Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je za negativnu ocenu ?

Naime prosle nedelje mi se javila clanica koja zeli da kupi moje nove patike. Nakon dopisivanja dva-tri dana sa clanicom nasle smo zajednicki jezik oko cene. Ja sam njoj poslala patike u cetvrtak, i njoj su stigle u petak da bih je ja par puta pitala kada ce ih preuzeti uz njeno obrazlozenje da ona ne moze da stigne da ce to muz preuzeti u toku dana iako njena posta radi do 14h. Uvece sam opet pitala da li je preuzela i rekla mi je da ne brinem, nije stigla da preuzme ali u posti su. Onda, u subotu mi se javlja u pola 1 da je preuzela patike, da su joj velike i za 0.5cm i da joj uplatim novac do 13h jer do tad radi posta, a ona je meni vec poslala patike. Cak, sta vise ona je bukvalno insistirala da ja to uplatim. Kada smo se dopisivale ona je pitala da li moze da ih vrati ako joj budu bile velike na sta sam ja rekla dobro, mada se nadam da ce joj biti taman. Zbog tih mojih reci ona je insistirala uplatu novca u subotu, jer je ona navodno poslala vec patike. Ja jesam rekla dobro, ali sva sreca pa sam dobro razmislila shvatila da nema smisla da joj vracam novac. Nakon silnog ubedjivanja ona je meni cak i poslala sliku neke patike sto lici definitivno na moju. Tokom naseg razgovora na viberu, ona je tu sliku uklonila, a mene nastavila da ubedjuje da ja uplatim novac nazivasi prevarantnom jer necu da ispostujem dogovor. Onda mi je dala nov rok, ponedeljak da uplatim novac, a meni ce kao stici patike u ponedeljak, tj. juce. Rekla sam da ne zelim i niti cu to da uradim ma sta god ona pricala. I vise se nismo cule. Da bih ja juce zvala korisnicki servis poste i da bi oni meni rekli da njena posta nije radila u subotu te da ona nije mogla preuzeti paket u subotu. Onda sam zvala njenu postu u njenom mestu i sluzbenik mi je rekao da je u ponedeljak ujutru preuzela paket a, ne u subotu kako je ona tvrdila. Od subote mi se nije uopste javljala. Pukom srecom nisam nasela na njen glupavi trik. I zato ja sad vas pitam, da li je ovo za negativnu ?
2017 03 21
Na sajtu takodje pise da je juce paket podignut, a ne u subotu kako je ona rekla.
2017 03 21
A koja članica je u pitanju? :)
2017 03 21
Sada lepo ti njoj treba da se javis sa dokazima da je htela da te prevari
2017 03 21
Jesam se ja javila njoj i sve joj to ispricala, ali ona i dalje tvrdi kako sam ja ta koja je pokusala da prevari jer nisam ispostovala dogovor da vratim patike. Na moja pitanja kako je podigla patike u subotu, kad posta njihova tad ne radi i kada je zakljucila da su velike u subotu ili ponedeljak, odgovor mi nije dala.
2017 03 21
Slobodno Joj reci da si je uhvatila u lazi ocigledno je da se predimislila pa slagala da je podigla da su Joj velike a slagala je jer tada Nije ni podignut paket a ni probane patike Ne odustaj ne vracaj novac jer laze Ako ti da negativnu adminu prilozi sve dokaze da ti obrise ukoliko ti ostavi negativnu
2017 03 21
> Cecikaa: > Jesam se ja javila njoj i sve joj to ispricala, ali ona i dalje tvrdi kako sam ja ta koja je pokusala da prevari jer nisam ispostovala dogovor da vratim patike. > Na moja pitanja kako je podigla patike u subotu, kad posta njihova tad ne radi i kada je zakljucila da su velike u subotu ili ponedeljak, odgovor mi nije dala. Napisi ti njoj da bi sve bilo uredu da Nije slagala da je probala a Nije A da li je ona tebi vratila postom patike Ni slucajno ne vracaj novac dok Ne dobijes svoje patike ukoliko dodje do varacanja novca
2017 03 21
Ona je meni rekla jos u subotu da je vratila patike, a danas mi je rekla da planira tek da ih vrati. Verovatno se jos nije usaglasila sama sa sobom sta zeli. -.-
2017 03 21
> Cecikaa: > Ona je meni rekla jos u subotu da je vratila patike, a danas mi je rekla da planira tek da ih vrati. > Verovatno se jos nije usaglasila sama sa sobom sta zeli. -.- Ocigledno je da na neki nacin hoce da te prevari Prvo preuzela je u subotu a Nije Poslala je u subotu nazad patike a Nije Tako da novac nevracaj da Ne bi bez oba ostala
2017 03 21
Ko zna sta joj je na pameti ali nesto posteno sigurno nije jer od samog starta laze. Utaj paket moze da ubaci sta god hoce na kraju krajeva. To sto su joj velike 0.5cm je totalno zanemarljivo . Koja manipulatorka. Ne vracaj novac ni pod tackom razno !!! To ti je za nauk da vise ne pristajes na vracanje paketa. To je internet kupovina i svako preuzima rizik na sebe kad kupuje na taj nacin. Ni u radnji joj ne bi vratili novac vec bi mogla samo da zameni za broj koji joj odgovara. Ako stavi ulozak bice joj taman :)
2017 03 21
S obzirom da je lagala da su joj patike velike, a nije ih ni preuzela tad, ja bih joj dala neutralnu uz obrazlozenje da je potencijalni prevarant, jer moguce da je cekala novac nazad, a potom bi preuzela i patike. Svakako neobicna situacija i svakako laze, ali kako si se dogovorila sa njom u vezi povracaja novca, ispadne da i ti nisi ispostovala dogovor na neki nacin, pa i ona moze da to iskoristi
2017 03 21
A kakvu ti je sliku poslala u subotu?
2017 03 21
> JelenaDuletic: > A kakvu ti je sliku poslala u subotu? Napisala je u prethodnim komentarima da joj je poslalal sliku patka koje su kao njene
2017 03 21
> Natasa969: > > JelenaDuletic: > > A kakvu ti je sliku poslala u subotu? > Napisala je u prethodnim komentarima da joj je poslalal sliku patka koje su kao njene Pa kako Nije sigurna da li su njene To mi je omaklo kao cinjenica Pa Dajte sliku vasih I te sto je ona poslala pa da uporedimo Da se Ne ogresimo o zenu Mozda je zaista podigla u subotu pred kraj radnog vremena poste patike pa sisitem tek zabelezio u ponedeljak preuzimanje I to se desava Kakao niste sigurni na slikama da li su vase ili kao vase Valjda znate da prepoznate vasu stvar A poste znaju da kasne sa azuriranjem podataka Kao za posneto uputnice pa kasne po 2 Dana tako mogu I za ovo azuriranje da kasne
2017 03 21
nemoj da siguras da je paket podigla u ponedeljak ja sam dozivela da posaljem paket pouzecem devojka je odmah podigla a na njihovom sajtu je cak tri dana stajalo ostavljen izvestaj ko zna koliko bi jos tako bilo da nisam isla u postu kod kontrolora sva sreca te mi je clanica odmah po prijemu poslala sliku mojih stvari inace bi je napala za dzabe
2017 03 21
1 2 3