Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

da li se neko leteo wizzair-om?

zanimaju m neke stvari oko prtljaga pa ako je neko leteo neka mi se javii :)
2013 07 28
Postovana ja sam putovala recite sta Vas interesuje....mada na samom sajtu sve je objasnjeno oko prtljaga [:keziti]
2013 07 28
ma znam da jeste, ali... :D Moj rucni prtljag(mali kofercic) je 46x32x20, e sad trebalo bi da bude valjda koliko se secam 42x32x25, da li ce mi zbog tih 4 cm, naplatiti nadoknadu kofera? to ipak nije mnogooo :D
2013 07 28
i 1cm je u tockicima :D
2013 07 28
Mala pomoc, ja sam putovala i imali su metalni "ram" u koji stavis kofer ili ranac, ako stane, dakle moze :) E sad tvoj kofer mislim da nece stati, moja preporuka ti je ranac ili torba koju mozes ako je malo sira "nagurati" i pazi da ne prelazi tezinu jer i to proveravaju. Srecan put :) PozZ
2013 07 28
aaaa, ali ne mogu nikako da nadjem manji, to je visina kofera zar on ne moze malo da trci iznad kalupaaaa... :
2013 07 28
Moje sikustvo je da sve mora da bude po propisima, bas sve, samo na aerodromu Nikola Tesla u Bgd i Brisel Charleroi, na ostalima su samo merili masu. Putovala sam pre godinu dana. U Bgd-u su bili toliko rigorozni i moj kofer je malo bio veci, pa sam prepakovala u ranac (ponela za svaki slucaj, jer sam citala po forumima o low cost letovima) da sam morala 350g da smanjim prtljag. Izvadila sam teksas jaknu i obukla :D, pa onda i 2 knjige uz komentar to je literatura za citanje, sto je dozvoljeno da imate, pise na sajtu, da bi mi decko reako ljubazno ali ipak hm neprijatno "sve sto nosite treba da stane u ranac i vasa mala torbica za dokumeta i literatura za citanje i da ne prelazi dozvoljenu masu." Inace za wizz air imam samo reci hvale sto se usluge tice :)
2013 07 28
ja idem iz skopja jer mi je mnogo blize nego bg :) letim do venecije, to si u pravu to cu i ja da uradim da ponesem neki ranac za svaki slucaj :D, nego samo jos nesto da te pitam, gledam na sajtu cena karte je bila 1790 denara, to je oko 31 euro sa sve taksama, i zovem i kazu karta je 50 eura, kao sajt kasni sa cenama, nije mi jasno kako je to moguce :/ ali hvala ti u svakom slucaju [:poljubac]
2013 07 28
Promotivne cene vaze samo dok se ne proda odredjeni broj karata, kasnije cena je veca, sto se datum polaska priblizava. Ja sam uvek kupovala bar mesec dana unapred i to po onim najnizim cenama, jer zelela sam da putujem a posto sam student glavno merilo za izbor datuma mi je bila cena. Ne znam kada ti je let ali par dana pre polaska i na dan polaska cena bude bas veca. Moj savet - ako ti je vazan bas taj konkretan datum kupuj kartu sto pre, a ako nije pokusaj naci tu po 1790 za neki drugi datum i kupi je :) Lepo se provedi :)
2013 07 28
ma vec sam rezervisala:) nema veze za drugi put cu da znam :) hvvala ti puooo [:poljubac]
2013 07 28