Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

LPG tretmani ili anticelulit masaze u borbi protiv celulita??

Interesuje mi ako neko ima iskistava da mi da savet sta je bolje i efikasnije? Hvala 😊
2017 04 05
> helenaborak: > Interesuje mi ako neko ima iskistava da mi da savet sta je bolje i efikasnije? Hvala 😊 Ja trenutno idem na ultrazvučnu kavitaciju u kombinaciji sa anticelulit drenažom kože....i nisam verovala da će raditi ali našla sam na onim popustima pa kao hajde da probam. :D Uglavnom, išla sam na tri tretmana (imam još 2, toliko je najviše i dozvoljeno, posle toga se pravi pauza od mesec dana pa onda ako treba opet) i skoro ga nema. Ja sam imala kao rupe po butinama koje su se videle i kad samo normalno stojim (aa kamoli kad se stisne) sad ga ima jedva kad stisnem. Bukvalno sam presrećna...jer, iskreno, bilo me je sramota da nosim šortseve i sve stvari koje ne prekrivaju celulit (a imala sam ga do pola butina) i sad jeeedva čekam ovo leto da mogu da nosim sve stvari koje nisam mogla do sad. Definitivno ti preporučujem to, jer ja sam i vežbala i pila vode i zelenih čajeva i kupovala kreeeme i kremice...i ništa nije radilo. Ja sam visoka 165 i imam 48 kila i imala sam mnoogo celulita, tako da nije uopšte do kila nego...jednostavno mi je spor metabolizam i sva ta voda mi se valjda skupila na butinama. Tokom tretmana je bitno da piješ 2-3 litre vode dnevno (ja pijem i zeleni čaj i ulung čaj) i da se baviš makar 30min dnevno nekom aerobnom aktivnošću (ja dosta šetam) iii ne znam da li je i ovo pomoglo ali ja sam i sama kao "stiskala/masirala" butine kod kuće, tako kad se setim. Nadam se da je ovo makar malo pomoglo. :D
2017 04 06
Hvala!!!!!!! Divna si!!!!!!! ❤❤❤❤❤❤ Sad tek udjoh na sajt. Probacu to, meni je vise onako povrsno ali se vidi. Koja je cena u pitanju?
2017 04 07
Puno je pomoglo, svaki savet dobro dodje i dobra volja. 😊😊😊😊😊😊😊😊 jos samo uklonim celulit
2017 04 07
Meni je trčanje pomoglo da se oslobodim celulita za mesec dana,ne oduzima puno vremena a nisam trčala neku veliku kilometražu,par stotina metara u početku,bukvalno 5 min. a rezultati su mi bili fantastični,trčala sam na otvorenom,po Košutnjaku.
2017 04 07
Hvala na savetu. To sam i mislila, za pocetak trcanje, da vidim ima li pomaka i onda da ubacim nesto od tova po potrebi ☺☺
2017 04 08
Srrrećno, biće to super do leta! :")
2017 04 11