Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bela lista

> MlleSanja: > > Vanjuska: > > Da pohvalim Milana jer je divan covek i parfemi su mu extra. > Posle desetak saradnji moram da pohvalim coveka sa kojim imam odlicnu saradnju uvek, kupujem divne parfeme i on je super prodavac. Uvek sam zadovoljna kupovinom. Milan100. Ja se potpuno slažem!
2019 01 29
Imam zelju da pohvalim clanicu Upgrade, iz Sida. Koja mi je poklonila suknjicu potpuno novu, savrsenu i jako modernu. Ja sam srecnica, prvi put sam dobila nesto na poklon, jos novu stvar. 😊 Sve pohvale za nju, mnogo sam joj zahvalna. 😚😚😚😚😚😚
2019 02 01
Pohvale od mene ovoga puta i za sledeće članice: MiraTinaLena2 VBarbarez NSZvoncica Sandokanka TinaKris KorenMilica tumbacica MiciZara Emushka Srebrna Marijana24 Despare Vladislava..... Biće ih još uskoro... 😉😊
2019 02 02
Bebicamila 212nina KacaKrstic GagaEarthian I druge saradnje su bile ok ali ove clanice su👍
2019 02 16
Esperansa Zlatana Cipelica Dina86 Angeleap Goticlolita MinaMasa .........................
2019 02 16
> tamarabg04: > Bebicamila > 212nina > KacaKrstic > GagaEarthian > I druge saradnje su bile ok ali ove clanice su👍 Utisci su obostrani, tamarabg04 je divna devojka i saradnica 💖
2019 02 25
LEJLA96
2019 02 25
Moje ogromne pohvale i preporuke za saradnju sa članicama: emilyy, kris_ra, LelicaLela, MajaB96, GagaEarthian ....... 💜💜💜💜💜
2019 04 17
mirjana3 :")
2019 05 06
BorjanaSDepalo Da postoji još milion belih listi, ne bi me mrzelo da uđem na svaku i pohvalim članicu koja je bila u ulozi kupca. :)
2019 06 05
Hvala od srca LadyBlye ovo mi nije prva pohvala na beloj listi ali kada dolazi od tebe za mene je ogromna cast . Tek sada vidim, gde je bio februar mesec :') Nadam se da clanice nece shvatiti ovo kao ulizivanje ali LadyBlue je izuzetna ljudina od zene , postena , humana, odgovorna i jako lepo vaspitana. Privilegovana sam sto je poznajem <3 Bela lista za nju je zabetonirana odavno :)
2019 06 06
> Esperansa: > Hvala od srca LadyBlye ovo mi nije prva pohvala na beloj listi ali kada dolazi od tebe za mene je ogromna cast . Tek sada vidim, gde je bio februar mesec :') Nadam se da clanice nece shvatiti ovo kao ulizivanje ali LadyBlue je izuzetna ljudina od zene , postena , humana, odgovorna i jako lepo vaspitana. Privilegovana sam sto je poznajem <3 Bela lista za nju je zabetonirana odavno :) Zahvaljujem najlepše Esperansa na ovoliko divnim rečima, i iste uzvraćam naravno. <3
2019 06 06
Pohvale za članicu jacaikaja. :) 👍💖
2019 06 06
Da ne pišem ime po ime, svaka sa kojom sam sarađivala je ispostovala dogovor, sve najlepše preporuke, hvala Bogu dosad nisam imala loših iskustava na internetu, drago mi je zbog toga! Poljubac za sve njih! :")
2019 06 19
Od mene pohvale za Katjaasja, kupila sam od nje original skoro novu KVD paletu za 1200 din, bilo je licno preuzimanje, clanica je savrsena. I za Tijanabogo, kupila Zarine sandale bas kakve sam zelela, bile su skuplje malo, ali svakako vrede. Takodje licno preuzimanje i jako sam zadovoljna.
2019 09 04
1 2 ... 8 9 10 11 12