Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zbog cega to radite???

Skroz mi je nejasno KAKO neko moze da slika stvar, koja je vidno nosena ako ne i skroz iznosena, postavi ovde na sajtu i u opisu stavi- "kao novo"... Niko ovde nije slep... Ko kupuje to...?! O ceni i da ne govorim.. Generalno nista licno nemam protiv takvih clanica ali treba biti realan i iskren, bar se toliko ocekuje od prodavca...
2016 10 21
Nailazila sam na opise tipa nova torba jedna ručka je pukla...ili nova majica nošena samo par puta...i svasta nesto...jedno je novo...a drugo kao novo...a cesto budu i krpe za kantu...trudim se da realno opisem svaki svoj predmet ..ali sve je više onih koji uvaljuju sve i svasta😐
2016 10 21
"Novo" je sa etiketom, "kao novo"- noseno par puta, i to je u redu, ali kada stave "kao novo" a vidi se da je staro i iznoseno, od toga mi vec bude muka...
2016 10 23
Mozda bi trebalo da postoji neka posebna kategorija, gde bi rado stavila svu obucu koja se ovde prodaje za 5 i vise hiljada, a kojoj su zajednicki vidljivi otisci stopala...ili npr stvari koje su Firmirane, pa i pocepane vrede 200 eura, ili Novo, pa sad, nema veze sto je stajalo 10 godina... I tako bi mogla da nabrojim jos gomilu specijalnih predmeta: Novo- neprimetna fleka na 3 mesta... Original- mnooogo vise placeno...a vidljivo je bas kad se zagleda... Tj... Ako uopste neko i pogleda... Posto originalni znak poznate marke toliko upada u oci, da se rupe nece ni videti... 😃😃😃😃😄
2016 10 24