Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Prodajem sminku, nije isto kad neko ima 30+utisaka, toliko ne moze ovde da isfalsira, moze bas npr tih tvojih 7 do 10 maximum. U krajnjem, ja u nekim marketima mogu da pijem sok dok kupujem i da na kasu odnesem praznu limenku, kasirka otkuca i sve bude ok, a u nekim marketima ne mogu, nego me opomenu. Tako i ovde, imas pravo postaviti svoje uslove prodaje, kao sto ni ti veliki marketi nemaju site uslove za svoje kupce. Meni se ne zuri sa prodajom icega u smislu para, jedino u smislu prostora( a i oko prostora kad mi dodje preko glave, spakovacu dobar deo i pokloniti kome je potrebnije nego onima koje ovde zakeraju ) , pa me iskreno, bas boli trepavica da li ce kupac da se okrene i ode, ne zivim od prodaje ovde niti prodaje bilo gde.
2013 08 01
Od pacenika kojima je cilj da prevare ne treba da vas boli glava, nego u slucaju da sumnjate u nekoga postoji mnogo opcija pomocu kojih mozete da proverilte da li taj neko prevarant ili ne. Mozete da zahtevate da vam skeniranu licnu kartu posalje na mail, ili putem mms moze cak da pozove sa fixnog telefona na mobilni kako bi videli njegovu lokaciju ili u najgorem slucaju da se preko provajdera trazi ip adresa pomocu koje se osoba moze locirati :O)
2013 08 01
Dzo Dzo nisam zelela da nekog omalovazim niti uvredim, ali smatram da utisci nisu uvek merilo. Objasnila sam ko vise rizikuje kad se salju paketi. Slazem se da svako ima pravo da postavi svoje uslove, i da se obezbedi od prevare, ali se ne slazem da su utisci garancija za uplatu unapred. Na to se odnosio moj komentar.
2013 08 01
Ovaj se ponovo pojavio sa nekoliko profila! I jos kopira Gagu, u prvi mah sam pomislila da je njena tema.. Sta mu znaci ovo, da li toliko nema zivot da mu je jedina zabava da sjebava ovaj sajt i vara neduzne ljude?!?!
2013 08 01
Ne moras ti meni sa mojih 52utisaka, tj pedeset i dve saradnje samo ovde da objasnjavas o tome ko vise rizikuje. Naravno da ces pre verovati nekom ko ima npr 20utisaka nego nekome ko ima 2.
2013 08 01
Naravno da postoji slucajeva,sama sam se uverila da me je devojka presla a nije imala negativnih, ali opet strenutno je takvo stanje da se sad oni bez utisaka trbaju dokazati starima jer svaki dan osvene jedan te isti sa novim profilom i kako mi da verujemo,nije mi tesko posle uplate i slona da posaljem ali ja prva bez dokaza slati necu i nmg... ne zelim opet da rizikujem,brem ne dok se ne smiri situacija a i sto dzodzo kaze nmzesfalsirati 30+ utisak...shvatices vremenom [:osmeh]
2013 08 02
Rozarozaroza, na te slucajeve sam i mislila kad sam komentarisala o broju utisaka. Ko se jednom opece...Nazalost :( Videla sam da ce biti promena po pitanju bezbednosti [:lepota]
2013 08 02
Hoce, "bice" promena, kad ugase sajt. Kakve bre promene, sto verujete u bajke, urednicu boli uvo da bude ovde cesce od 10min dnevno, ako i dodje nekad svakog dana, a kamoli da se jos uvode promene, pisano je brdo tema o unapredjenju sajta, i nista nije nikad bilo niti na tapetu pokusaja realizacije, a kamoli da se nesto zaista desilo. Ja se lagano seljakam na kp, gde sam i pre bila, prvo jer ovde vajde nema mnogo, a drugo, nove sandale od 100€ ovde nema sanse da se prodaju, kad mi samo dodje preko glave jedan dan, ima da pokupim jeftiniju robu i podelim kojekome, a ne da me ovde saltaju kojekvi sabani koji pokusavaju da glume mozgove, poput doticnog idiota koji lera vec par dana po sajtu. Ja problema nisam imala do sada nigde, zaista, ali mi je muka vise od toga da stalno budem na oprezu zbog budala.
2013 08 02
Mislim da gresis, ukoliko bi nasli adekvatnu osobu za admina ovaj sajt izgledao mnogo bolje i bio mnogo bolj e uredjen,urednica koliko znam dobija platu tako da mi nije jasna njena neaktivnost, jer valjda treba da odradi posao da bi dobila platu..
2013 08 02
pa kad mozes da budes placen da ne radis.. sta te briga bude realno hahha [:keziti]
2013 08 02
Katarina, ja koliko znam, admin NE prima platu. Secam se jos sa Blossom kad sam se kuckala, nesto neobavezno bilo i ja krenem da je smaram oko toga, rekla zena da ne prima platu. Realno, od cega bi i primala, sajt nema nikakve prihode za sebe osim ovih reklamica sa strane, koje opet, idu u dzep samo vlasniku sajta.
2013 08 02
@DzoDzo, Haaaaahahaha, kojekakvi sabani. [:smejuljiti] Slatko me nasmeja. [:lepota]
2013 08 02
pa jbt, zar nije sabanski da se neko tako pojavi, izvara ljude i jos se cereka po forumu? Bilo koja od nas koja je maaaaaaaaaaaaaalo duze po sajtovima, moze da napravi prevare od par stotina € dok je ne izbace sa sajta, to tvrdim, ali ja iskreno, ne bih imala duse za to, pogotovo posle mnogih licnih nalazenja sa clanicama i uopste, kupoprodavcima sa nekih drugih sajtova, ima tu i klinkica i mladih mami kojima je ovakav tip sajta jedna od sansi da se pristojno obuku u ovim gadnim godinama. kupujuci neke antikvitete sam upoznala coveka od nekih 70ak god koji rasprodajom stvari iz stana sebi ima za lekove! Nista sto nisam zaradila ne zelim, a zadadom ne smatram prevaru na mozak.
2013 08 02
Mislim da ipak dobijaju neku nadoknadu pa bilo to i 1000 dinara,ali i da radi za dzabe, sama je to izabrala a da je bila aktivnija bile bi sprecene mnoge prevare...
2013 08 02
Ja imam jako negativno iskustvo sa devojkom koja je porucila da joj sasijem neke stvari. Platila sam materijal, a ona me vec mesec dana (i vise) izbegava. Ima dosta pozitivnih komentara kao prodavac, i nisam joj dala negativan utisak jer mi je zao. Na kraju sam rekla da mi da adresu da joj posaljem stvari, i samo da mi uplati za materijal kad bude mogla, i nista.
2013 08 05
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 125