Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je za negativnu ocenu ?

Ne mogu da vam okacim te slike, jer su u nasoj prepisci na viberu obrisane, to jest devojka ih je obrisala. Obrisala ih je brzinom svetlosti, patike deluju kao moje zaista, ali kako su mogle biti moje, ako ih je tek u ponedeljak preuzela? U subotu nije mogla da ih preuzme jer su mi takodje u postexpres sluzbi rekli da ta posta subotom ne radi. Znam da su podigute u ponedeljak, zato sto su mi iz koriscnickog servisa postexpresa dali broj poste u kom se nalazi clanica, i sluzbenik je rekao da je jutros tj. u ponedeljak podigla.
2017 03 21
Ja savetujem da sacekate da vidite da li ce vam se vratiti patike pa ako se vrate da vi vratite novac a ako se ne vrate nikom nista. Posto je rekla da ih je poslala nazad a nije ih bila jos ni preuzela to je sumnjivo ali vi sacekajte ako je stvarno tako i ako vam se vrate vratite novac i gotovo. Mada zaista nije u redu da se neko buni zbog pola cm!!!
2017 03 22
Mada ja iskreno mislim da patike nisu poslate nazad jer ni ona ne zna da li cete vi uplatiti novac. Tako da joj recite da kad Vama stignu patike nazad jedino tada cete vratiti novac ako uopste i treba da vracate zbog pola cm.
2017 03 22
Ako pristajem na reklamaciju, moze, ali prvo predmet da mi se posalje (u onakvom stanju kao kada sam ja poslala), pa tek onda moze novac nazad kada se uverim da je sa predmetom sve u redu. Ja bih ovako.
2017 03 22
Ne kapiram pa nije kupila garderobu s,m,l veličinu pa nema pojma da li joj je taman. Tj u zavisnosti od građe možda joj veličina i neodgovara . Ali patike,pa zna valjda koji br nosi...
2017 03 22
Ako joj patike ne odgovaraju zbog tih 0,5 cm, onda sam ja primabalerina u Narodnom pozoristu.
2017 03 22
Koliko obuce sam uzela preko neta 38 ..a realno nosim 37..samo da mi ne budu male i uživam da ih nosim zato sto su mi broj veće.. Moj ti je savet da insistiras oko tog dela i te fotografije koju je ona odmah obrisala (a realno ne bi dzabe obrisala) traži neki dokaz, uplatnicu.. ako ti stignu patike onda joj vrati novac. A prva radim reklamaciju..ali ako već hoće da vrate nek preuzmu taj dan probaju i vrate ako je odgovara.. a ne 4 dana im treba da ih podignu, 3 da odluče, 5 da se smiluju da vrate.
2017 03 22
Sa korektnim clanicama se mozes dogovoriti, ali sa onima koji muljaju, tesko. Najbolje je proceniti na osnovu dopisivanja da li kupoprodaja vodi cepidlacenju. Ja ne bih slala patike ako clanica nije sigurna da li joj odgovaraju. Dala bih meru gazista i opisala detaljno da li su za uze ili sire stopalo i time se ogradila od placanja duplih postarina njenih ili svojih. Najvise volim licno preuzimanje, ali kako ono nije uvek moguce, treba biti precizan u opisivanju predmeta. Jednoj clanici sam detaljno opisala baletanke koje je kupovala majci i kad smo se nasli da ih majka proba, rekle su mi da je tacno opisano i naravno da su joj bile taman. U slucaju da kupite nesto sto vam ne odgovara, mozete uvek da stavite u dalju prodaju ili razmenu za odgovarajuce
2017 03 22
Ma ne ja radim reklamaciju jer mi stvarno nije problem da vratim novac ako mi moja stvar stigne sutradan ista kao što sam je poslala. Nisu zadovoljna.. neka, Ona neće, ima ko hoće da nosi.. i ako mi nije niko do sada tražio, sem jednom zbog oštećenja koje nisam predvidela. U svakom slučaju, članica je pristala na reklamaciju ako su kupcu velike patike (što je fer sa njene strane) ali pošto kupac laze da je preuzeo u subotu, a posta ne radi, ne treba ni malo da te zanima da li joj odgovaraju patike i ne i još bezobrazluka da postavlja rokove do kada da uplatis novac. Jasno je kao dan da se radi o osobi koja je htela da iskoristi tvoju dobrotu zato sto si ponudila da joj izadješ u susret i da prihvati reklam. ako su joj velike . Samo mi nije jasno zar ne postoji neki dokaz o prihvatanju paketa u datumu ili bar onaj papir kad pošaljes nešto, valjda pise datum kada ti je navodno vratila patike i preuzela ih prvo.
2017 03 22
Ako te je vec unapred pitala da li moze da vrati patike ako joj budu velike, a u subotu ih navodno podigla i poslala ti sliku "tvojih" patika, vrlo je moguce da je imala iste koje su joj bile velike, naletela na tvoje u dobrom broju, ti joj dala opciju da ti ih vrati ako su joj velike, ona lepo kao kupila, uzela tvoje koje su joj taman, izmislila da su joj velike, trazila da joj vratis novac, a ona tebi poslala njene za broj vece, tj, isplanirala samo da zameni vece za manje :D Meni je to najlogicnije objasnjenje, ne vidim drugi razlog za citavu tu zbrku...
2017 03 23
Onda je najsigurnije da se sa njom dogovori da kada patike ponovo budu bile kod nje ako odgovaraju onome sto je poslala clanici uplati novac nazad
2017 03 23
> MinaDavidovic: > Ako te je vec unapred pitala da li moze da vrati patike ako joj budu velike, a u subotu ih navodno podigla i poslala ti sliku "tvojih" patika, vrlo je moguce da je imala iste koje su joj bile velike, naletela na tvoje u dobrom broju, ti joj dala opciju da ti ih vrati ako su joj velike, ona lepo kao kupila, uzela tvoje koje su joj taman, izmislila da su joj velike, trazila da joj vratis novac, a ona tebi poslala njene za broj vece, tj, isplanirala samo da zameni vece za manje :D > Meni je to najlogicnije objasnjenje, ne vidim drugi razlog za citavu tu zbrku... Odlicne pretpostavke i ja sam to pomislila u jednom trenutku,ali postoji mogucnost i da su njene patike ne broj manje ili vece ali ofucane i ostecene pa hoce te da joj posalje,u svakom slucaju ja novac ne bih vratila dok ne vidim sta mi je poslala. Nadam se da clanica ima slike patike koje je prodavala na profilu i trebalo bi sto pre da ih prilozi. Ako su i obrisane na telefonima ima opcija google slike i moguce je cak i obrisane tamo uploadovati. Pa i te koje je dobila na Viber.. Takodje smatram da je kupac mozda poslao na Viber slike svojih patika da vidi kako ce prodavac da reaguje i brze bolje obrisala kako ne bi ostale kao dokaz i kako ih ne bi prodavac bolje zagledao. Eto.
2017 03 24
Devojke, ona je meni rekla u utorak da planira da vrati patikee i nakon sto sam joj rekla da znam da je pokusala da me prevari ona se meni vise ne javlja niti pominje bilo kakvo vracanje patika.
2017 03 24
Ma, kad mulja i nije poslala odmah, zavrsena kupoprodaja, ostecene svakako nisu i sa te strane si mirna. Da razmisljamo sta je planirala, ne vodi nicemu, moze da ih stavi u dalju prodaju i gotovo
2017 03 24
Koliko vidim na zalost em je pokusala ona tebe da prevari em ti je dala negativan utisak 😲
2017 03 24