Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jelica se malo zaigrala.

Zao mi je sto sam opet prinudjena da otvaram temu ali moram. Pre par minuta sam dobila negativn utisak od strane multi naloga sa kojim nikada nit sam komunicirala nit imala saradnju. Nemam pojma o cemu se radi. Poslala sam istom poruku i ZAMOLILA da mi isti obrise, za sada odgovor nisam dobila. Slucaj je prijavljen adminu, ocekujem brisanje istog i bloc clanice. Nadam se da sam jedina kojoj se ovo desilo, da nas nema vise.
2017 02 11
Dobila sam odgovor, naime Jelica je novi clan pa valjda nije znala kako se rukuje sajtom. Dobar dan, zbog cega ste mi dali negativan utisak, nikada me noste kontaktirali niti smo ikada saradjivale? Zamolicu vas da mi ga odmah izbrisete ili cu vas prijaviti adminu. Hvala. pre 24 minuta Jelicaaaaaaaa Nova sam na sajtu pa gledam da li stvarno nemas ni jedan dislike, ili je namesteno, izbrisala sam, izvini pre 14 minuta Mesecevab jaooo jelicee, nema problema ali budite malo oprezniji sledeci put, molim vas...tako dajete clanovima negativne utiske, a to ovde nije nimalo mala stvar...povuci cu prijavu od admina pozdrav za vas pre 10 minuta Jelicaaaaaaaa Cudno mi je bilo da nemas nijedan negativan glas pa sam htela da proverim, izvini jos jednom, pozdrav pre 7 minuta
2017 02 11
Malo sam zbunjena iskreno, ne znam o cemu se radi, tema neka ostane, mozda nekome posluzi.
2017 02 11
Sta je pisalo u utisku?
2017 02 11
nista, tuzic stavila :(
2017 02 11
Mozda se zaista presla, kao sto kaze htela je da proveri da li imas negativne i kliknula....
2017 02 11
Moguce, kao sto vidis naisla je na moje razumevanje, takodje sam i adminu sve objasnila, nemam pojma zaista...
2017 02 11
Hmmmmmmmm.....elementary, my dear Watson......zanimljivo, bila je radoznala, pa hajde malo da lupi negativan..... :s
2017 02 11
> lokibg: > Hmmmmmmmm.....elementary, my dear Watson......zanimljivo, bila je radoznala, pa hajde malo da lupi negativan..... :s Pa bar da je neutralni :') :')
2017 02 11
> Mesecevab: > > lokibg: > > Hmmmmmmmm.....elementary, my dear Watson......zanimljivo, bila je radoznala, pa hajde malo da lupi negativan..... :s > Pa bar da je neutralni :') :') Ne, ne....kad se u goste nekome ide valja ostaviti utisak koji će domaćin primetiti i na koji će reagovati! ;) :') :') :')
2017 02 11
Ma, meni je sve hit kod ove clanice: Moderna crvenkasto crna haljina ... moram priznati da mi je boja enigma! Materijali: štof ... ??? a sto je na slici cipka??? Srednji kvalitet, srednje stanje ... OMG :') :') :')
2017 02 11