Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hitno pomoc

Jel može neko da mi kaže kako da kontaktiram admina jer sam dala devojci negativnu nije podigla paket i ona mi uzvratila.
2017 03 19
Preko fb.
2017 03 19
A kako da nadjem na fb?
2017 03 19
Neće da otvori link,a na fb sam poslala ali još uvek ništa ne odgovara.
2017 03 19
> dijanaraj: > Jel može neko da mi kaže kako da kontaktiram admina jer sam dala devojci negativnu nije podigla paket i ona mi uzvratila. Strasno pa zasto ona Vama negativnu ? Jos jedan slucaj bezobrazluka...😠😡
2017 03 19
Ja sam sa sela i kad posaljem ne stiže odma sutra nego dan kasnije,jedino da odem do grada da posaljem ako nekom hitno,ja to njoj kažem ona kaže da joj hitno za petak bilo kako da posaljem samo da joj stigne u petak,imam poruke sve kako je bilo.ja sam joj poslala i pustila poruku jel su joj stigle ona nije odgovorila i farmerke su mi se vratile ja sam joj ostavila negativnu i onda ona meni.u porukama piše da sam rekla brzom postom a ona se složila.
2017 03 19
> dijanaraj: > Ja sam sa sela i kad posaljem ne stiže odma sutra nego dan kasnije,jedino da odem do grada da posaljem ako nekom hitno,ja to njoj kažem ona kaže da joj hitno za petak bilo kako da posaljem samo da joj stigne u petak,imam poruke sve kako je bilo.ja sam joj poslala i pustila poruku jel su joj stigle ona nije odgovorila i farmerke su mi se vratile ja sam joj ostavila negativnu i onda ona meni.u porukama piše da sam rekla brzom postom a ona se složila. A kolika je bila postarina?
2017 03 19
380 DIN morala sam da platim,da poslala poruku da se izvinula ok ne bi joj ni ocenu ostavila,ali ona još nije mi odg dal joj stigle a ulazila na sajt.
2017 03 19
A već imala tri negativne,i da nije podigla paket ali imam samo 20 utiska i glupo mi da tražim unapred uplatu.jos me pozurivala i bila sam ubedjena da će da podigne paket.
2017 03 19
A već imala tri negativne,i da nije podigla paket ali imam samo 20 utiska i glupo mi da tražim unapred uplatu.jos me pozurivala i bila sam ubedjena da će da podigne paket.
2017 03 19
Mozes i link do njenog profila da postavis na crnu listu ako clanica ima negativne zbog ne preuzimanja paketa da bi ostale clanice izbegle isti problem .
2017 03 19
Poslala sam da imam dokaze pa čekam da mi odgovori da bi poslala slike,sve poruke čuvam i kad mi se paket vratio slikala sam
2017 03 19
E posle 2-3 ovakve teme otvorene poslednja dva dana ja sam svoju uvodnu poruku promenila tako da prvo ide uplata pa slanje paketa,ne zelim da rizikujem a ko zeli neka kupuje. Sto iskreno savetujem i ostalim clanicama
2017 03 19
Clanica sa 0:0 utisaka mi je juce trazila uplatu unapred za farmerice ,ja sam joj rekla da ne uplacujem nikome unapred bez utisaka ,ona je zacutala,nista nije odgovorila . Ja cu se radije odreci zeljene robe nego na takav nacin da budem prevarena sto se takodje dogadja . Takodje gledam da li clanica ima negativne i zbog cega ako se zainteresujem za predmet .
2017 03 19
> dijanaraj: > Poslala sam da imam dokaze pa čekam da mi odgovori da bi poslala slike,sve poruke čuvam i kad mi se paket vratio slikala sam To posaljes odmah dokaze i cekas da vidis da li ce ti biti skinut negativan utisak za par dana .Admin retko odgovara licno na poruku .
2017 03 19
1 2 3