Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Za buduće mame /

Problem sa zacecem

Ne znam da li sam i koliko pogodila temu, ali eto za sve nas koje imamo ovakve probleme.. ja sam 8 meseci u braku, 7 punih meseci pokusavanja da ostanem u drugom stanju, i onda sam na savete nekih zenskih osoba iz moje okoline, a ipak na moju ruku uzela da pijem folnu kiselinu i odmah sledeci mesec ostala u drugom stanju, posle kasnjenja menstruacije od 13 dana, prokrvarila sam i bez kiretaze prosla spontani, e sad kako mi Bog da.. Ali evo teme za sve devojke koje imaju probleme sa zacecem..Pozz :-*
2013 07 04
moja kuma ima problem sa zacecem al nije do nje vec do kuma.ima problem sa venom i smanjen mu je broj spermatozoida,radili su vantelesnu jednom i nista.ja bi im rado pomogla jer vidim koliko zele,al u dubini duse mislim da kad se opuste da ce ostati trudna.oni su oko 5 god.u braku i nikako. [:tuzan] al mislim da netreba odustati,treba verovati,jednom ce uspeti.
2013 07 04
Naravno, nada poslednja umire, i sto manje razmisljanja o tome.. Ja licno nemam nikakvih problema, ni ja ni suprug, do 2 godine je sve u redu.. ali znam da se mnoge devojke uspanice kao sto sam i ja jedno vreme.. zato sam i otvorila ovu temu..
2013 07 04
to je sve psiha,bar u mom slucaju,imam i zavaljenu matericu,pa kao tim zenama j potrebno duze vremena da ostanu trudne,nije tacno,sa prvom trudnocom mi je trebalo 6 mesci,jer sam bila opterecena,cim sam prestala da mislim o tome ostala sam trudna,a drugi put,sto bi rekli iz prve,jer sam mislila da ce mi trebati duze vremena
2013 07 04
I moja snajka ima zavaljenu matericu i odmah je ostala trudna, medjutim to se nije lepo zavrsilo, a sa drugom trudnocom, trebalo joj je mesec dana da ostane u drugom stanju, i donela je na svet tetkinog andjela :-)
2013 07 04
Imam i ja blago zavaljenu matericu, pa mi je ginekolog rekao da kad budem planirala, da moram u određenom položaju da budem da bi došlo do začeća (da se spermatozoidi sliju gde treba :D)... Moja drugarica je išla starim dobrim receptom: noge podigne uza zid i uvije se u ćebe ;) Možda nekome pomogne, njoj jeste.
2013 07 04
Moj savet ti je kad vec planiras da ostanes trudna da se javis svom ginekologu i da sa njim nadjes resenje da sacuvas trudnocu, da ti se ne bi ne daj boze isto ponovilo. Ja sam cekala na bebu 3 meseca i vec me bila panika hvatala, kad eto ga moj Lazar posle tri meseca cekanja. Samo da ti kazem bilo je mucno, u pocetku sam krvarila i za malo da izgubim bebu...sreca pa sam imala dobrog ginekologa, koji mi je dao dobru terapiju i sacuvao moju bebu do kraja...evo ga sada mamin mali andjeo ima godinu dana HVALA MILOM BOGU. I ako si vernik ima jedan manastir u centralnoj Srbiji, manastir Koporin veruje se da pomazu molitvom zenama da dobiju dete, manastir je posvecen zenama koje nisu mogle da zacnu. Mnoge zene su ostale u drugom stanju posle odlaska tamo. Pogledaj na You Tube, ima lep dokumentarni film. [:lepota] Nadam se da ce ti moji saveti dobro doci. Sve najbolje od srca i da uskoro drzis svog andjela u narucju.
2013 07 05
E i da nemoj puno sebe da opterecujes sa tim, kazu da treba da budu i zena i muskarac opusteni i da ne misle puno kada ce i zasto nece. Sa puno vere i verom u Boga...a i dobar ginekolog dobro dodje [:smejuljiti]
2013 07 05
Hvala Sonja na lepim recima, opterecivanje nikako to mi je i ginekolog reko.. ma sve u svoje vreme, ja se nadam da ce biti uskoro.. :-*
2013 07 05
Bice naravno [:stidljiv]
2013 07 05
Pozdrav, devojke! Bas sam htela da otvorim slicnu temu pa naisla na ovu [:osmeh] Ja pokusavam nekih godinu dana da zatrudnim, i nikako.... [:tuzan] inace imam bas neuredan ciklus, uvek mi kasni, cak i po 20 dana.... Pre desetak dana su mi na ginekoloskom pregledu rekli da imam policisticne jajnike. Treba da obavim jos neke preglede, tj da proverim hormone. Jel imala neka od vas taj problem ili zna nesto o tome? Meni je sad lakse jer makar znam sta je uzrok nepolodnosti pa mogu da resavam to, ovako nisam ni znala sta je u pitanju a bebe nema [:tuzan]
2013 07 22
Koliko ja znam policisticni jajnici ne bi trebali da budu neka velika prepreka ili nesto strasno.. Nisam sigurna pa necu da pricam :D.. ali drzim ti palceve da sve bude u redu, i da uskoro obe ljuljkamo bebe :D... :*
2013 07 28
e zenske evo i ja da se javim.........Koporin je kod mene u Velikoj Plani i kaze moja drugarica kad je bila da joj pomoglo....na nesto ne verujem ali opet necu da pricam o takvim stvarima jer neznam....ja nisam isla ali mi je trebalo 3 godine da zatrudnim i bas sam se nervirala i imal astresne situacije, smrt u porodici, tezak posao i evo ja sam 6 mesec!!!!! [:smejati] cim sam se opustila eto i bebe, nasla sam tako neki opustajuc posao tj ta zena je super bila i ja nisam ni nislila o tome....inace muz i ja smo 5-6 godina u vezi i nismo se pazili uopste i nije htelo ali ko zna zato je to dobro i zasto je sada doslo....pozdrav
2013 10 09
Bas mi je drago zbog tebe, Maja! :))) Uzivaj sada i pripremaj se za bebicu [:lepota] Cula sam i ja za Koporin manastir i planirala da odem kad sam bila u Sm. Palanci, jer je moja svekrva odatle, ali nismo stigli.... Cula sam da je mnogim devojkama pomoglo [:osmeh]
2013 10 10
A tu je uvek vestacka oplodnja,besplatna
2013 11 22
1 2