Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Ja ne odgovaram na poruke devojkama koje nisu meni odgovarale ili su me ispalile ili me neko drugo ruzno iskustvo vezuje za njih.. Nisam zlopamtilo, ali nisam ni glupa.
2018 07 31
> Ivanamand: > Ja ne odgovaram na poruke devojkama koje nisu meni odgovarale ili su me ispalile ili me neko drugo ruzno iskustvo vezuje za njih.. Nisam zlopamtilo, ali nisam ni glupa. Ja bih volela da mogu da zapamtim sva imena pa da ih tako iskuliram kada dodje vreme ali onda odlucim da ne zamaram svoju lepu glavu imaginarnom crnom listom ☺ A imala sam jednu devojku koja me tri ili cetiri puta pitala za razmenu-odgovorim-nema je, posle nekog vremena za neke dimenzije-odgovorim-nema je, i kada je dosao cetvrti ili peti put ja kazem samoj sebi pa dobro dal si glupa toliko, i iskuliram je. 👍😀
2018 08 01
Zasto odredjene clanice postave na forumu da traze nesto i ponude u inbox i kad posaljes ponudu ona nista redovno ulazi niti da kaze ne svidja mi se ili nesto da znam nego samo iskulira... Ne razumem trazis nesto dobijes ponudu i ti nista pa u cemu je fora??? 😬
2018 08 01
Mozda im je zao da prodaju 😁 Salim se,pa verovatno te stvari sluze da privuku kupce samo ili su vec obecane nekome a nece da kazu
2018 08 05
> Jovana1014: > Zasto odredjene clanice postave na forumu da traze nesto i ponude u inbox i kad posaljes ponudu ona nista redovno ulazi niti da kaze ne svidja mi se ili nesto da znam nego samo iskulira... Ne razumem trazis nesto dobijes ponudu i ti nista pa u cemu je fora??? 😬 +++
2018 08 07
> dana23: > Doživeh pre 3 dana,ŠOK !!!! > dobih odgovor: "Ako vam operem patike,moram da vam naplatim svoj rad", ja pomislih možda se zeza,kad ona istog trenutka ,prepravi cenu sa 600din.,na 1200din.?????? > DNO BEZOBRAZLUKA I NEVASPITANJA!!!! Boze sacuvaj,na ovo sam morala da prokomentarisem,zar je moguce takav bezobrazluk!!
2018 08 21
Ušla sam na forum baš da bih postavila ovu temu... Miroljubiv sam tip,maksimalno izbegavam svaki sukob,pametovanje...pomislim,hoćeš da prodaš -hoćeš,nećeš-nećeš. Međutim,razmišljam da ostavim prvi put negativnu.Evo zašto. Devojka prodaje patike,želim da ih kupim!Jedino pitanje koje sam postavila je da li može da vidi koliko cm piše za taj broj jer 39 kod Nike nije što i 39 kod Adidas ili Pume. Prošlo je 2 dana 10x je ušla na forum nije odgovorila. S obzirom da smo ovde zbog prodaje i kupovine neka odgovornot mora da postoji.Ovo nema veze sa nečijom sujetom.Utisci i postoje da se kupac ili prodavac ocene.Nisam ušla na nečiji Instagram profil pa ga cimam da mi proda patike.Postavila si prodaju,zavlačiš ljude,dva dana cupkam i otvaram poruke...zviz minus,neodgovorna si!Pa da ljudi ne gube vreme ukoliko im se žuri (kao meni jer škola uskoro počinje). P.s.sad vidim,dodala je nove slike,slikala i jezik patike ali se i dalje ne vidi da li je 24.5 ili 25cm...ali je tugici teško da odgovori...a htela bi parice.E od mene ih neće dobiti. Srećno svima nama normalnima u daljim prodajama i kupovinama 🍀
2018 08 28
Bezobrzluk je i kada je pojedinim članicama tesko da odgovore NISAM ZA RAZMENU,ne znam sta je tu tesko ili samo moze da odgovori NE To me tko izludjuje...
2018 08 28
Postoje neka pravila sajta, a jedno od njih je da se utisci ( bilo kakvi) ostavljaju jedino za saradnju a ne za odgovaranje ili neodgovaranje na poruke. Ma kako to bilo neodgovorno ili nekorektno možete izbegavati dalju saradnju sa tim članom, negativna nije ok. Nepristojni članovi su normalna pojava, rekla bih ba žalost.
2018 08 29
Možda ste u pravu @petisa nismo ovde dužni nekoga da vaspitavamo...i lečimo tuđe patologije. Mislila sam(želela)da se ovo mesto podigne na neki viši nivo...ali to ne treba da bude moja briga već vlasnika ovog sajta koj opstankom ovog mesta će imati više koristi nego ja što ću prodati ili kupiti nekoliko stvarčica. Kalimero ;)
2018 08 30
> HaljineNS: > To zaista nije lepo, uvek se moze naci vremena za odgovor.. Da
2018 08 30
> HaljineNS: > To zaista nije lepo, uvek se moze naci vremena za odgovor.. Da
2018 08 30
Jao koliko mene to iznervira, naročito kad mi se baš svidi proizvod i hoću da kupim ali hoću i da se lepo raspitam. Još kad im je u opisu profila "pitajte, odgovaram na poruke, moguć dogovor" bla bla a iskulira te kad pošalješ poruku tipa "može dimenzije". Bila je ovde tema JESTE OVDE DA PRODAJETE ILI DA SE IGRATE koja najbolje opisuje takve situacije 😂😂
2018 09 04
Razmisljam da l tako udju u prodavnicu pitaju nesto u vezi neke stvari i kad ima prodavacica odgovori samo se okrenu i izadju bez reci. Pretpostavljam da ne,ne znam sto je onda tesko ovde odgovoriti i reci hvala ili bilo sta. Bas se iznerviram kad me iskuliraju.
2018 09 08
Puno je ovde na sajtu neobičnih ljudi, međutim sve se svede po mojoj proceni na postojanje ili nepostojanje kućnog vaspitanja. Onaj ko na dobar dan ne zna da odgovori, ko ne razume tu neobičnu reč hvala ( hoću, neću, razmisliću), ko misli da je dovoljno napisati "razmena?" a pri tom na njegovom profilu velikim slovima pise "NE RADIM RAZMENE", ko pita X puta razna pitanja i traži dodatne fotografije i ondajednodtavno nestane jednostavno nije neko sa kim ja imam zajedničku temu. Precrtam, upisem u sveščicu i uživam u saradnjama sa divnim damama kojih ovde ima više nego dovoljno.
2018 09 08
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 24