Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ko kupuje od ovakvih clanica

Naisla sam vec nekoliko puta na clanicu kojoj u onom opisu sebe pise samo KO HOCE NESTO DA KUPI, SAMO OSTAVLJA PODATKE I TO JE TO. Pritom, po definiciji ne pise nista o nacinu slanja, a predmeti su "univerzalne velicine". I sad, u dva slucaja probah da pitam za dimenzije i nacin slanja, ne odgovara na poruku. A gledam, imaju neke utiske. Pa mi nije jasno da li stvarno neko kupi predmet bez ijedne informacije.
2017 01 23
Nisam naisla bas na takav opis profila, ali mi se vec nekoliko puta dogodilo da nikada ne dobijem odgovor na postavljeno pitanje. Ne znam sta da Vam kazem, ali verujem da kada neko ostavi podatke, verovatno, stice pravo da postavi i pitanje :). Ja kada kupujem pitam i ocekujem odgovor, u suprotnom ne zelim saradnju. Isto tako odgovorim na ama bas svaku poruku i pitanje vezano za predmete koje prodajem. Cak i onda kada clanica nema pitanja, ja je obavezno podsetim na njih. Volim da budem zadovoljna i kao kupac i kao prodavac...
2017 01 23
Ja motam jednu za trenerku vec dve nedelje, da mi pošalje mere, ne odgovara a vidim da je na sajtu. Pritom, trenerka ima dosta svidjanja a i cena joj je pristupačna,ali nije prodata!!!Zašto, zato sto verovatno i ne postoji ili nije za prodaju, tu je samo da skrene pažnju na ostale artikle sa profila!!! Katastrofa....
2017 01 23
Ja kada nesto zelim da kupim i ne dobijem informacije koje trazim ,odustanem odmah . Kakvi bre podaci pre slanja dodatnih slika po potrebi ,posebno ako je slika doticnog predmeta sa nekog sajta i samo jedna u opisu ..o merama da ne govorim ako je sve ''univerzalna velicina '' . To su neki mufljuzi rekla bih .
2017 01 27
svakakvih ima...
2017 01 30