Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li verujete u natalnu kartu?

Da li ste radile i da li verujete u natalnu kartu? :) Ko želi može da podeli svoje iskustvo sa "proricanjem" sudbine na ovaj ili neke druge načine.. :D
2016 06 04
Ja verujem u natalnu kartu zato sto verujem u to da planete imaju veliki uticaj na coveka i njegovo ponasanje :")
2016 06 05
Hvala na odgovoru! :) Da li ste radili natalnu kartu? Ako jeste, da li se nesto obistinilo? :D Planiram skoro da radim, više iz zezanja, a malo i iz radoznalosti.. pa me zato zanimaju vasi utisci. :")
2016 06 05
Radila sam natalnu kartu i mogu vam reci da stvarno ima nekih stvari koje su se desile. Nije lose uraditi,ako ni iz ceg drugog bar iz radoznalosti :") Dnevni horoskop smatram budalastinom ali kad neko radi natalnu kartu bas za vas to je vec druga prica.
2016 06 05
Hvala jos jednom Sofija! :)
2016 06 05
Ћао , не препоручујем . Драго мо је што си то питала :) Као када те дете пита да ли да иде код гатаре . И ми смо чисте душе у дубини, као деца , док се нама не поиграју разне енергије маловерних, огреховљених , палих , изгубљених. Кад се сетим свега што сам пробала само тога се и кајем , не кајем се бола нити једне сузе , само глади за одговорима који нигде не воде. Боље себи одредити судбину или је препустити неком момку који воли само тебе !
2016 06 06
Hahah.. Hvala sto si podelila svoje iskustvo. Takođe i na savetu. :) Najviše bih to iz radoznalosti. Nije baš da verujem u takve stvari, ne bih dozvolila da bi to promeni bilo koje želje ili planove. Natalnu kartu bih možda i radila ali gatare ne bih nikad posećivala definitivno :D
2016 06 06
Kao i na ovom sajtu mnogi lazni priofili su kao mnogi lazni proroci . Nema manjih ili vecih prevaranata ! :*
2016 06 07
Natalna karta je nesto sto nema veze sa 'gatanjem' to je citava nauka gde ti niko nece 100% proreci sudbinu nego ce ti reci samo 90% predispozcija u kom smeru bi trebala da ides,Ako se dvoumis ili imas neka pitanja. Ljudi godinama uce za tu vrstu posla, gde je najvise ukljucena psihologija i gde nema'' bacanja pasulja''! Uostalom u zivotu treba i probati sve kao Tanjica 184 , jer dok ne probas ne mozes da znas kakvo je, a razlicitih misljenja ce uvek biti. Pozz Riba/Vaga
2016 06 07
Маџара биће добро ако нешто учинимо са нашим ,,обичним,, факултетима а друге не коментаришем и не желим. Па ни не желим никоме зло , само желим да кажем да се кајем што сам то пробала као када неко проба цигаре па каже другоме не почињи .. Поз
2016 06 07
Iskreno ne verujem u to. Pogledaj objektivno, kada bi to stvarno radilo, onda bi blizanci (ili trojke, cetvorke) imali maltene istu sudbinu. Rodjeni su u isto vreme, polozaj zvezda je bio isti, a zivotni putevi razliciti. Isto tako moguce je da ti ''pogodi'' nesto. Gledala sam dokumentarac na tu foru, od 10 stvari koje kaze moguce da ti se obistini nekoliko, ali to je zato sto svima govori veoma slicne stvari. Ja ne bih davala novac na to, ali ako bas zelis da probas preporucujem ti da to bude u domenu zabave. Nemoj to da uzimas zdravo za gotovo.
2016 06 08
Ne bi imale istu sudbinu , jer se nisu rodile odjednom sve cetiri ili tri.
2016 06 08
Radila sam natalnu kartu, pre nekoliko godina i sve sto je tamo receno, nista se nije desilo, bas sve suprotno od toga x-)
2016 06 09
Zavisi kod koga radite natalnu kartu. Meni sve sto je receno,pola stvari se vec ispunilo,videcemo sta ce se desiti kada budem bila starija.:)) Rekla mi je da ce mi muz biti rak(decko mi je rak,zajedno smo vec skoro 6 godina),za dvoje dece cemo tek videti...:)) Rekla mi je da cu raditi sa decom,i da cu upisati neki fakultet koji je vezan za to,tada nisam ni planirala da upisem uciteljski,i to se ostvarilo. Rekla mi je da ce mi najbolji prijatelji otici u inostranstvo i da ce nakon nekoliko godina da me zovu da idem tamo da radim,da cu otici,da cu se tamo udati,i da cu ziveti u nekoj maloj zemlji. (Moja najbolja drugarica je sa svojim deckom stvarno otisla samo tek tako u malu zemlju,tamo su vec 5 godina,dobili su papire,stalno se cujemo,treba da dodju u Srbiju,treba da upisem master tamo i da odem sa deckom) Rekla mi je za zdravlje,za mamu,tatu,baku,deku,sestru,i sve je pogodila.
2016 06 09
Devojke hvala vam puno sto ste podelile vasa iskustva! :)
2016 06 10
1 2