Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Problem-psorijaza

Preporuka,neki preparat za psorijazu?
2017 06 07
Ja sam citala da termalna voda pomaze..
2017 06 10
Draga obavezno probaj - Duka farm Leskovac- sampon protiv peruti i problematicne koze glave. Tako nesto je naziv. Znam da je to autoimuna bolest ali probaj sa ovim.
2017 06 15
Sa kozom oko lakta i kolena imamo problem-suprug moj.. narucili.smo.kremu neku.sad pa videcemo..
2017 06 16
> ivana24: > Sa kozom oko lakta i kolena imamo problem-suprug moj.. narucili.smo.kremu neku.sad pa videcemo.. Moja mama je pre 30 godina dobila psorijazu. Koliko sam upucena postoji vise vrsta. Nacin ishrane je isto bitan faktor. Znam da paradajz i mlecne proizvode treba izbegavati. Tada je postojala samo jedna vrsta kreme da se kupi. Ali je imala srece sto je u italiji gde mi sestra zivi, postojala jedna apotekarka koja je pravila kapi i mast. Te kapi su sluzile za prociscavanje krvi. Pretrazite na internetu, mora da postoji detaljnije objasnjenje. U to vreme nije postojao internet, pa smo se snasli. Kao sto sam rekla nacin ishrane je jako bitan. i te kreme se moraju redovno mazati, dva puta dnevno da bi te ljuspice omeksale i zgulile se. Onda koza ostane samo crvena. I da, suncanje je bitno kao i morska voda..jako pomazu u privremenom nestajanju psorijaze. Dovoljno je i samo suncanje ako ne mozete na more.
2017 06 18