Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Pomoc, ofarbane stvari

Da li vam se desilo da u masinu ubacite stvar koja ofarba ostalo? :/// Teget stvar je ofarbala beli ves i sad je sav plavicast. Da li je moguce da se ponovo izbeli a da se ne osteti? Da li pomaze Vanish ili nesto drugo??? :///
2017 03 31
Joj ovo nije od nikakve pomoći ali me tako podseti na one ranije reklame ako se sećate tipa kada komšinica izvadi veš sa flekom a ova druga se uplaši kao "šta radiš to uništićeš mi gaće" x-) zatim ide ono klasično "ništa ne brini"... Ih baš se nasmejah :)
2017 04 01
Ja sam suprugovu belu majicu ofarbala na rukavu pa sam rukav potopila u rastvor vode i domestosa na oko sat vremena pa oprala. Sve se skinulo.
2017 04 01
Hahaha :D Cruella jer sam pocela pitanjem :D ispran mi je mozak!!! Hvala Aikido... videla sam i na nekom sajtu taj savet. Isprobacu...
2017 04 01
ja to resavam varikinom.Izbeli ves kao sto je I bio pre farbanja.Usto toplijoj vodi ostavim da prenoci pa sutradan ukljucim masinu da normalno opere da bi izvukla onaj miris.
2017 04 01
Imas i ACE deterdzent, izbeljuje ko ludo :) to je nesto na fazon varikine meni je pomoglo
2017 04 03
Uzela sam ACE da isprobam... pa ako uspe uspe, ako ne - vec sam pregrmela onaj prvi sok :D Sestra je njime skinula crno vino sa bele majice i nije se ostetila.
2017 04 04
Varikina, ace, bilo koji izbeljivac ali ne dugo drzati da ne pozute stvari... :)
2017 04 05
ja sa njime skinula mrlju od crnog permanentnog markera :) nadam se da ces uspeti
2017 04 05
Hvala svima na savetima! :) Ace je spasio stvar... Cak su i peskiri koji su u boji zadrzali originalnu boju a isprala se plava kojom su bili ofarbani. Super je ispalo! :) Hvala svima <3
2017 04 06