Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Sajt cesto nije u funkciji a kada radi ne vidim slike objava, tako vec danima unazad...
2018 09 02
Molimo Vas da uradite nešto povodom ovih problema jer je zaista stresno pošto sajt nikako ne funkcionise, a to je stvarno žalosno pošto verujem da nam je svima vrlo drag ovaj sajt. Ne vidim slike drugih članica, ne reaguje kada hoću da uđem u poruke ili bilo koju drugu opciju, moram 15 puta da kliknem, često neće uopšte da otvori sajt.
2018 09 03
Problemi sa sajtom su postali hronični, očigledno. Praktično je neupotrebljiv. Ili ih otklanjajte ili gasite sajt, ne zaj.bavajte narod. :/
2018 09 03
Kod mene popust 50%!! Bas da vidim da li ce mi biti blokiran profil zbog ovoga, posto nista drugo ne funkcionise. A I zatvoricu ga svakako, ne vide se slike, clanovi ne vide pola moje ponude, vracam se Limundu i Kupindu, iako sam Krpice vise volela.
2018 09 04
Ne vidi mi se ni jedna slika na profilu.
2018 09 07
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Nestale su mi neke slike,ne sve,ali barem pola ih ne vidim. Da li će to biti rešeno uskoro?
2018 09 08
Zasto su mi obrisane fotografije 95% radova u prodavnici?
2018 09 11
Aman ljudi šta se dešava sa sajtom. Ne mogu pola oglasa da vidim tj. slike. Ne mogu ni kod sebe. Kako mislite da vršimo kupovinu i prodaju. Moderatori rešite problem koli traje već 2 meseca a možda i više. Sajt je prebukiran oglasima na kojima piše Prodato. Brišite ih ako već provcni neće.
2018 09 11
Da li uopste neko vodi brigu o ovome i cita sta clanice pisu? Ja sam sve svoje predmete obrisala jer se ne vide slike i sada ne mogu da postavim predmet. Popunim sva polja i kad kliknem na POSTAVI PREDMET nista se ne desava.
2018 09 12
Nadovezujem se na sve sto su prethodne clanice pisale, nadam se da ce ko god je zaduzen za odrzavanje sajta uradi nesto povodom svih prijavljenih problema, ne bih volela da sajt ovako propadne...evo i danas, kad udjem na pojedinacni oglas kad zelim da izlistam slike predmeta, to ne mogu jer ta opcija tj. strelica kao da je mrtva...puno slika drugih predmeta ne vidim, a kad hocu da postavim neki svoj oglas to polako pocinje da se pretvara u agoniju... ,:)
2018 09 19
Ja ne mogu da otvorim poruke u razgovorima,ne mogu da listam slike predmeta,cak ni pregled oglasa vise nije kako treba.Uopste ne mogu da koristim sajt sa svog telefona
2018 09 20
Sajt je postao neupotrebljiv. Isto ne mogu da listam slike, ne mogu da procitam opis predmeta, da otvorim razgovore, a za pregled preko telefona nema potrebe ni da pricam. Bilo bi lepo kada bi se neko pozabavio ovim problemom, tacnije oni koji su za to odgovorni.
2018 09 20
Slazem se sa Jelena.6 , imam problem sa ucitavanjem i listanjem slika. Zamolila bih odgovorne da rese problem, jer ovaj sajt je zaista najbolji, steta da baguje na mestima koji su vazni.
2018 09 20
Isti problem, kao i, kako sam pročitala, pre skoro dve godine! Ne mogu da listam slike predmeta, za većinu ni nema slika uopšte...
2018 09 20
.
2018 09 20
1 2 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 110