Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nije IDEJA reklamirati sniženja u podforumu IDEJE!

Barem nije pametna ideja....dajte već jednom prestanite sa tim! Kao da sad ne bismo svi mogli da dođemo na tu istu IDEJU! :@
2016 12 18
Zašto ne prijavite adminu? Blokiraće dotične koje otvaraju teme u pogrešnim podforumima. Ovo otvaranje apel tema ne vredi ništa, one će nastaviti da se reklamiraju gde ne treba.
2016 12 18
Em to sto reklamiraju gde ne treba nego sto otvaraju i po 10 tema dnevno u Rasprodajama...
2016 12 18
> PrincessX: > Zašto ne prijavite adminu? Blokiraće dotične koje otvaraju teme u pogrešnim podforumima. Ovo otvaranje apel tema ne vredi ništa, one će nastaviti da se reklamiraju gde ne treba. Nije mi želja da dotične budu blokirane, mislim da je i ovakva javna opomena sasvim dovoljna da to ubuduće ne ponove-niko ovde nije malouman hvala bogu. Nisam tip koji prijavljuje, nisam to radila ni u osnovnoj školi. Ovom temom sam samo htela da skrenem pažnju jer su ranije ovakve pojave izazivale domino efekat pa baš zato da niko ne bi doživeo da bude blokiran...
2016 12 18
Nema od tih opomena ništa. Eventualno ako se nekome lično skrene pažnja, ove javne opomene ne vrede ništa, reklamiranja u pogrešnim podforumima će se nastaviti.
2016 12 18
///////////
2016 12 18
Ja sam 1000x objavljivala teme poput ove i ništa! Jednostavno UVEK će biti prostih i bezobraznih članica koje neće poštovati pravila foruma, da sam ja adminka takve članove bih blokirala zauvek.
2016 12 19
Apsolutno se slazem! Reklame se mogu naci u svim podforumima. Svima nam je cilj da prodamo ali postoji i nesto sto se zove RED i POSTOVANJE PRAVILA.
2016 12 20
U "Idejama" sve ideja do ideje. Rasprodaje, popusti, potrazivanja kupaca, novogodisnje krpice :D Kad nema macke, misevi kolo vode ;)
2016 12 20