Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta vi mislite o ovome

Kako su dosla snizenja u prodavnice, iznenade me prosto cene na sajtu.. dok novije modele farmerki u radnjicama (h&m, ny, tally weijl itd) ovde se takvi modeli stari po 3,4 godine prodaju za 1500,2000.. pored toga cesto vidjam majicice one sto su u new yorkeru 400 din obicne ovde su 700 i one kao crop majice sto su sad n snizenju cak i 190, ovde su po 400 din.. a da racunamo i postarinu.. pocecu od sebe, ako mislite da imam previsoke cene, recite slobodno.. svi smo mi pristrasni prema svojim stvarima, ali neke clanice kao da hoce da zarade vise nego sto su potrosile na odredjenu stvar. Takodje, smatram da ce to puci najvise po grbaci clanicama koje su iz manjih gradova, gde pomenute prodavnice uopste nemaju, pa ne znaju sve cene napamet. Da skratim , mislim da je jeftinije kupiti novo sad na snizenju, pa cak i u punoj ceni nego kod pojedinih clanica ovde .
2017 01 18
Slazem se, i sama primecujem da ima dosta clanica koje kupe stvar na snizenju pa pokusaju da prodaju za veci novac ovde, ali opet svako odredjuje cenu i svako prema svojim mogucnostima kupuje, ima puno clanica koje nisu iz Beograda i vecih gradova gde mogu da kupe sve te stvari, pa im svakako znaci sto uopste i prodaje neko na sajtu
2017 01 18
Hajde, pošto pozivate na mišljenje :) Cene su ok u suštini. :) Osim Pieces kaputa, ne znam po kojoj ceni ste ga kupili i gde, i koji je njegov sastav (dal je npr visok procenat vune pa je zato cena ta), al meni kao potencijalnom kupcu koji je sad u potrazi za dobrim kaputom deluje visoko, iz razloga što često svraćam u radnju kod Doma omladine i na Bulevaru gde prodaju i Pieces stvari, u decembru su imali 30% popusta na sve, pa 50%, sve im je u radnji bilo priuštivo, da tako kažem. :) (imaju non stop sniženja, i to prava) Moje viđenje kao kupca, onako na prvi pogled... ne zamerite u svakom slučaju. Inače, slažem se da mnogi ovde nabijaju cene.. Primetila sam da mi je sve manje stvarčica u omiljenima za 500din, uglavnom 1000, 1500...
2017 01 18
> _tanja_: > Hajde, pošto pozivate na mišljenje :) > Cene su ok u suštini. :) Osim Pieces kaputa, ne znam po kojoj ceni ste ga kupili i gde, i koji je njegov sastav (dal je npr visok procenat vune pa je zato cena ta), al meni kao potencijalnom kupcu koji je sad u potrazi za dobrim kaputom deluje visoko, iz razloga što često svraćam u radnju kod Doma omladine i na Bulevaru gde prodaju i Pieces stvari, u decembru su imali 30% popusta na sve, pa 50%, sve im je u radnji bilo priuštivo, da tako kažem. :) (imaju non stop sniženja, i to prava) > Moje viđenje kao kupca, onako na prvi pogled... ne zamerite u svakom slučaju. > Inače, slažem se da mnogi ovde nabijaju cene.. Primetila sam da mi je sve manje stvarčica u omiljenima za 500din, uglavnom 1000, 1500... Tanja imas radnju DDG fashion SAda je 50-70!% snizenje Imaju pieces garderobu Ja tamo pazarim cesto
2017 01 18
E, pa na tu se radnju odnosim! 😊 Hvala na info. wow, sad su baš snizili. Obožavam tu prodavnicu ☺
2017 01 18
Tanja, nema ljutnje , slazem se.. i spusticu cenu, sastav nisam gledala, ali cini mi se da jeste veliki procenat vune, kupila sam ga u Schustermanu u Minhenu. Nego , ono ja njega bih i prodala i ne bih, ne znam ni sama (nabedili me da mi ne stoji) 😀 . .. Shvatam ja da je neko kupio dajem primer jaknu pre 2 meseca za 5000 i sad je ona 2500 i da pokusava da je proda za 4000 (mozda i ne zna da je ta jakna sad snizena i koliko je na snizenju) ali ovde se modeli stari 6 godina prodaju po punoj ceni iz prodavnici..ali na neki nacin sve je to deo prodaje, pa svako gleda da proda stvar po vecoj ceni od nabavne..
2017 01 18
Tako sam i ja htela ovde neke čizme iz shoestara, upola cene, kad ono u radnji ih još više snizili u medjuvremenu. Sve je relativno. Ko što reče devojka gore, svako ima pravo da stavi koliko želi.. neki profili ovde su izgradili i rejting jer su tu od početka, i sad mogu da lupaju cene, nekome će odgovarati, jer 500+ pratilaca za 4-5god... Drugi nikad ne bi ni prodali po toj ceni.
2017 01 18
Slazem se skroz.. mada ja kad kupujem samo gledam da clanica nema negativne.. realno svaka kupovina na slepo je rizik ..kako ce drugacije imati nove clanice utiske ako ih svi zaoblize i nemaju poverenja.
2017 01 18
Jeste,moze se primetiti vrlo cesto da se precenjuju neki komadi..ja licno za kupovinu robe na slepo nikada ne bih davala vise od 1000 din jer ne znam u kakvom stanju ce mi stici :) Meni bodu oci ove fore kod razmena,nudi se jedna cena ali prilikom razmene cena je visa..taj nacin svi onda mogu primenjivati kada se o razmenama radi..mogu da shvatim da nije logicno davati tasnu recimo od 2500 za majicu od 500 din ali zasto bi necija majica koja ima istu cenu kao moja(primer,da se menjamo majica za majicu)vredela u razmeni vise u odnosu na moju?Ili npr.clanica istakne u profilu da ne radi razmene i da na pitanja o razmeni ne odgovara ali kad njenom dupetu zatreba razmena eto je na forumu i trazi..pa volela bih da svako stoji iza onoga sto zna da napise o sebi..Sad sam malo prosirila temu,izvinjavam se ali poenta je u neadekvatnom saradnickom principu..
2017 01 19
Ja prva ne radim razmene iz razloga sto retko kod osoba koje nude razmenu mogu da pronadjem nesto odgovarajuce, a i iz razloga, bas kao sto si napisala, zasto bi tvoj dzemper vredeo vise od mog. A i same cene garderobe su mi za prodaju, clanice koje rade razmenu obicno "nabiju" cene pa im svakako odgovara da se menjaju, po sistemu "pitacu pa ako upali odlicno, ja svakako nisam na gubitku" :)
2017 01 19
U potpunosti se slazem. Cak sam videla da neke rade stvar za stvar, ne po vrednosti..sto mi je isto glupo..sto znaci da nesto sto vredi 2000 moze da se menja za nesto sto vredi 500..a tek oni fazoni da pitaju za razmenu, a za ono sto mi se iole svidi to nije njihovo, prodale su vec i slicni fazoni.
2017 01 19
Retko ulazim na sajt, i ako udjem zadrzim se toliko da vidim jel imam neku poruku. Prosto mi je muka da gledam sta prodaju i po kojim cenama. A najvise me izludjuju iznosene farmerke kao iscepane,. a tacno se vidi da su same isekele iste...i to po ceni od 800 ili 900 dinara. Pri tom nisu nikakv brend..Po meni H&M, Bershka i Terranova su precenjeni brendovi i ovde ih na sajtu forsiraju kao MARKE. Ja sam na primer Pazarske farmerke u radnji platila 1200 dinara, probala i to je to. Texas nista gori od gore navedenih brendova, a sto je najbitnije stoje mi fenomenalno. Stvarno ne mogu da shvatim pojedine osobe koje su izuzetno nerealne. Recimo, imam farmerke marke za koje je retko ko cuo ovde i sad da ih oglasim ovde , retko ko bi pitao za njih kad bi video cenu. I to bi bila cena tri puta manja nego sto su u radnji. Ne mogu da prodam novu stvar za 1200 dinara koja vredi tri puta vise, kamoli nesto markirano. Dosta stvari sam poklonila, da se ratosiljam stvari koje ne nosim. Sve stvari su ocuvane, jer dronjke ne nosim ni po kuci. A ovde su neke nasle pa zasle. I sto je najinteresantnije prodaju te stvari..samo zato sto lepo uslikaju i slatkorecivo sroce opis.
2017 01 19
Ma ja volim i hm i bershku, c&a i ostalo bas zato sto na snizenjima ima svasta nesto.U tally weijlu za 15e, 17e imaju farmerke koje su moderne, ovde za 2000 sam tres . A iskreno, ja imam 20 godina za stvari poput farmerki, majica nije mi ni bitna marka vec ono da menjam.. uglavnom to markirano dobijam sa strane, bitno mi je za jaknu i obucu.
2017 01 20
Da l' jos neko gleda cenu kada radi razmenu?? Valjda umete da rangirate predmete po kvalitetu itd..? Potkosulja ili npr. brus od 500 dinara i jakna od 500 dinara nikada ne mogu biti u rangu, iako se cene poklapaju! Ne treba ni preterivati, ali ako se menjamo valjda uzimamo stvar za stvar, JER ovde na sajtu je 90% stvari precenjeno. Sto se kupovine tice, svaka roba nadje svog kupca, kad-tad.
2017 01 20
Pa meni se desavalo da clanice pitaju za razmenu a cene njihovih stvari na profilu petoduplo vise od mojih,pa sta ja da ponudim za jednu njenu,sve sa profila? Mislim treba biti realan...Ne moze se sve uklopiti u dinar,slazem se ali bar da bude odgovarajuce za obe strane..
2017 01 20
1 2