Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Dobro je, nisam jedina. Jednoj članici već dva puta šaljem poruku u razmaku od dve nedelje i ne odgovara. A uredno se loguje. Prvo sam pomislila da je problem do sajta i da joj možda ne izbacuje notifikacije, ali ne verujem da je dva puta isti problem.
2017 08 31
Ma nece da prodaju predmet. Nego ga samo stave da bi imale nesto lepo i veliki broj lajkova i tako podizale popularnost.
2017 09 02
Evo meni posalje poruku neko ja odgovorim ono nema je ta odoba vise da se javi a pretisla zelim
2017 09 02
> vodavoda: > Ma nece da prodaju predmet. Nego ga samo stave da bi imale nesto lepo i veliki broj lajkova i tako podizale popularnost. da znaš da si možda u pravu....
2017 09 03
Hajde i ja opet da prokomentarišem,ovih dana provodim dosta vremena na sajtu... :D Naime javila mi se članica da mi nudi neke stvari koje tražim,nisu iste ali daće mi jeftino,ja kao ajde ostavi mi linkove... U međuvremenu slika mi je bila poznata te sam pretražila obrisane poruke i našla njenu gde me pita za pantaloe koje sam prodavala,ja uredno odg,pa je ponovo pitala da li ih uzima ali je ona nestala bez traga! Tako da sam imala momenat zvan "milo za drago",pa sam joj pustila por da sam nasla njene stare por gde je ona isčezla,tako da me sada njene stari ne zanimaju... Na sta ona nije imala drugi odgovor sem "hahah ok". Eto,nikada ne možete znati da li će vam neko zatrebati ponovo,zato,kao što sam i u temi koju sam ja otvorila napisala "Poštujte tuđe vreme"... Udostojiti se odgovora da se izvinite ako ne možete da pošaljete dimenzije ili da jedostavno kažete da odustajete od kupovine,nije sramota,već kultura i poštovanje tuđeg vremena. :")
2017 09 04
Nisi trebala da je brises. Kulturne i vaspitane treba imenovati.
2017 09 04
Malo mi je lakše kada čitam i shvatam da nisam jedina kojoj ne odgovaraju na inicijalna pitanja, a ne postavljam ih zato što mi je dosadno...Mada ne razumem čemu onda profil na sajtu. :/
2017 09 10
Nastali bi balkanski ratovi :')
2017 09 12
Onda je vasa sreca sto ne odgovara na poruke. S obzirom na dva negativna utiska za ne podizanje paketa i bolje da ne saradjujete sa clanicom. Osim ako se stvarno odluci na kupovinu pa trazite uplatu unapred
2018 01 05
Elena, naravnoo, to se podrazumeva, svakako neko ko ima dva negativna u vezi ne podizanja paketa, ne dolazi u obzir drugi nacin sem placanja unapred.
2018 01 05
И ја често тако пролазим, питаш нешто а оно...ништа, чак шта више-једној сам девојци јуче уплатила за хаљину и ето сам је сад питала да ли је пакет послат и ништа не одговара, а видим да је била на сајту требао ми пакет данас већ и стићи, сачекаћу још до сутра па ако не стигне онда ћу морати наћи админа да пријавим, молим вас ако ми неко жели помоћи да ми помогне наћи админив налог
2018 01 10
Super tema! Isti slucaj, postavim jednoj clanici pitanje da li je dostupna kosuljica, posle nedelju dana odgovori da jeste, pitam da li moze licno preuzimanje i ne dobijem nikakav odgovor, evo sad ce mesec dana, a clanica je ulazila, pritom joj pise da moze preuzimanje, dogovor, nada se lepoj saradnji..tra la la. Stvarno ne razumem... Ali dobro, ako one vole tako, super.
2018 01 16
> MarijaHeafy: > И ја често тако пролазим, питаш нешто а оно...ништа, чак шта више-једној сам девојци јуче уплатила за хаљину и ето сам је сад питала да ли је пакет послат и ништа не одговара, а видим да је била на сајту требао ми пакет данас већ и стићи, сачекаћу још до сутра па ако не стигне онда ћу морати наћи админа да пријавим, молим вас ако ми неко жели помоћи да ми помогне наћи админив налог Ja sam tako prevarena preko Lalafo sajta i od tada vise ne uplacujem unapred, to mi je bilo za nauk. :( ok je ovde naravno ako neko ima dosta pozitivnih utusaka, pa i ajde. Nadam se da ce ti poslati.
2018 01 16
Strasno, puno je takvih primera devojaka koje kao da ne zele da prodaju stvar, oslobode ormar i uzmu novac. Ulaze na sajt XY puta a ne odgovaraju na poruke na koje im se ne odgovara. Slazem se sa LindaBg da je najsmesnije to sto im u opisima profila pise - za svaki dogovor, pitajte sve sto vas zanima, saljem dodatne slike, mogucnost korigovanja cena i sl. Da li stavljaju i stvari koje ne zele prodati samo da bi privukle na profil i imale sto vise krpica i poseta na profilu ili sta.. U svakom slucaju neozbiljno. POnekad mi je neka krpica hitna za neku proslavu i sl. a ne znam mogu li racunati... Jedino opravdanje moze biti da se recimo prilikom ulaska na sajt preko mobilnog zaista ne vidi kad imate novu poruku sve dok ne udjete u razgovore..
2018 01 17
> sladzana: > Strasno, puno je takvih primera devojaka koje kao da ne zele da prodaju stvar, oslobode ormar i uzmu novac. Ulaze na sajt XY puta a ne odgovaraju na poruke na koje im se ne odgovara. Slazem se sa LindaBg da je najsmesnije to sto im u opisima profila pise - za svaki dogovor, pitajte sve sto vas zanima, saljem dodatne slike, mogucnost korigovanja cena i sl. Da li stavljaju i stvari koje ne zele prodati samo da bi privukle na profil i imale sto vise krpica i poseta na profilu ili sta.. U svakom slucaju neozbiljno. POnekad mi je neka krpica hitna za neku proslavu i sl. a ne znam mogu li racunati... > Jedino opravdanje moze biti da se recimo prilikom ulaska na sajt preko mobilnog zaista ne vidi kad imate novu poruku sve dok ne udjete u razgovore.. Ne znam sta da mislim... :) ali posle toliko vremena bi svako video, pogotovo kad ocekujes da ti neko odgovori i pita te.
2018 01 18
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 24