Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Mesecima ne mogu da obrisem prodate artikle, sto mi stvara opstu konfuziju, kao i mojim potencijalnim kupcima, sprecava me da budem aktivna onoliko koliko bih zelela. Da li neko zna o cemu se radi???
2018 07 23
Zašto ne mogu da objavim stvari na sajtu koje želim da prodam? Danima unazad neće.. Hvala..
2018 07 25
člp
2018 07 25
Kad kliknem na oglas i želim da pogledam ostale fotografije, ne dozvoljava mi, osim prve glavne fotografije. Ovo mi mnogo smeta. Koristim Mozilu
2018 07 30
😘
2018 08 02
Zelim da pitam na koji nacin smo mi dugogodisnji clanovi zasticeni od prevaranata koji te vortaju tri dana da uplate, za to vreme izgubis dve musterije i na kraju te ignorise i blokira... Ovo zasluzuje negativnu ali vidim da je devojka osvetoljubiva i da ce iz revansizma dati i meni negativnu... Admin se ne javlja... gde je pravda???
2018 08 06
Ne mogu da pregledam slike predmeta
2018 08 11
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS najlep[e molim ya pom' ve' nedelju dana ne mogu da posaljem poruke i ne mogu da aktiviram razgoore. UNAPRED HVALA
2018 08 13
Nestalo mi je dosta slika predmeta koji su slikani (nisu skinuti sa neta) a vidim da dosta clanica ima isti problem... Jedno vreme je bilo nekih 5-6 predmeta u pitanju a danas sam primetila da ih je znatno vise...u cemu je problem?
2018 08 27
> JanaMilica: > Nestao mi je deo fotografija. Nisu stari predmeti, nisu nedozvoljeni predmeti, nisu tuđe fotografije ili sa interneta, nisu kolaž fotografije - nema nikakvog razloga da fotografije nestanu. > Ja sam na odmoru i nisam u mogućnosti da predmete ponovo slikam i ažuriram sve dok se ne vratim kući i mogu samo da se izvinim članicama zbog neprijatnosti kojoj ničim nisam doprinela. Ne znam da li je bag na sajtu ili šta god bilo. Ako je moguće da se nekako popravi, bilo bi lepo. > Videla sam da se to dešava i sa predmetima drugih članica, meni sada kada sam odsutna privremeno.. 😞 takodje
2018 08 27
Hocemo li dobiti odgovor u vezi nestalih predmeta i fotki??
2018 08 27
Dali neko moze da mi pomogne, ja nemogu da vidim svoje slike jer na njima stoji slika neke haljine kako da ja nesto da prodam kada se nista nevidi. Dali neko zna sta da radim.
2018 08 27
Mislim da je jedina opcija ponovo postavljanje fotografija, bar iz ličnog iskustva
2018 08 29
Meni stalno izlaze neki virusi, svaki put kada kliknem na sledeću stranicu.
2018 09 02
Ne mogu da vidim pola slika predmeta. :/
2018 09 02
1 2 ... 41 42 43 44 45 46 47 ... 110