Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dal' ste moguce???

> Marylin: > plus ako izaberes predmet koji ti se jedini svidja bude sestrin,tetkin,mamin jer ona bi da ga proda a ja moj ne bih,ja bi da dam njoj i da uzmem on nje nesto sto joj stoji 100 godina :) E, ovo je redovna pojava ... ili pise da radi razmene, a odgovori sa ''trenutno sam samo za prodaju'' :o . Ili je to blaza verzija ''ne svidja mi se nista kod tebe''? Ja sam za direktan odgovor, ne volim zavlacenja!
2016 11 21
> NinaKg: > > Marylin: > > plus ako izaberes predmet koji ti se jedini svidja bude sestrin,tetkin,mamin jer ona bi da ga proda a ja moj ne bih,ja bi da dam njoj i da uzmem on nje nesto sto joj stoji 100 godina :) > E, ovo je redovna pojava ... ili pise da radi razmene, a odgovori sa ''trenutno sam samo za prodaju'' :o . Ili je to blaza verzija ''ne svidja mi se nista kod tebe''? Ja sam za direktan odgovor, ne volim zavlacenja! upravo tako, bravo Nina :")
2016 11 21
Svi bi mi da nek0 p0gleda 0miljene, pa 0nda da nas pita za razmenu; ja uprav0 i radim t0, ali drugi uglavn0m ne. Imam na pr0filu raznih velicina za 0drasle i za decu, 0buce u par velicina, nadje se i tasna p0neka...te smatram da nisam p0gresila ak0 sam pitala za razmenu nek0g k0 ne n0si xs/s i 37 ka0 ja. Cest0 gledam za cerke. Meni je jak0 glup 0dg0v0r- ''ne svidja mi se nista'', jer nism0 ni pitali- ''da li ti se svidja'', vec ''da li bi se menjala''? Inace, na 0vakav 0dg0v0r sam naisla par puta 0d, pretp0stavljam, jak0 mladih dev0jaka, a k0je nisu imale b0gzna kakav 0dabir na pr0filu. U pitanju je kultura, ka0 i kad nek0 zeli da se pregleda sve njeg0v0 0miljen0, inace- da se ne javljam0. Ak0 nek0 ne d0bije d0v0ljn0 paznje u kuci i drustvu- tesk0 ce je 0vde d0biti, pa je b0lje biti 'na zemlji' i ne stavljati sebe iznad drugih- p0g0t0v0 na sajtu ;) Ja sam 0vak0 razumela 0vu temu
2016 11 22
Meni se desilo da traze razmenu za stvar koju su videle u mojim omiljenim predmetima,ali onda da bi uzela dve moje stvari,digla je cenu te svoje,na tu poruku nisam odgovorila jer pravi budalu od mene,tj pokusala je.Zatim,za zadnje 4 stvari koje sam htela da kupim,bez cenjaknja i zavlacenja mi je receno da ne znaju gde su im!? Ja kad mi traze razmenu pogledam prvo sta nude,mada sam generalno vise za prodaju, a ako neko ima samo dronjke kazem da mi se nista ne svidja.Ne zato sto mislim da ja prodajem nesto super,nego je moje sve novo,a to sto neke prodaju ja bacam u smece ili nosim u crveni krst.
2016 11 22
Ukusi su razliciti i predmeti nisu svi slikani na adekvatan nacin, pa ne znaci da nek0 ima krpe za kantu ak0 nije predmet uslikan pr0fi kamer0m. Uzela sam u razmeni jedn0m super predmete, k0ji nisu izgledali nikak0 na slikama, ali sam pretp0stavila da su 0k Stvari se cest0 negde u kuci zagube, ali se i nadju, mada neke clanice drze predmet k0ji ne pr0daju, da bi im bila reklama za druge.. U svak0m slucaju, kulture nije na0dmet ;)
2016 11 22
Nisam ni ja mislila na stvari koje su ok,samo nisu lepo slikane,nego isprane i istegljene krpe od pre 20 godina,sorry ali to ni za poklon nije.
2016 11 22
Naravn0 da nisu, ali se vecina slicnih stvari ne vidi na slikama da su zaista takve. S druge strane, nije l0se ni nekad nest0 p0kl0niti nek0m k0 ima slicne stvari na pr0filu, m0zda nema za b0lje ;)
2016 11 22
Sa poklanjanjem nemam problema,bas sam dala dva dzaka puna garderobe drugarici,a da saljem nekom sa krpica ,pa da mi se vraca paket mi ne pada na pamet, ima devojaka koje su tako prosle,ja ne bih da probam.
2016 11 22
> jacaikaja: > Svi bi mi da nek0 p0gleda 0miljene, pa 0nda da nas pita za razmenu; ja uprav0 i radim t0, ali drugi uglavn0m ne. Imam na pr0filu raznih velicina za 0drasle i za decu, 0buce u par velicina, nadje se i tasna p0neka...te smatram da nisam p0gresila ak0 sam pitala za razmenu nek0g k0 ne n0si xs/s i 37 ka0 ja. Cest0 gledam za cerke. > Meni je jak0 glup 0dg0v0r- ''ne svidja mi se nista'', jer nism0 ni pitali- ''da li ti se svidja'', vec ''da li bi se menjala''? Inace, na 0vakav 0dg0v0r sam naisla par puta 0d, pretp0stavljam, jak0 mladih dev0jaka, a k0je nisu imale b0gzna kakav 0dabir na pr0filu. U pitanju je kultura, ka0 i kad nek0 zeli da se pregleda sve njeg0v0 0miljen0, inace- da se ne javljam0. > Ak0 nek0 ne d0bije d0v0ljn0 paznje u kuci i drustvu- tesk0 ce je 0vde d0biti, pa je b0lje biti 'na zemlji' i ne stavljati sebe iznad drugih- p0g0t0v0 na sajtu ;) Ja sam 0vak0 razumela 0vu temu Slazem se...cak stavise nekad lajkujem nesto sto mi je lepo bez obzira sto nije moja velicina. A i podjem od toga da mozda neko ima stvari u vise velicina jer mozda prodaje nesto od recimo majke ili deteta. Ne znam sto se toliko paznje pridaje omiljenim predmetima, nekad ih pogledam, nekad ne...nekad mi se jednostavno dopadne nesto i previse i ne obratim paznju na velicinu. Toliko je nekulture ovde da to nije humano
2016 11 24
Dobro da se snajka svuda oglasi,hejterka sve zivo hejtuje,nema teme koju ne hejtuje!
2016 11 24
> Marylin: > Dobro da se snajka svuda oglasi,hejterka sve zivo hejtuje,nema teme koju ne hejtuje! ko nam kriv kad ne znamo da napravimo laznjaka pa da hejtujemo redom i lecimo frustracije po netu :) :) ,:)
2016 11 27
Ne m0ze n0vi pr0fil da stv0ri n0vu licn0st, vec sagledavanje sebe- jesm0 li u pravu, m0zem0 li pr0tiv svih i da li nam t0 d0n0si nest0 b0lje. Ima i 0nih k0ji su 0davn0 zreli p0 g0dinama, ali nisu ka0 licn0st, tak0 da- ima vremena za sve, vazna je sam0 v0lja. Mlade dev0jke imaju vremena :D ;)
2016 11 27
> Minabambinaa: > Ako me ista nervira, to je kad napisu ''moze zamena ako je vas predmet u mojim omiljenim predmetima''...i sad je neko u toj meri uzaludan da otprati svacije omiljene predmete...Izvinite fesn kraljice, nisam vas prepoznala... > SELJACENJE LEVEL PRO, KOMPLEKSI ISPLIVAVAJU NA POVRSINU Amin
2017 01 13
1 2