Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hitno pomoc

Ne verujem da ce ti licno odgovoriti. Sta bi bilo kada bi svima odgovarali na poruke . Dovoljno je da posaljes dokaze da clanica nije preuzela paket i da ti je dala negativnu iz osvete jer si ti njoj dala zbog ne preuzimanja paketa .
2017 03 19
I jedan dobronamerni savet : Ubuduce kada saradjujes sa nekim ovde u bilo kom smislu ,prvo pogledaj da li ima negativne ocene i zbog cega su date . Ova ima negativnu iz istog razloga, zbog ne preuzimanja paketa ,sto znaci da nisi trebala saradjivati sa njom . Bez tvog negativnog utiska ,ona je vec imala 3 negativna . Nije potrebno da ulazis u trgovinu sa takvim osobama .
2017 03 19
Ali imala 40 pozitivne a ja imam 20 i glupo mi da tražim unapred uplatu,sad želi da mi uplati novac za poštarinu ali ja neću jer mi nije do 380 već sto me neko pravi na budalu.
2017 03 19
Nemoj da gledas pozitivne nego negativne ! Zapamti to !
2017 03 19
Pa od sad gledam,hvala🙂
2017 03 19
> dijanaraj: > Pa od sad gledam,hvalaemoji unicode: 1f642 Nema na cemu . Neko moze da ima i 500 pozitivnih i da je prevarant .. Oni rade taktikom .Kada sakupe dosta pozitivnih onda pocnu da varaju . Zato ti kazem ,ne saradjuj sa clanovima koji imaju negativne pre pregledavanja razloga negativnih komentara i prebrojavanja koliko ih ima . Svako dobro ,nadam se da ces resiti ovaj problem ;)
2017 03 19
I ja se nadam,sad sam poslala i slike na link koji ste mi dali.nadam se da ću da rešim,jer glupo je da mi stoji negativna a nisam kriva.
2017 03 19
> dijanaraj: > I ja se nadam,sad sam poslala i slike na link koji ste mi dali.nadam se da ću da rešim,jer glupo je da mi stoji negativna a nisam kriva. Naravno . Sve posaljes cak i kazes da ima negativan iz istog razloga i posaljes i screen shot tog negativnog ako treba
2017 03 19
Hoću,hvala puno🙂
2017 03 19
> dijanaraj: > Hoću,hvala punoemoji unicode: 1f642 ;)
2017 03 19
> TinaAdamovic: > Nemoj da gledas pozitivne nego negativne ! Zapamti to ! Potpuno se slazem sa clanicom, ja uvek iscitam utiske, i pazljivo procenim profil, sve na njemu, jednom su me prevarili i to mi je za nauk, jer mislim da clanice nisu uvek potpuno iskrene po pitanju ostavljanja utisaka, a to sto se paketi ne preuzimaju pa majko mila to ne mogu da razumem,nikako,ali bas nikako, i jos ce ona tebi negativnu sto joj se farmerice nisu stvorile te sekunde kad je ona zamislila, ej ! 🤐
2017 03 20
Ljudi. Imenice sa prefiksom se pišu zajedno. Uskličnik se ne odvaja, nego posle njega ide prazno. Izvinite, morala sam.
2017 03 21
> Evoksi: > Ljudi. Imenice sa prefiksom se pišu zajedno. Uskličnik se ne odvaja, nego posle njega ide prazno. > Izvinite, morala sam. A sto si morala ? To te bas toliko jede jel ?
2017 03 21
Draga @Evoksi, kada je imenica u vokativu, nakon nje ide zapeta a ne tacka. Izvini, morala sam :))))))
2017 03 21
> kacaaaa5: > Draga @Evoksi, kada je imenica u vokativu, nakon nje ide zapeta a ne tacka. > Izvini, morala sam :)))))) HAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAA :') :') :') :') :') :') :') :') !!!!!!!!!!!!!!
2017 03 21