Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Prolecni umor

Da li neko oseca prolecni umor Ako ga osecate koji su vam simptoni I koliko vam dugo traju mislim na Dane Ja vec 15 Dana samo zevam osecam umor malaksalost uvece vrtoglavicu I jako se slabo osecam KakvA su vasa iskustva ako ih imate
2017 03 29
Indenticno, umorna legnem jos umornija se budim, bude mi malo lakse kad izbegavam hranu ili jedem laksu , bez hleba npr, inace sam vrlo aktivna i ovo mi je prvi put da se tako grozno osecam😑 Energija 0
2017 03 30
> srecnoPrase: > Indenticno, umorna legnem jos umornija se budim, bude mi malo lakse kad izbegavam hranu ili jedem laksu , bez hleba npr, inace sam vrlo aktivna i ovo mi je prvi put da se tako grozno osecam😑 Energija 0 a da li imate vrtoglavice mene umor prati sa vrtoglavicama
2017 03 30
Mene ni ove godine nije zaobisao ali lakse mi kad vidim da nisam jedina. Osecam ga vrlo intezivno i veoma mi smeta. Umorna sam non-stop, samo mi se spava, cesto me boli glava...imam i vrtoglavice. A o promenama raspolozenja da ne pricam.
2017 03 30
> Pcelica034: > Mene ni ove godine nije zaobisao ali lakse mi kad vidim da nisam jedina. Osecam ga vrlo intezivno i veoma mi smeta. Umorna sam non-stop, samo mi se spava, cesto me boli glava...imam i vrtoglavice. A o promenama raspolozenja da ne pricam. Koliko vam dugo Dana traju te vrtoglavice
2017 03 30
I ja istu situaciju imam. Malaksalost, vrtoglavica i konstantan umor. Kupila sam pre nekih 15ak dana selen i magnezijum(nikako sumece) i mogu vam reci da je i meni i sestri bas bas pomoglo. Najgore mi je sto mi je koncentracija = 0 a sad bas ne mogu priustiti taj luksuz.. Ma haos :/
2017 03 30
JustKids, oko mesec dana mozda. Svakako bi trebalo sada uzimati nesto za imunitet da se pregura ovaj prelazak iz zime u prolece. A videcu sa dr da uzmem i ja selen i magnezijum, kao LocalGirl. A bas me nervira ovo stanje, lepo vreme, suncano, a ja kao da je valjak presao preko mene. Pola dana prespavam.
2017 03 30
> JustKids: > > srecnoPrase: > > Indenticno, umorna legnem jos umornija se budim, bude mi malo lakse kad izbegavam hranu ili jedem laksu , bez hleba npr, inace sam vrlo aktivna i ovo mi je prvi put da se tako grozno osecam😑 Energija 0 > a da li imate vrtoglavice mene umor prati sa vrtoglavicama To nemam, samo 1000 t na ledjima e takav osecaj, ali vidim ovde clanice pisu o vitaminima i mineralima pa cu ptobati 😁😁ako prezivim javicu se kad prodje
2017 03 30
Ishrana je broj jedan. Ja sam pre par meseci prešao na biljnu ishranu, smršao sam i rešio sam se mnogih zdravstvenih tegoba. Izbacio sam sve namirnice životinjskog porekla i počeo da trčim posle velike pauze i nemam čak ni upalu mišića, što zvuči prosto neverovatno. A ranije sam i ja svako proleće bio kao pregažen.
2017 03 30
Hahahah , meni je i muka, i vrti mi se u glavi, i spava mi se. Pritisak djuska po ceo dan. Smeta mi kafa, smeta mi zova.... Mada ja pijem malo jaci lek, pa me to dodatno smlati. Znam da nije beba, ali me slama vec barem mesec dana :(
2017 05 16
Ukoliko imate vrtoglavice moguće je da vam je palo gvoždje,problem ćete rešiti čajem od koprive,dići će vas i dati energiju.
2017 06 06