, a sto se tice izjave clanice da treba neko da bude srecan sto za 500 dinara dobija smece, nemam reci. Nisi prenaglila sa ocenom, mada mozes da otvoris posebnu temu o problemu, postavis ponovo slike, i da joj napises da postoji tema o kvalitetu stvari koje salje. I insistiraj na povracaju novca. Ukoliko ti da osvetnicku negativnu, obrati se Adminu kako bi ti je obrisala.
2016 05 28
Hvala! Da....razmisljala sam o novoj temi....cini mi se da konkretna tema o kvalitetu ne postoji... napisala sam bila da ne treba novac....ali ono sto je kasnije napisala to me uvredilo....e sad je princip....
2016 05 28
Andreita...u svoj mojoj ljutnji nisam dala komentar na tvoj post... meni stvarno tako djeluju super cizmice...e sad ne znam za koju cijenu si ih prodala... trazi da ti dokumentuje... samo cinjenice.... ti si iznela tvoje....ako ona to ne uradi...trebalo bi da ti se obrise negativna....
2016 05 29
Evo da se i ja upisem na listu prevarenih od clanice koja ima ogroman broj pozitivnih. Administratorka je dobila celokupnu dokumentaciju pa mi je savetovala da ostavim negativan utisak. Prvi put u zivotu sam to uradila. Sa gorkim osecajem u ustima i ogromnim nepoverenjem i dalje nastavljam da koristim sajt iako bi neko posle ovakvog tretmana svakako odustao.
2016 06 08
> FarAway: > Nisam od devojaka koje ce da je uznemiravaju, traze novac nazad i slicno, mada je zasluzila, mogla sam taj novac dati na drugu saradnju planiranu koju nisam dovrsila jer sam bila odzeparena. Ali mi se zaista vec smucilo da u paketu dobijem stvar koja nema veze sa slikama, opisom itd. Dovoljno bi bilo da gospodja kaze izvinite, ako niste zadovoljni slobodno vratite predmet, i nista ne bi bilo, jer mi je od novca, (koji inace nemam viska, inace ne bih ovde kupovala nego lepo u butiku) mnogo bitnija kultura i postenje... Rekla bih nema problema, ostavila pozitivnu i zahvalila se. Ali ona ni da se udostoji da odgovori, verovatno je prezauzeta novim saradnjama posto radi kao luda...
2016 08 17
Upravo to sto ste napisali bar kultura..meni par clanica preuzelo je predmet sve top a komentar nista ko da su ljute. Svasta ima. Hvala sto ste podelili iskustvo
2016 08 17
Drage moje dame moram i ja da se oglasim,primetila sam da ovde ima puno nerealnih negativnih ocena ili utisaka ,KAKO GOD,jer ima osoba koje misle da ako nekog spuste da će tako sebe uzdići,a to mi je tako FUJ,FUJ,FUJ.Između ostalih i ja sam dobila negativnu,zato što se devojka koja je htela da kupi parfem,OČIGLEDNO NE RAZUME U ORIGINAL PARFEME.STICAJEM OKOLNOSTI PARFEM SAM ISTOG TRENUTKA PRODALA OSOBI KOJA SE ZATEKLA TU KADA JE GOSPOĐICA KOMENTARISALA NEKE GLUPOSTI KOJE NEMAJU VEZE SA ŽIVOTOM.JEDVA JE ČEKALA DA ODE KUĆI I DA MI DA NEGATIVAN UTISAK,NA KOJI SAM JA ODGOVORILA POZITIVNIM,JER SAM NAUČENA KO TEBE KAMENOM TI NJEGA HLEBOM!POZDRAV SVIMA :) :) :)
2016 09 17
Slazem se u potpunosti sa FarAway .
2016 12 05
ja sam ovde nova, i bas mi se svidja ova tema. Utisak koji sam ja stekla jeste da te "popularne clanice sa milion pozitivnih komentara" mrzi da posteno i odgovore na poruku kad ih nesto pitas. dobila sam odgovor : pise ti broj, sta ce ti dimenzije itd. Ja sam shvatila da je cilj ako nesto nudis da to isto i prodas. takodje dosta njih koliko sam mogla da primetim se bave i preprodajom, u smislu nabavljaju polovnu robu po inostranstvu i onda je ovde prodaju, a kad treba da odgovore kao da mi odgovara Galiano licno. naravno ne generalizujem, samo sam imala par vrlo cudnih 'razgovora'. iskreno najsrecnija bih bila kada bih moje stvari mogla da samo licno predajem kako ne bi doslo do bilo kakvih problema. pozdrav svima!
2016 12 13
mene ceste zajebu clanice sa preko 100 pozitivnih nego one sa 10 da ne pricam koliko se u poslednje vreme na ovom sajtu sitnicari pa se negativna daje zbog gluposti.
2016 12 28
1 2 ... 15 16 17