Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

danicadragomije: Prevarant sa 58poz utisaka?

Opet gluposti na sajtu, nazalost. Pre 13 dana mi se javila clanica *danicadragomije* radi razmene. Pronasla sam suknju i kardigan za sebe, dok su se njoj kod mene svidele dve kosulje. Pitala sam je za mere kardigana i suknje, kao i da li kardigan ima famoznih cupkica. Poslala mi je mere i rekla je da *KARDIGAN NEMA CUPKICA JER NIJE TAKAV MATERIJAL* . Razmenile smo podatke. A onda se predomislila, i umesto jedne kosulje pitala za dzemper. Sa drugom clanicom sam se dogovarala oko tog dzempera, pa nije bio u opticaju. Htela je onda drugi- roze. Pristala sam. Poslala sam stvari i poslala joj broj posiljke.Videcete u porukama.
2017 02 22
Njoj je stigao paket, a meni jos ne, pa sam joj trazila broj posiljke da vidim o cemu je rec. Dala mi je broj koji pocinje sa *RE...RS* . Bilo mi je cudno, ali mislila sam da je mozda do drugog grada nesto, sta znam, i nisam ni pridavala paznju. Da skratim, devojka mi je poslala *PISMO* ! Zao mi je sto nisam fotografisala da Vam pokazem u kom je stanju stiglo: pocepano, videla se odeca koja je unutra u njemu. Elem, predjem i preko toga, jer nisam naglasila da mora postekspres (dok sam ja platila 200 i nesto dinara jer je moj paket bio preko 500g). Naravno, unutra haos! Suknja pocepana i izvucen konac na jednom mestu, dok je kardigan prepun cupkica! Saljem joj sve to, vidi se sve u porukama, da ne pisem sad.. I ona mi kaze kako ni moje stvari nisu savrsene, i salje rukave koji su malo zuckasti napred. Hajde, mozda sam previdela, mozda je i ona, ALI DA JE PITAM ZA KARDIGAN I DA PREVIDI CUPKICE-to nije mogla. Dogovorimo se da ipak vratimo posiljke. Ja joj njeno posaljem, kao i broj posiljke, uredno platim postarinu, mislim da je bio petak, a ona mi kaze kako nije stigla i da ce poslati sutra. Nije poslala sutra, kaze poslace u ponedeljak. Nije ni juce. Saljem poruke-ne odgovara. Nema je ni danas. Mislim da je sa moje strane sve proslo u redu (osim tih rukava, koje nisam primetila, ako su uopste i bili takvi kada sam poslala, ali ja sam joj vratila njen paket, gde je moj?!), te ovim obavestavam sve kupce o kakvoj devojci je rec. I naravno, dobija negativnu za par minuta. Toliko od mene. ps: Kosulja i dzemper su jos uvek na mom profilu, da se uverite kakvi su predmeti. Njeni nisu, ali sam ih screenshotovala, ni sama ne znam zasto...
2017 02 22
Žao mi je što ti se to desilo .
2017 02 22
Zato ja NE radim razmene .
2017 02 22
> TinaAdamovic: > Zato ja NE radim razmene . To joj se moglo desiti i da je iskljucivo kupovala, nema pravila...
2017 02 22
> TinaAdamovic: > Zato ja NE radim razmene . Toliko sam imala lepih razmena, pa ne zelim da zbog ovakvih ljudi prestanem da ih radim.. Sta ces, nisu svi isti. A i nije ne znam koja vrednost robe u pitanju, nego eto...glupost
2017 02 22
Veceras ustanovih na dve teme da Lustgitl razmislja i kao kupac i kao prodavac (a ispravno) i zakljucih da smo po tome veoma slicne. Elem,ja veceras kupih kosulju koja je u opisu:obucena dva puta (mozda je pisalo i par puta)! Dodjoh kuci,naocare na okice i URA!....kosulja ima rusku kragnu i gornji deo-ivica je sav iscepan. Da li je moguce da se par puta obucena kosulja iscepa na celom okovratniku? Necu davati ime clanice niti link,pokusavam da dodjem do razumnog resenja.Nadam se da ce ga biti... Izgleda da je danas dan G,haha
2017 02 22
Clanica je vratila stvari, odmah posto je videla utisak. Poslala je poruku da je imala ozbiljnih zdravstvenih problema, takodje odmah po logovanju kada je videla utisak. Moracu da izbrisem negativnu, ali eto, u temi neka ostane sve.
2017 02 24