Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

😭
2018 09 26
Poruke ne mogu da vidim 😔
2018 09 26
.
2018 09 26
🤷🏻‍♀️
2018 09 26
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS
2018 09 26
> Katica8: > > AdminRS: > > Drage dame, > > Novi dizajn je od danas aktivan! > > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > > Hvala na pažnji, > > AdminRS
2018 09 26
> Katica8: > > Katica8: > > > AdminRS: > > > Drage dame, > > > Novi dizajn je od danas aktivan! > > > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > > > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > > > Hvala na pažnji, > > > AdminRS
2018 09 26
😭😭😭
2018 09 26
Da li se samo meni dešava da vidim da neka starija tema ima nove postove, pojavi se gore, među aktivnima, a kad kliknem da ih pročitam, ispodtavi se da je poslednji post bio pre x meseci ili čak godinu i više dana? :|
2018 09 26
ne mogu da dodam nijednu fotografiju kada hocu da postavim novi artikal, a i na nekim starim se gube fotke..
2018 09 26
a kao sto vidite (ili je to samo meni) ni avatara mi nemaaa
2018 09 26
ja ne mogu da procitam poruke ...
2018 09 26
😑
2018 09 26
,🙄
2018 09 26
Molim Vas da sredite sajt, nista ne radi ni priblizno kako bi trebalo i to danima unazad. Hvala unapred!
2018 09 26
1 2 ... 50 51 52 53 54 55 56 ... 110