Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

ivanalane prevarant oprez

> drajel: > Neosnovane optuzbe??? Helanke sam dobila od tebe (opisane bez ostecenja i grudvice) platila sam 300din da povratim moju stvar ! Valjda je bilo logicno da izmiris moje troskove ,ja bih bar tako uradila da sam pogresila a ne jos tako drsko da se ponasam Strasno ,mrzi me da trazim prepisku sa tobom ,ono kad si mi rekla koliko si ih platila i da moj duksic je turski i da verovatno onako nov vredi kao tvoje ucebane helanke O boze > Ista ta adminka je meni rekla da ti dam negativnu zato sto je zasluzujes ,lepo kulturno sam je pitala > Zahtevam da administrator javno mi objasni kako je moja negativna neosnovana ! Ako ste imali nesto nerascisceno samnom ili adminom ne znam zasto ste cekali godinu dana da reagujete i to na temi koja Vas niti pominje niti dotice .Ako ste zeleli da drzite stranu clanici ivanalane to je sasvim i redu u suprotnom tema je pogresna za vas.Ja sam prema svima korektna o cemu svedoce moje saradnje i 5 godina na ovom sajtu kao sto rekoh svako dobro!
2017 03 22
Dobila na poklon sta ????Alo platila sam 300din duplu postarinu a helanke vi niste hteli da primite nazad zato sto znate da ne vrede ni pod da obrisete sa njima! Drskost nije moja ,,vrlina,, neka vama moje 300din I ne nisam zalutala samo mi zao sto nisam bila tu pa da vas prozivam onaj dan kada ste i otvorili temu A zbog takve kao vas nisam bila na sajtu skoro pa godinu dana
2017 03 22
> suncee: > > drajel: > > Neosnovane optuzbe??? Helanke sam dobila od tebe (opisane bez ostecenja i grudvice) platila sam 300din da povratim moju stvar ! Valjda je bilo logicno da izmiris moje troskove ,ja bih bar tako uradila da sam pogresila a ne jos tako drsko da se ponasam Strasno ,mrzi me da trazim prepisku sa tobom ,ono kad si mi rekla koliko si ih platila i da moj duksic je turski i da verovatno onako nov vredi kao tvoje ucebane helanke O boze > > Ista ta adminka je meni rekla da ti dam negativnu zato sto je zasluzujes ,lepo kulturno sam je pitala > > Zahtevam da administrator javno mi objasni kako je moja negativna neosnovana ! > Mislim ste zalutali u ovu temu administratorka je obrisala negativnu koju ste dali bez osnova dobili ste Vasu stvar natrag koju nisam ni videla i moju na poklon jer sa takvim ljudima je najlepse biti velikodusan i ciste savesti. suncee nisi u pravu nisam ni na cijoj strani ali clanica drajel nije dobila na poklon nista vec je za svoje stvari platila 300 din tvoje helanke ne racunam jer se stvarno po slikama vide da su za kontejner razumem ja da ne gledamo svi istim ocima na nesto sto je polovno ali ipak mislim da nebi bilo lose da se malo bolje opisuju polovne stvari
2017 03 22
Lepo sam vam rekla da mi vratite moje pare jos tada !Nemoj molim vas da trazim prepisku, diplomatija kod mene ne pali Ako sam htela ?Ma jok nisam htela ! Vi ste bar izvini dobili....a ja? Negativnu dva puta Ne treba mi sad nista ali reklamu od mene imate uvek ,nadam se da vredi te pare:) Pozdrav ....dosta je bilo nastavite sa temom ipak si ti ovaj put prevarena
2017 03 22
> drajel: > Lepo sam vam rekla da mi vratite moje pare jos tada !Nemoj molim vas da trazim prepisku, diplomatija kod mene ne pali Ako sam htela ?Ma jok nisam htela ! > Vi ste bar izvini dobili....a ja? Negativnu dva puta > Ne treba mi sad nista ali reklamu od mene imate uvek ,nadam se da vredi te pare:) > Pozdrav ....dosta je bilo nastavite sa temom ipak si ti ovaj put prevarena Zasto niste otvorili temu u vezi Vaseg problema ako ste ga imali ?
2017 03 22
Nisam otvorila temu zato sto sam mislila mogu da resim problem sama t.j.uz pomoc admiistratora koji me savetuje da dam negativnu .Posle neko vreme njena negativna nestaje a ja dobijam jos jednu stvar za kantu.Resenje nemam, rec adminke mi vise nista ne vredi osecam da je sve ovde otislo u pm ..... odustajem od sajta I eto mene opet ovde vec neko vreme ....vidim temu i ne mogu da odolim
2017 03 22
> drajel: > Nisam otvorila temu zato sto sam mislila mogu da resim problem sama t.j.uz pomoc admiistratora koji me savetuje da dam negativnu .Posle neko vreme njena negativna nestaje a ja dobijam jos jednu stvar za kantu.Resenje nemam, rec adminke mi vise nista ne vredi osecam da je sve ovde otislo u pm ..... odustajem od sajta > I eto mene opet ovde vec neko vreme ....vidim temu i ne mogu da odolim razumem te i ja sam par puta dobila smece bas od nekih clanica koje su ranije visile 24h na forumu i pljuvale sve prevarante mnogo samokontrole mi je trebalo da ih ne napljujem javno ali sam precutala nisam ni negativnu dala posto je svaka imala svoje razloge jednoj bolestan otac od raka druga nema za hleba i tako u nedogled nisam htela da se teram dalje od kud znam mozda neko stvarno prezivljava od ovog sajta necu ja bas da budem ta koja ce da im i to uskrati vodim se logikom sve vraca sve se placa
2017 03 22
> lidija18: > > suncee: > > > drajel: > > > Neosnovane optuzbe??? Helanke sam dobila od tebe (opisane bez ostecenja i grudvice) platila sam 300din da povratim moju stvar ! Valjda je bilo logicno da izmiris moje troskove ,ja bih bar tako uradila da sam pogresila a ne jos tako drsko da se ponasam Strasno ,mrzi me da trazim prepisku sa tobom ,ono kad si mi rekla koliko si ih platila i da moj duksic je turski i da verovatno onako nov vredi kao tvoje ucebane helanke O boze > > > Ista ta adminka je meni rekla da ti dam negativnu zato sto je zasluzujes ,lepo kulturno sam je pitala > > > Zahtevam da administrator javno mi objasni kako je moja negativna neosnovana ! > > Mislim ste zalutali u ovu temu administratorka je obrisala negativnu koju ste dali bez osnova dobili ste Vasu stvar natrag koju nisam ni videla i moju na poklon jer sa takvim ljudima je najlepse biti velikodusan i ciste savesti. > suncee nisi u pravu nisam ni na cijoj strani ali clanica drajel nije dobila na poklon nista vec je za svoje stvari platila 300 din tvoje helanke ne racunam jer se stvarno po slikama vide da su za kontejner razumem ja da ne gledamo svi istim ocima na nesto sto je polovno ali ipak mislim da nebi bilo lose da se malo bolje opisuju polovne stvari Izvinite ali to nikako nije za kontejner kako Vi kazete a uslikano pod lupom svaki predmet moze tako izgledati , stvar je opisana kao polovna. Iz tog razloga mi je negativna odmah obrisana i to dva puta jer nije bilo razloga da je dobijem. Admin je reagivao odmah poklonila sam joj kao sto rekoh iz razloga da se ne maltretiram do poste milion puta a duple postarine da placam iz razloga sto neko ocekuje nove tfy helanke sa etiketom za 300 din. Tako da niste bas upuceni u slucaj a uvrede je clanica nizala i nize toliko da bih mogla da reagujem i drugacije ipak je admin imao priliku da ukaze ko je u pravu.
2017 03 22
suncee bez ljutnje ali ja imam prava na svoje misljenje meni je ono za kontejner ja u svom garderoberu nemam takve stvari pa taman da ih slikam i pod deset lupe a to da li neko ocekuje novo za 300 din to je stvarno smesno napisati svako ima prava i za 50 din da dobije predmet kako je i opisan
2017 03 22
E stvarno preterujes ,,uvrede nizala,, ja? Diplomata si nema sta! Helanke si cenila 600\700din neznam tacno zamisli da ih neko kupio na to jos 250din postarinu koliko bi onda vredele 1000 ipak su to markirane helanke😂 Smesno 300,1000....koliko?
2017 03 22
> lidija18: > suncee bez ljutnje ali ja imam prava na svoje misljenje meni je ono za kontejner ja u svom garderoberu nemam takve stvari pa taman da ih slikam i pod deset lupe > a to da li neko ocekuje novo za 300 din to je stvarno smesno napisati > svako ima prava i za 50 din da dobije predmet kako je i opisan Ne ljutim se naravno Vi iznosite svoje misljenje a ja samo cinjenice. Stvar niste videli,opisana je dovoljno korektno. Inace u pitanju je bila razmena a ja sam toliko bila fer da stvar nisam ni otvorila niti pogledala vec je vracena odmah cim je clanica zatrazila, tako da o tome necu suditi a kao sto znate u razmenama se biraju stvari priblizne ili iste vrednosti i izgleda. Ako je tako kako Vi kazete onda ni ja nisam mogla slikati nista bolje od onoga kakva je sama stvar koju je clanica odabrala, inace upravo sam pogledala Vas profil i slazem se sa Vama ni ja ne bih neku od Vasih stvari uzela ni za 50 din necu biti kriticna kao Vi pa da pominjem kontejner ali moje helenke su onda u izuzetnom stanju u odnosu na komade koji su se nosili pre tridestak godina naravno to je samo moje misljenje.
2017 03 22
drajel suncee , pre 7 dana, 18:06 Imam samo TFY helanke tamno mastilo tirkiz helanke i extra su osmeh drajel , pre 6 dana, 13:56 Maco na njima pise s a ja nosim m to mi malo 😛 suncee , pre 6 dana, 17:54 Ja nosim m i o.k su mi drajel , pre 6 dana, 18:03 E super onda ajde da se menjamo 😃 moji duksic odgovara opisu da li tvoje helankice imaju mozda neko ostecenje osmeh da nemaju mozda one cupkice ili nesto slicno 2015 11 17 drajel suncee , pre 6 dana, 18:13 Nemaju nista od toga sve o.k verne opisu jedino sto sutra mogu sa Vam posaljem bexom ili axom a tek u petak p ostexpresom drajel , pre 6 dana, 18:16 Pa sta ima veze ako je u petak 😄 nije meni to hitno Kad budes mogla posalji ja sam htela sutra ali sutra je drzavni praznik pa nista Ostavicu mojoj mami pa nek ona posalje prekosutra kezitise
2017 03 22
Preskacem podatke suncee , pre 4 dana, 18:14 Placamo postarinu pri slanju svaka svoju moze? drajel , pre 4 dana, 18:36 Vazi poslacu preporuceno 😃 verovatno u ponedeljak ako uspem ranije javljam Samo mi ti javi kad saljes 2015 11 17 drajel suncee , pre 4 dana, 18:41 O.k ja sutra saljem 😃 drajel , pre 4 dana, 18:42 Dogovoreno javljam cim posaljem osmeh suncee , pre 3 dana, 19:01 Poslala i platila postarinu osmeh drajel , pre 3 dana, 19:15 Super ja cu u ponedeljak Javljam cim stigne paketic lepota suncee , pre 3 dana, 21:32 O.k osmeh drajel , pre 12 sati Dala sam mom muzu paket da posalje:D Javi mi kad stigne isto cu i ja
2017 03 22
drajel drajel , pre 11 sati Stigle mi helanke cele su ucebane a lepo sam pitala da li imaju cipkice rekli ste mi da ne Ja cu vama ovo da vratim stvarno nema smisla poslala sam vam novi duks Ocekujem da m uplatite i postarinu koju sam platila za slanje duksica i normalno da mi vratite duksic Nadam se da cemo ovo resiti bez ikakvog problema drajel , pre 11 sati Evo i slika ako slucajno nist videli suncee , pre 7 sata Slike helanki postoje na sajtu ne znam sta za Vas znaci ucebano helanke su par puta obucene i oprane moje pozitivne ocene govore o meni nemam nameru da placam duple postarine ja Vas duks nisam ni dobila tako da ne znam ni kakav je ,helanke su kupljene u TFY nisu nesto sto je loseg kvaliteta a duks je verovatno turski ili kineski i sigurno manje placen tako da je ruzno zaista tako nastupati.U svakom slucaju hvala za saradnju bez obzira na to sto jos nista nisam dobila.
2017 03 22
drajel drajel , pre 7 sata Zasto imate takav stav ja vas nisam nijednom napala helanke cu da vam vratim meni kao takve stvarno ne trebaju Duksic nemojte ni da preuzmite nek mi se vrati Meni na cast ide kako ? U redu je vratite mi duksic . suncee , pre 6 sata Nema problema necu preuzimati duksic,ako ih postar ne donese dok sam ja na poslu onda cu Vam poslati naravno na Vas racun postarina,helanke zadrzite necu placati duple postarine,nisam imala nameru ni da Vas prevarim ni da Vas ostetim jednostavno helanke nisu nove a nisu nikako ni iznosene niti na bilo koji nacin ostecene,placene su 2400 i kazem zadrzite ih poklanjam Vam ih a ako su po Vama u tako losem stanju bacite ih ili uradite vec sa njaima sta zelite ja sam svoj dogovor ispostovala, a svakako ih necu preuzimati kao sto rekoh da ne saljete da ne biste placali duplu postarinu. 2015 11 17 drajel suncee , pre 7 sata I da, nemojte vracati jer zaista necu preuzeti i cimati se ponovo zbog takvih stvari lepo pise da povracaje ne primam mada ih do sada nikada nije ni bilo,ako je potrebno ja cu Vama vratiti Vas duks naravno na Vas racun a helanke u svakom slucaju mozete zadrzati poklanjam Vam i na cast Vam.
2017 03 22