Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PITANJE, clanica se ne javlja i ne preuzima paket

Devojke, prvi put mi se desilo da sam poslala paket, konkretno sandale, pre par dana post ekspresom, nije dospeo niti mi se clanica javlja niti odgovara na poruke. Da li je neka od vas bila u slicnoj situaciji? Moze li mi neko da kaze sta da radim? Jer sandale su vredne skuplje su placene..
2017 06 07
> ananaki: > Devojke, prvi put mi se desilo da sam poslala paket, konkretno sandale, pre par dana post ekspresom, nije dospeo niti mi se clanica javlja niti odgovara na poruke. Da li je neka od vas bila u slicnoj situaciji? Moze li mi neko da kaze sta da radim? Jer sandale su vredne skuplje su placene.. Otidji na postu da ti daju kod za pracenje posiljke ili sa potvrdom koju si dobila kada si poslala paket ,trazi informaciju od njih . Pretpostavljam ako nije preuzeto da nece ni biti te da ce ti se vratiti paket uz duplu postarinu .Toga ovde ima na izvoz . Tada lepo negativan i prijava adminu . Ali ipak se nadam da ce sve biti ok . Zelim ti srecu .
2017 06 07
> TinaAdamovic: > > ananaki: > > Devojke, prvi put mi se desilo da sam poslala paket, konkretno sandale, pre par dana post ekspresom, nije dospeo niti mi se clanica javlja niti odgovara na poruke. Da li je neka od vas bila u slicnoj situaciji? Moze li mi neko da kaze sta da radim? Jer sandale su vredne skuplje su placene.. > Otidji na postu da ti daju kod za pracenje posiljke ili sa potvrdom koju si dobila kada si poslala paket ,trazi informaciju od njih . Pretpostavljam ako nije preuzeto da nece ni biti te da ce ti se vratiti paket uz duplu postarinu .Toga ovde ima na izvoz . Tada lepo negativan i prijava adminu . Ali ipak se nadam da ce sve biti ok . Zelim ti srecu .
2017 06 07
Hvala ti na odgovoru,nemam reci... drsko i bezobrazno od strane takvih.. a da li postoji naznaceno koliko dana sme da raj paket bude u posti? Cisto da se nadam da ce otici da uzme kao
2017 06 07
Na sajtu proverite da li je dostavljen,nemate potrebe ici do poste :) Ako se paket vraca, valjda ima toliko ljudskosti u sebi,da Vam uplati za dupli ptt
2017 06 07
Ukoliko ne preuzme u roku od 5 dana, paket će Vam se vratiti.
2017 06 07
Samo proveri pracenje posiljke i sve ce ti se kazati .
2017 06 07
Zbog ovakvih sve cescih pojava ne saljem pre uplate,taman nista ne prodala.
2017 06 07
Hvala puno svima na odgovorima! Definitivno treba biti pazljiviji prilikom nacina slanja, mali savet za ostale - gledajte ocene, ne bih da generalizujem ali mi se cini da su clanice sa 0 ocena takodje velike opasnice
2017 06 07
Pet radnih dana, pa nazad pošiljaocu. Pošiljalac plaća dvostruki iznos poštarine, a kod otkupnih to je 2 x iznos bez provizija za povrat novca. I šta reći....postoji more neodgovornih osoba kojima tih 5 dana proleti u nekom svom ritmu odlazaka na posao, dnevnih briga...a kojima Vaš paket nije ni u Top10 na listi obaveza. Sa takvim stavom su kupili od vas, sa takvim stavom će i okončati saradnju. I ništa im neće značiti što će vam napraviti trošak. Nema tu refundacije, izuzetno je retka. I uvek postoji taj neki procenat ljudi, koji kupe nešto od vas, a znaju (još u tom trenutku znaju!) da nisu baš sigurni hoće li moći/stići da ga podignu, ili ne. I tu se ne može ništa, nažalost. Ili zbog njih žrtvovati onaj preostali većinski % ljudi koji su sasvim normalni i odgovorni, pa ne rizikovati, ili slati redom, pa kako bude :) Ocene nemaju puno veze, nažalost. A ni prethodne saradnje. To vam je ono - ako dan bude dobar, a ja raspoložena, a ne budem imala obaveze, ako se sve svemirske kockice poklope, preuzimam paket. Ali ako ne....žalim slučaj..... Upravo čekam da mi se vrati paket od članice koja je kupila od mene već 10 puta sigurno...Evo peti dan kako je obaveštavam, podsećam, molim. Loguje se, čita....nema učinka.....
2017 06 08
Zato lepo uplata unapred pa ko hoce da kupi nece praviti problem. Ja sam nedavno imala saradnju sa clanicom zq koji sam tek kasnike videla da ima negativne,ali ona je sama videla sta pise na profilu za uplatu,sama i pre nego sto sam naglasila pitala kako da mi uplati novac i to jos greskom uplatila malo vise pa sam jok poslala poklom,preuzela paket bez problema,i to mi je bila jedna od najbrzih i najlaksih saradnji i pored njenih negativnih ocena. Zasto,zato sto je resila da kupi i kupila je po uslovima koje ja zahtevam
2017 06 08
Sve zavisi od obima prodaje, to je individualna stvar. Neko nije spreman ući u rizik nepreuzimanja paketa, po cenu da mu se prodaja prepolovi. Neko pak ima toliku prodaju da mu se ne isplati da zbog povremenih kikseva sasvim obustavi slanje pouzećem. I jedan i drugi su u pravu. SVE je stvar lične odluke. Sedite, razmislite kako ćete raditi, šta želite, smislite svoja pravila i sledite ih. Nije mali broj kupaca, normalnih i odgovornih ljudi, koji prosto ne žele da se mlate po gradu i čekaju u redovima banaka i pošti (nemaju svi e-banking), i koji za taj dodatni "komfor" plaćanja na kućnom pragu rado plate po 150-200 din više na ime poštarine, i ne trepnu. Stoga razumem potražnju za pouzećem - kao načinom slanja. Ali neodgovornih će uvek biti, ne postoji način da se identifikuju unapred, ne postoji radar. Sve je stvar odluke. Prihvatate, ili ne prihvatate rizik. ;)
2017 06 08