Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Lek koji ne mogu da nadjem

Pozdrav, Naime pijem Rivotril od 0.5 mg, po polovinu - jednu uvece jednu ujutru. Nazalost taj lek se gotovo ni ne prodaje, tako da su apoteke prestale da ga porucuju. Da li iko zna, gde je moguce nabaviti ga, a da je u Srbiji? Cula sam price da ga narucuju iz Madjarske cak, ali nisam sigurna.
2017 03 31
Postoje razne zamene, pa imas isti sastav pod drugim nazivom. U Beogradu ima apoteka Igor, ulica izlazi na Bulevar k.Aleksandra, gde sam ocu nabavljala lek koga nema u drugim apotekama. Mogu naci broj
2017 04 01
Moja ga koleginica uzima mislim na recept u Kosovskoj Mitrovici.Kada ga dobiju j glavnoj apoteci, onda ga ima.Ona je inace starija, pije vrlo malo dozu dugo godinama, mislim da ga deli na cetvrtine.
2017 04 02
Isla sam u apoteku igor medjutim, ne prodaju ga vise tamo. Ranije su ga imali Koju dozu vam pije koleginica? Od 2mg ili 0.5?
2017 04 02
Konsultuj se sa lekarom da ti prepise zamenu za Rivotril . Danas postoje antidepresanti cak i mnogo bolji od rivotrila . Nestasica Rivotril-a nije od juce . Vec mnogo godina unazad postoji problem sa nabavkom tog leka . Ne znam zasto ga uopste i prepisuju . Savetujem ti da nadjes zamenu uz konsultaciju sa Dr.
2017 04 06