Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cena na upit???

Ne razumem kad neke clanice stave CENA NA UPIT,ovo nije haute couture butik,ovde dolazis da pronadjes stvar koju ces mozda kupiti i pored slika i opisa da bi doslo do kupovine potrebna je sta?-CENA.Tako da mi pojam cena na upit bas i nije najjasniji.Mogu da shvatim,hajde,da clanice stave 1 rsd pa u opisu predmeta na kraju napisu cenu,mada opet iako je u evrima moze se konvertovati u dinare,no nije to srz ovog problema.Volela bih da cujem misljenja ostalih clanica oko ovog,jer smatram da je frustrirajuce da nadjes recimo stvar koju bi zeleo da kupis u nekom kratkom vremenskom roku ali prvo moras da pitas za cenu i cekas odgovor ko zna koliko iako je vec napravljena opcija gde se upisuje ista ta cena.
2017 01 27
mislim da se to radi da se ne bi odbili potencijalni kupci. Drugačije je kad ti već uđeš u prepisku sa nekim pa krenete da pričate ili da se dogovarate u ceni, pa će prodavac malo korigovati možda svoju cenu kad vidi koliko si ti spremna da potrošiš, ti ćeš možda malo povećati budžet i tako.. Nego kada se samo postavi cena , npr nekoliko stotna evra ili desetina hiljada din...
2017 01 27
Da to i mene buni... ja znam sta je u zivotu cena na upit ali me sramota da priznam da ovde ne znam sta to tacno znaci. Na primer dopala mi se kod clanice torba i stoji ovako NA UPIT torba ta i ta , a cena 1200 din. I sta znavi sad to kako ja sada postupam u tom slucaju? To znaci da torba nije tolkko nego dosta skuplje jel? A ja bi trebalo da je pitam koliko ili sta?
2017 01 28
Draga pojedine su zamislili da su vlasnice prestižnih modnih kuća,pa otuda i cena na upit... Sve original i markirano ,robu prodaju made in Istambul,ili China... Te originale ja videh u Istanbulu....A ovamo ih prenesu u gaćama i koje kakvim kesama.Sve,Armani,LV,Cavalli a etikete našiju u Pazovi... Sve markirana roba a prodaju je ovde,koga bre zajebavaju... Skoro jedna prodaje Roleks sat original,mučenica kad bi znala cenu istog i da za to ne može ni staklo da promeni u slučaju da je original ne bi lagala sebe i druge da je original. Gospodo draga za određene bunde,torbe i nakit ako su originali trebate imati sertifikate i serijske brojeve. Što u ovom slučaju ovde i na drugim sajtovima nije slučaj. Otuda se probudite,saberite i budite realnije. Jel niste tržni centar...
2017 01 28
Slazem se,ako postoji prostor za dogovor oko cene onda bi trebalo da pise ili cena nije fiksna ili dogovor oko cene je moguc,ovo cena na upit zvuci tako arogantno i smatram da nema poentu,ali opet to je moje misljenje....
2017 01 28
Glupost, komedija :D
2017 01 28
mozda clanice ne znqaju koju cenu da stave, pa prihvataju predloge :)
2017 01 30