Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

ivanalane prevarant oprez

> drajel: > drajel > drajel , pre 11 sati > Stigle mi helanke cele su ucebane a lepo sam pitala da li imaju cipkice rekli ste mi da ne > Ja cu vama ovo da vratim stvarno nema smisla poslala sam vam novi duks Ocekujem da m uplatite i postarinu koju sam platila za slanje duksica i normalno da mi vratite duksic > Nadam se da cemo ovo resiti bez ikakvog problema > drajel , pre 11 sati > Evo i slika ako slucajno nist videli > suncee , pre 7 sata > Slike helanki postoje na sajtu ne znam sta za Vas znaci ucebano helanke su par puta obucene i oprane moje pozitivne ocene govore o meni nemam nameru da placam duple postarine ja Vas duks nisam ni dobila tako da ne znam ni kakav je ,helanke su kupljene u TFY nisu nesto sto je loseg kvaliteta a duks je verovatno turski ili kineski i sigurno manje placen tako da je ruzno zaista tako nastupati.U svakom slucaju hvala za saradnju bez obzira na to sto jos nista nisam dobila. Ne znam sta hocete ovim da kazete osim da je sve kao sto sam cinjenicno navela , trazili ste jos i da Vam uplatim postarinu i da vratim predmet naravno za svoja predomisljanja sami placate postarinu ostalo sam vec sve rekla nema potrebe da se ponavljam osim da ste promasili temu ponovo.
2017 03 22
drajel , pre 7 sata Ne razumem kako sam se postavila helanke na tvom profilu su jedne a ove sto sam ja dobila su druge ne kazem da su razlicite nego da stanje nije isto ,,ucebano,, znaci da je puno cupkice ja sam vas pitala dali imaju cupkice vi ste rekli ne Duksic nazalost sam danas poslala t.j. moj muz je poslo imam i papir kao dokaz da sam isti poslala Duksic kad dobijete zahtevam da mi isti vratite ja cu vama helanke svakako da vratim 2015 11 17 drajel drajel , pre 6 sata Ja sam realna takav stav nije potreban ajde sad ovako imam cizme kozne koje sam platila skoro 20000 din ali su pohabane ajde sad ti mi daj pola profila za njih Dzemper je turski kineske stvari kod mene nema kao sto mozes videti na mom profilu sve stvari kupujem zato sto mi se dopadaju a ne zato sto kostaju ili ne kostaju lepota Helanke ako vrede 2500din uzmi ih nazad pa ih prodaj kezitise Meni stvarno ne trebaju suncee , pre 6 sata Nisam rekla da vrede vec da su toliko placene i ja kupujem stvari po sistemu sta mi se svidi i odgovara mi tako da nema mesta raspravci za stari koje ja ne nosim ili Vi ,sve o.k ja sam svoje rekla dobijate duks nazad ja helanke necu nazad iz razloga cimanja i placanja duplih postarina bez potrebe i razloga jer se Vama ne svidjaju.Svako dobro osmeh
2017 03 22
Eto moj niz uvreda ! Strasno! Lepo sam ti rekla da je bilo dosta, ti nastavljas. Clanica koja te je prevarila treba da snosi posledice isto kao i ti to je moje misljenje . Sto je ona vise prevarant nego ti? Mozda ti ona i uplati ,mozda ne laze Ti si mi svesno poslala te "markirane helanke" I opet pitam administratora zasto je ovoj clanici obrisana negativna ocena?
2017 03 22
Dakle clanica ivanalane je danas obavestena da je paket stigao i rekla je da ce uplatiti postarinu poslala sam racun ipak do sada nista nije uplaceno. .. tako da su verovatno u pravu clanice koje su zakljucile da se verovatno to nece ni desiti. Mada ostecenje za postarinu i nije toliko kljucno koliko sustina i vec drugi put da se ovako nesto desava sa ovom clanicom.
2017 03 22
> drajel: > Eto moj niz uvreda ! Strasno! > Lepo sam ti rekla da je bilo dosta, ti nastavljas. > Clanica koja te je prevarila treba da snosi posledice isto kao i ti to je moje misljenje . Sto je ona vise prevarant nego ti? Mozda ti ona i uplati ,mozda ne laze Ti si mi svesno poslala te "markirane helanke" > I opet pitam administratora zasto je ovoj clanici obrisana negativna ocena? Nastavljate da vredjate... Evo ja se takodje obracam administratoru da blokira clanove koje iznose klevete i nazivaju prevarantom osobe koje im poklanjaju predmete a za uzvrat dobijaju ovakvo pinasanje nakon godinu dana i to na pigresnoj temi.
2017 03 22
Opet poklonila ooo boze Evo ja cu da poklonim tvoje helanke tebi, platicu ti i postarinu ali nemoj da trazis pare od ivanalane za postarinu Moze?
2017 03 23
> drajel: > Opet poklonila ooo boze > Evo ja cu da poklonim tvoje helanke tebi, platicu ti i postarinu ali nemoj da trazis pare od ivanalane za postarinu > Moze? Hvala na ponudi , tumacicu ovo kao Vase izvinjenje ali zaista sa Vama ne zelim vise da saradjujem
2017 03 23
Reklamu si dobila kakvu i zasluzujes to je bio moj poklon tebi Hvala lepo sto si mi pomogla u tome
2017 03 23
> drajel: > Reklamu si dobila kakvu i zasluzujes to je bio moj poklon tebi Hvala lepo sto si mi pomogla u tome > Hvala lepo reklama moja su moje divne saradnje i utisci a Vasa vulgarnosti i napadi bez razloga vredjanje sajta admina itd.
2017 03 23
U pravu si sad cu lepo da oznacim od koga sam dobila "na poklon" helankice da vide svi kako si ti velikodusna ,a ja nezahvalna pa neznam da cenim to Pozdrav .
2017 03 23
> drajel: > U pravu si sad cu lepo da oznacim od koga sam dobila "na poklon" helankice da vide svi kako si ti velikodusna ,a ja nezahvalna pa neznam da cenim to > Pozdrav . Naravno samo lepo napisite na poklon a ne u razmeni jer ja od Vas nisam dobila nista osim sto sam i platila pistarinu za taj poklon , nemojte siriti neistinu i dalje jer do razmene nije ni doslo.
2017 03 23
> drajel: > U pravu si sad cu lepo da oznacim od koga sam dobila "na poklon" helankice da vide svi kako si ti velikodusna ,a ja nezahvalna pa neznam da cenim to > Pozdrav . I naravno i ovako kako ste slikali unutrasnjost ili sta vec ima kome se svidja koliko vidim a slikajte lepo ceo predmet i poklonite kako vec navodno zelite neko ce ih sa zadovoljstvom nositi.
2017 03 23
Slikala sam unutrasnost? Znaci vrh ,ne ovo je spoljasnost Ti mene savetujes da ih slikam izdaleka t.j. da sakrijem njihovo stanje Hvala na predlogu ali ne
2017 03 23
> Marylin: > Ovo je samo dokaz da svakog stigne svoje... Pa eto kad ti nekog zeznes onda ocekuj sasvim isto i trpi posledice.. Ali pre ili kasnije vrati se svima.. Ne podrzavam sto clanica nije preuzela paket koji je narucila ali ocigledno je to moralo da se desi jer nije u redu da se neko pravi posten a zna da je isto "zeznuo" nekog.. Prica o markiranim stvarima ovde ima mnogo i sve smo se slozile da markirane iznosene stvari ne vredi ni dinar i da vise vredi kineska ili turska nova nego markirani iznoseni i osteceni Guessovi,Dolce&Gabbane itd... Bas tako to je bila poenta mog pisanja Hvala
2017 03 23
> Marylin: > Ovo je samo dokaz da svakog stigne svoje... Pa eto kad ti nekog zeznes onda ocekuj sasvim isto i trpi posledice.. Ali pre ili kasnije vrati se svima.. Ne podrzavam sto clanica nije preuzela paket koji je narucila ali ocigledno je to moralo da se desi jer nije u redu da se neko pravi posten a zna da je isto "zeznuo" nekog.. Prica o markiranim stvarima ovde ima mnogo i sve smo se slozile da markirane iznosene stvari ne vredi ni dinar i da vise vredi kineska ili turska nova nego markirani iznoseni i osteceni Guessovi,Dolce&Gabbane itd... Ne radi se apsolutno o markiranoj garderobi niste razumeli ili niste hteli da razumete tako da zlonamernost nije upucena na pravu adresu.
2017 03 23