Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Problem sa ulaskom na sajt

Uspela sam ,HVALA PUNO ! To je jedini nacin za sada . :)
2017 03 28
> JovanaMitic: > Imala sam i ja problem, logujem se preko fejsbuka. Ukucala sam u polje korisnicko ime svoj mail, pa sam isla na opciju zaboravili ste lozinku i na mail mi je prosledjena neka lozinka, a korisnicko ime sam ukucala JovanaMitic i uspela da udjem na nalog. Probajte tako dok ne bude otklonjen problem :) :") Jovana, HVALA
2017 03 28
JOVANA CARICE HVALA TI PUNO STA RECI JA SAM PLAVUSA I TESKO BI SE SNASLA HVALA JOS JEDNOM U IME SVIH DEVOJAKA :") :") <3 <3
2017 03 28
JOVANA CARICE HVALA TI PUNO STA RECI JA SAM PLAVUSA I TESKO BI SE SNASLA HVALA JOS JEDNOM U IME SVIH DEVOJAKA :") :") <3 <3
2017 03 28
Nema na cemu, ja sam to slucajno provalila, nisam uspela ni novi nalog da napravim, al ovo je uspelo x-) <3 Pozdrav za sve :D
2017 03 28
Svaka cast ,pomogla si nam mnogo . Pozdrav i tebi :) <3
2017 03 28
da,ja sam poludela zbog toga.Usla sam preko sajta prijateljice.Kod nje moze,Ne razumem sta je u pitanju.Ja sam godinama na sajt i nemam pojma koja mi je lozinka uvek sam ulazila preko fejsbuka.
2017 03 28
> shoooping: > da,ja sam poludela zbog toga.Usla sam preko sajta prijateljice.Kod nje moze,Ne razumem sta je u pitanju.Ja sam godinama na sajt i nemam pojma koja mi je lozinka uvek sam ulazila preko fejsbuka. Procitaj sve komentare pa ces znati sta je u pitanju .
2017 03 28
> JovanaMitic: > Imala sam i ja problem, logujem se preko fejsbuka. Ukucala sam u polje korisnicko ime svoj mail, pa sam isla na opciju zaboravili ste lozinku i na mail mi je prosledjena neka lozinka, a korisnicko ime sam ukucala JovanaMitic i uspela da udjem na nalog. Probajte tako dok ne bude otklonjen problem :) :") Jaooooo, hvala. Imam nekoliko dogovora za sutra, a ceo dan ne mogu da uđem, pomisliće devojke da sam neozbiljna. Spasila si mi cast :-)
2017 03 28
Evo jutros opet ne mogu da se ulogujem na na nalog. Sinoc sam uspela po upustvima JovanaMitic , sada ne mogu. Da li ce proraditi preko FB naloga?
2017 03 29
> iskra805: > Evo jutros opet ne mogu da se ulogujem na na nalog. Sinoc sam uspela po upustvima JovanaMitic , sada ne mogu. > Da li ce proraditi preko FB naloga? Uradi kako je Jovana objasnila ,sada sam se ja ulogovala ponovo na taj nacin .
2017 03 29
Drugarica isto ima problem, i ne možemo kod nje da se ulogujemo ni tako kako je Jovana rekla, jer piše da je mejl nepostojeći... Jel ima bilo kakvih naznaka kada će problem biti rešen?
2017 03 29
Ako se logovala preko fb onda treba da se uloguje e-mail-om sa fb . Korisnicko ime treba da bude bez razmaka ,identicno kako je prilikom logovanja preko fb kreirano . Moze da se loguje na taj nacin ..Ako ne moze ,onda je problem kod nje .
2017 03 29
Kad se logujem preko fona ulazim na fb nalog, a kad to radim preko pc onda sa korisnickim imenom ilozinkom. E sad je problem uci preko fb, jer ne znam lozinku da bi usla na drugi nacin. Bzvz, smara bas.
2017 03 29
zamoljena sam od članice IVANASTOJANOVIC da se obratim adminu sajta počto članica već par dana ne može da uđe na sajt. inače se loguje preko fejsbuka. molim admina da se Ivani javi i otkloni problem
2017 03 29