Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Bezobrazluk ili....

Pozdrav zenske... Imam jednu nedoumicu... za mene neprofesionalizam i bezobrazluk. Pronadjem jaknu koja mi se bas dopadne, kontaktiram clanicu da mi izmeri dimenzije, ona se danima ne jvlja, a vidim da je tu, ubacuje nove predmete. Pitam je da li jaknu zeli da proda, i dalje ne odgovara. Sada je ta ista jakna obrisana i stavljena u kombinaciju sa pantalnonama... Stvarno sam u blagom soku. Ako smem napisacu koja je clanica u pitanju a mogu i prepisku (jednosmernu) da prilozim. Nije mi problem ako ne zeli da je proda ili sta vec, ali mislim da je normalno to i napisati, bar bih ja tako uradila... Mislim da ovako nesto treba zaobilaziti...
2016 10 06
Mozda se predomislila za prodaju, ali joj to ne daje za pravo da ignorise poruke... Sta da kazem, svi smo razliciti..
2016 10 06
Mozda ocekuje da ces sad kupiti i jaknu i pantalone.
2016 10 06
A mozda je problem do poruka. Neke članice su se žalile da ne mogu da pročitaju poruke.
2016 10 06
Takvih clanica je bilo otkako sam na ovom sajtu , mislim da ih mrzi da mere i da ustvari i nisu zainteresovane za prodaju , verovatno im je to samo reklamni predmet ( ne zele da ga prodaju , sluzi samo kao mamac za druge, manje atraktivne stvari ) ... Zaboravi na saradnju sa tako nekulturnim iskompleksiranim osobama , stavi je na neku svoju crnu listu i trazi drugu jaknu ...
2016 10 06
> UnicornArt: > Takvih clanica je bilo otkako sam na ovom sajtu , mislim da ih mrzi da mere i da ustvari i nisu zainteresovane za prodaju , verovatno im je to samo reklamni predmet ( ne zele da ga prodaju , sluzi samo kao mamac za druge, manje atraktivne stvari ) ... > Zaboravi na saradnju sa tako nekulturnim iskompleksiranim osobama , stavi je na neku svoju crnu listu i trazi drugu jaknu ... Saglasna sam. Ti predmeti uglavnom sluze kao mamac da se udje na profil i na neki nacin podize rejting.
2016 10 06
Clanica se javila malopre, kaze da nije mogla da odgovori na poruku jer se to na sajtu desava... Desavali se to jos nekom... meni do sad nije, mada sam i od dkoro ovde...
2016 10 06
> vekka25: > Clanica se javila malopre, kaze da nije mogla da odgovori na poruku jer se to na sajtu desava... > Desavali se to jos nekom... meni do sad nije, mada sam i od dkoro ovde... meni se desavalo na starom telefonu nije imalo sanse da udjem u razgovore juce sam kupila nov za sad sve ok funkcijonise
2016 10 06
> vekka25: > Pozdrav zenske... > Imam jednu nedoumicu... za mene neprofesionalizam i bezobrazluk. > Pronadjem jaknu koja mi se bas dopadne, kontaktiram clanicu da mi izmeri dimenzije, ona se danima ne jvlja, a vidim da je tu, ubacuje nove predmete. Pitam je da li jaknu zeli da proda, i dalje ne odgovara. > Sada je ta ista jakna obrisana i stavljena u kombinaciju sa pantalnonama... > Stvarno sam u blagom soku. > Ako smem napisacu koja je clanica u pitanju a mogu i prepisku (jednosmernu) da prilozim. > Nije mi problem ako ne zeli da je proda ili sta vec, ali mislim da je normalno to i napisati, bar bih ja tako uradila... > Mislim da ovako nesto treba zaobilaziti... Sad me potseti na jednu situaciju koju sam ovde imala sa nekom clanicom.. meni je cela situacija bila malo i smesna ..zapravo trazila je razmenu za jedan moj parfem koji sam tada prodavala i udjem ja kod nje (iako nisam bila za raz, al' hajde) ono tri stranice, cetiri, ima svasta nesto, isti br. nosimo i reko javicu joj se za sta se menjamo kad odlucim..posle pola sata ulazim kad njoj 90% predmeta (naravno oni koji su valjali) stoje pod prodato.. a utisci (po kojim se realno moze videti da li je nesto prodato ili ne) stoje kako stoje, mislim ako je prodala 20 predmeta sigurno ce imati bar 10 utisaka vise.. posle pet dana opet se ona meni javlja , naravno, opet isti stvar uradi.. a meni je sve to bilo tako presmesno i tako providno pa mi je bilo i krivo da otvaram temu o njoj..ali uzas svakako..:D ovde nas ima stvarno raznih..
2016 10 07
Sta radite u slucaju kada se dogovorite sa clanicom oko slanja predmeta,ocekujete da stigne,a onda vam stigne poruka: predmet je prodat! Da li ocenjujete clana ili ne?
2016 10 11
I meni se desilo da pitam za predmet koji hoću da kupim... Još mi nije odgovorila niti ga rezervisala za mene... Broj računa ne šalje,a rezervisano je u njenoj glavi garant... Posle ako ga ne proda poslaće meni poruku sa pričom da je bila u guzvi...haha.. Drugi slučaj devojka rezervisala stvari kod mene dan pred slanje mi otkazuje sa pričom da je skupo???? Kupila je navodno četiri stvari i dobila da bira dve kao poklon.....Na kraju otkazala....haha . Sreća u nesreći je ta što joj je neko već slao robu i ona slagala da je paket navodno otvaran u pošti.... To pročitah u nekoj temi.....Što znači da je poznata njena '' rabota '' ovde .. Sreća moja pa je odustala...
2016 10 13
Prosto ne mogu da verujem čime se služe ovde :(
2016 10 13
I ja sam letos imala problem sa čitanjem poruka,nisam bila u Bg i koristila sam telefon,jedva sam ulazila u poruke,kad koristim kompjuter sve je ok.
2016 10 21