Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pomoc devojke, HITNO

U posti su pogresili moje ime, umesto Kristina stavili su Hristina, na uputnici kada sam slala pakete sa otkupom. Kako da taj novac sad podignem? Njima stizu paketi sutra, da li mogu odmah da kazu da izmene ili kako? Jel imao neko slicno iskustvo? :(
2017 03 20
Mislim da ne bi trebao biti problem ako ponesete tu adresnicu od paketa koji ste dobili kada ste slali paket kada budete išli da podignete novac.
2017 03 20
Hvala puno, pokusacu tako. Sacuvala sam je za svaki slucaj i evo izgleda da ce mi trebati. :( nadam se da cu uspeti da podignem tako.
2017 03 20
Mislim da sa adresnicom i sms porukom koju dobijete neće biti problem.
2017 03 20
Hvala puno :)
2017 03 20
za sve ove godine koliko prodajem preko interneta nema sta mi nisu pogresili imam dva prezimena stavljali su po jedno najgore je bilo kad su pogresili ime prezime a uz to i broj telefona mislila sam da nema sanse da podignem novac ali otisla sam kod kontrolora sa papirom kao dokaz da sam poslala paket i za par minuta mi je novac isplacen tako da nemas potrebe za brigom jedino sto ja uvek dobijem kritike od kontrolora da gledam sta potpisujem ali ja to nemam naviku meni je bitno samo da posaljem paket i da sto pre izadjem iz poste jer je uvek guzva
2017 03 20
Ja sam još prošle nedelje poslala jednoj devojci paket i ona podigla ali meni novac još nisu poslali,a priznanicu nisam sacuvala.a druga devojka isti dan podigla i novac mi stigao ali nije mi jasno kako mi do sad nije stigao.izgleda nešto pogrešili ne razumem
2017 03 20
mislim da neces imati nikakvih problema
2017 03 21
> dijanaraj: > Ja sam još prošle nedelje poslala jednoj devojci paket i ona podigla ali meni novac još nisu poslali,a priznanicu nisam sacuvala.a druga devojka isti dan podigla i novac mi stigao ali nije mi jasno kako mi do sad nije stigao.izgleda nešto pogrešili ne razumem Nekada se desi da poruka ne stigne. Zato bi trebalo čuvati papir za svaki slučaj.
2017 03 21
Ali meni trebali samo da isplate ja sam sa sela i nikad mi ne pošalju poruku samo mi poštar donese,devojka još u sredu preuzela paket.sad ne znam ni dal će uposte da mi stigne novac a 1600din trebalo.pitala sam tu devojku jel možda sacuvala priznanicu da preuzela ali devojka bacila.sad ne znam šta da radim jer se i ne razumem bas puno.
2017 03 21
> dijanaraj: > Ali meni trebali samo da isplate ja sam sa sela i nikad mi ne pošalju poruku samo mi poštar donese,devojka još u sredu preuzela paket.sad ne znam ni dal će uposte da mi stigne novac a 1600din trebalo.pitala sam tu devojku jel možda sacuvala priznanicu da preuzela ali devojka bacila.sad ne znam šta da radim jer se i ne razumem bas puno. i te gluposti sam radila ista prica sa licnom kartom odes kod kontrolora i nacice novac malo veca muka ali isplatice ti moraju da zovu prijemnu postu gde si slala paket da oni potvrde da si ga urucili ali ce ti isplatiti
2017 03 21
Sutra ću da idem da vidim u postu,a jel znate možda jel Admin odgovara na poruke?jer još juče sam pet poruka poslala da mi skine negativnu i ništa,i slike sam poslala dokaze i nista
2017 03 21
> dijanaraj: > Sutra ću da idem da vidim u postu,a jel znate možda jel Admin odgovara na poruke?jer još juče sam pet poruka poslala da mi skine negativnu i ništa,i slike sam poslala dokaze i nista tu vec ne mogu da ti pomognem sve zavisi nekada odgovori odmah a nekada cekas vecnost da se smiluje da ti odgovori nema pravila
2017 03 21
Ništa,hvala u svakom slucaju🙂
2017 03 21
Nadam se da će sve proći kako treba. <3
2017 03 21
1 2