Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Samo je jedna..

Ljubim vas sve!!!! Baš ste me obradovale :* :* :* :* :* :* Tina, naravno da me nisi uvredila, sve dok ne moram da "vratim konju glavu" svaka druga sličnost sa navedenom životinjom je poželjna! :') :') :') :') :') Što se hejterki tiče, meni je uvek drago da se oglase kako bismo mogle lakše da ih uočimo i diskvalifikujemo iz komunikacije kao što deca u razredu spontano "škartiraju" onu nevaspitanu decu i loše đake sa smanjenom ocenom iz vladanja. ;) ;) ;) 8-)
2017 04 07
Loki Oli nasa je najbolja clanica sa kojom sam saradjivala na nasem sajtu! Sve ste rekle dame, moje je samo da dodam sjajne humane/humanitarne akcije koje Loki pokrece i rado im se pridruzujemo <3
2017 04 25
Loki ,mislim stvarno nema smisla da budes najbolja na ovom sajtu i da se teme otvaraju o tebi . Mrzecu te zbog ovoga do kraja zivota :') :') :') :') :') :') :') :') :') :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( 8-) 8-) 8-) 8-) <3 <3 <3 <3
2017 04 28
> TinaAdamovic: > Loki ,mislim stvarno nema smisla da budes najbolja na ovom sajtu i da se teme otvaraju o tebi . Mrzecu te zbog ovoga do kraja zivota :') :') :') :') :') :') :') :') :') :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( 8-) 8-) 8-) 8-) <3 <3 <3 <3 Moraćeš da staneš u red koliko vidim! :') :') :') :') :') :') Ako me neko uskoro ne bude obesio na Terazijama ništa nisu uradili! :') :') :') :') :')
2017 04 29
> lokibg: > > TinaAdamovic: > > Loki ,mislim stvarno nema smisla da budes najbolja na ovom sajtu i da se teme otvaraju o tebi . Mrzecu te zbog ovoga do kraja zivota :') :') :') :') :') :') :') :') :') :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( 8-) 8-) 8-) 8-) <3 <3 <3 <3 > Moraćeš da staneš u red koliko vidim! :') :') :') :') :') :') Ako me neko uskoro ne bude obesio na Terazijama ništa nisu uradili! :') :') :') :') :') hahahahha !!! :D :D :D x-) x-) x-) :') :') :')
2017 04 29
> TinaAdamovic: > Loki ,mislim stvarno nema smisla da budes najbolja na ovom sajtu i da se teme otvaraju o tebi . Mrzecu te zbog ovoga do kraja zivota :') :') :') :') :') :') :') :') :') :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( 8-) 8-) 8-) 8-) <3 <3 <3 <3 To sto se otvaraju teme o njoj i nije tako WOW!...ali teme su pocele da se otvaraju i zbog nje, pa ti sad Tina, vidi sta ces :P :') :')
2017 04 29
> OlgaAN: > > TinaAdamovic: > > Loki ,mislim stvarno nema smisla da budes najbolja na ovom sajtu i da se teme otvaraju o tebi . Mrzecu te zbog ovoga do kraja zivota :') :') :') :') :') :') :') :') :') :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( 8-) 8-) 8-) 8-) <3 <3 <3 <3 > To sto se otvaraju teme o njoj i nije tako WOW!...ali teme su pocele da se otvaraju i zbog nje, pa ti sad Tina, vidi sta ces :P :') :') Jedna je Loki ! ( dovoljno ) :") <3 :") <3
2017 04 29
Moja divna Loki jedna i jedina!!! ❤❤❤❤❤
2017 05 31
> Marylin: > Moja divna Loki jedna i jedina!!! ❤❤❤❤❤ <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
2017 05 31
Hvala draga Olga 😘😘😘😘
2017 06 01
Ali naravno to nije sve! Niiiisam samo cestitku dobila :) Dobila sam i predivan sortsic i majicicu,i narukvicu i bebac je dobio poklon,jer tako to Loki radi 😊😊😊 Nesebicno i srcem 💋💋💋💋 Kad bi bilo vise nesebicnih i divnih stvorenja svet bi bio mnoooogo lepsi a i ovaj sajt 😉
2017 06 01
Jedna je Loki :") <3
2017 06 01
Pa da,kao sto sama tema kaze :) 😉😉😉😊😊
2017 06 01
Samo mi nije jasno i krivo mi je sto je neke clanice pogresno tumace i zasto je pogresno protumace,ocigledno ne shvataju njene sale i postove na pravi nacin 😊😊😊
2017 06 01
Ali tu smo zato mi koje smo je skontale kako treba 😍😍😍💋💋💋
2017 06 01