Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

"Želim da kupim,ali ne želim da kupim" kupci

Prvo je tacno. I nije po pravilima tako nesto. Drugo-delimicno. Uglavnom vide odlicno sta pise, ali teraju svoje-svidja im se, hoce to, ali ako moze da se ne daju pare. Takav nam je mentalitet generalno. Da svoje isteram, za mene ne vazi napisano, da probam ipak ja i varijacije na temu...Kao da ja sad jurim one koje su predmet stavile u omiljeno da kupe, jer ja ne radim razmene, a njima se svidja :D Mada me uopste jako iritira nepostojanje kulture i logike: hoces razmenu, a ne odes na profil da vidis ko je osoba sa kojom ces saradjivati, ne samo da bi ispostovala nju (kultura je da kad ulazis u neciju 'kucu' postujes pravila 'kuce', a najpre ih upoznas), vec zbog sebe da pogledas utiske, kakav stav ima osoba itd. A posle kuku kad se desi sta ne treba.
2017 09 03
> MikicaAP: > To je za one koje ne citaju,ne znaju da citaju,nece da procitaju,nisu naucile sta znaci kad napisem SAMO PRODAJA!I znaci da cu tu stvar samo prodavati a ne razmenjivati se za neke krpe s kojoma bih kasnije mogla samo prozore da brisem!To je za clanice koje vredjaju moju inteligenciju,i od kojih mi odumre pola mog savrsenog mozga,jer zaobilaze svesno moje reci:"SAMO PRODAJA"!Dakle kad zelim da se razmenim to cu i naglasiti,a kad zelim prodati opet cu naglasiti.Toliko o njihovom bezobrazluku! Zbog toga nikako ne možete dati negativnu ocenu. Članica kojoj biste tim povodom dali negativnu bi se obratila Adminki koja bi joj istu odmah uklonila. Ukoliko biste nastavili da iz istog razloga ostavljate negativne bili biste ubrzo i blokirani zbog kršenja pravila sajta o ostavljanju ocena. Ne znam zašto bi ikoga nerviralo nešto toliko beznačajno kao što je nuđenje razmene? Uljudno odbijete ili se čak i ne udostojite odgovora ako ni toliko ne možete i stvar gotova! Mene jedino ovde mogu da iznerviraju prevarantkinje i uvaljivačice robe koja nije u opisanom stanju, a sve ostalo je krajnje nebitno..... ;)
2017 09 03
> lokibg: > > MikicaAP: > > To je za one koje ne citaju,ne znaju da citaju,nece da procitaju,nisu naucile sta znaci kad napisem SAMO PRODAJA!I znaci da cu tu stvar samo prodavati a ne razmenjivati se za neke krpe s kojoma bih kasnije mogla samo prozore da brisem!To je za clanice koje vredjaju moju inteligenciju,i od kojih mi odumre pola mog savrsenog mozga,jer zaobilaze svesno moje reci:"SAMO PRODAJA"!Dakle kad zelim da se razmenim to cu i naglasiti,a kad zelim prodati opet cu naglasiti.Toliko o njihovom bezobrazluku! > Zbog toga nikako ne možete dati negativnu ocenu. Članica kojoj biste tim povodom dali negativnu bi se obratila Adminki koja bi joj istu odmah uklonila. Ukoliko biste nastavili da iz istog razloga ostavljate negativne bili biste ubrzo i blokirani zbog kršenja pravila sajta o ostavljanju ocena. > Ne znam zašto bi ikoga nerviralo nešto toliko beznačajno kao što je nuđenje razmene? Uljudno odbijete ili se čak i ne udostojite odgovora ako ni toliko ne možete i stvar gotova! Mene jedino ovde mogu da iznerviraju prevarantkinje i uvaljivačice robe koja nije u opisanom stanju, a sve ostalo je krajnje nebitno..... > ;) Pa iskreno,odavno mi to stoji na profilu da ću početu da delim negativne a nisam podelila ni jednu. Ja odlično znam pravila sajta jer sam već godinama unazad na istom. Bukvalno mi je to jedina nada da prestanu da me pitaju o razmeni ako vec sve lepo pise u opisu da nije za razmenu...
2017 09 03
svasta sam dozivela na ovom sajtu ali ovo sto sam danas jos nisam ja jos uvek nisam ukapirala gde sam pogresila evo prekopirala sam pa mi vi objasnite sta ne valja sto sam ja nepristojno odgovorila a sto je jos gore nemam roze zarinu haljinu tuniku zato i nisam znala sta da joj premerim k Koliki je obim grudi zara roze haljine tunike,hvala pre 16 sati lidija18 idi molim te na ja zelim da bi znala tacno za koju me pitas pre 13 sati k hvala na nepristojnom odgovoru,tako se ne radi pre 12 sat
2017 09 04
Lidija hahahahahaha 😂 Nasmeja me od ranog jutra! Sto se tice nepozeljnih ponuda za razmenu, slazem se da nije po pravilu sajta da se daje negativna clanici sa kojom nije doslo do saradnje. Sa druge strane, vec sam milion puta na forumu pokusala da objasnim koliko je IRITANTNO kada vam neko nudi razmene koje su van svake pameti npr zeli vasu jaknu koja kosta 3, 4 hiljade a na svom profilu ima 3 pocepane majice, isprani donji deo pizame i plasticni prsten i bez problema pita za razmenu. Ja sam zbog milion takvih ponuda ispod skoro svakog predmeta na profilu napisala da ne radim razmene, ali i dan danas se desi da mi neka prepametna, nacitana i bistra clanica ponudi razmenu. A opet postoje clanice koje prosto ne zele razmene, makar im ponudile predmet duplo skuplji od njenog, jednistavno devojka nece da se menja i to je to. A clanice koje ne postuju to prave budalu i od prodavca ali i od sebe.
2017 09 04
Šta je određenim članicama? Zašto ste se uhvatile kao pijan plota šta piše na mom profilu?? Tema nije otvorena da se o tome piše i komentariše već sasvim druga stvar!
2017 09 04
A kako da postavim sta prodajem
2017 09 04
> lidija18: > svasta sam dozivela na ovom sajtu ali ovo sto sam danas jos nisam ja jos uvek nisam ukapirala gde sam pogresila evo prekopirala sam pa mi vi objasnite sta ne valja sto sam ja nepristojno odgovorila a sto je jos gore nemam roze zarinu haljinu tuniku zato i nisam znala sta da joj premerim > k > Koliki je obim grudi zara roze haljine tunike,hvala > pre 16 sati > lidija18 > idi molim te na ja zelim da bi znala tacno za koju me pitas > pre 13 sati > k > hvala na nepristojnom odgovoru,tako se ne radi > pre 12 sat Mislim da je devojka/zena bila malo neispavana, videla je "idi molim te" i shvatila ton poruke u fazonu "ma idi bre"... a onda je pomislila od ovog "na ja zelim" da pise "ja ne zelim" - necu ti izmerim i tacka!... samo teorija jos jedne neispavane xD ali sasvim moguca
2017 09 04
ja ipak mislim da velika vecina otvarala naloge gde stigne bez da se prvo malo uputi kako sta funkcijonise pre par dana mi na lalafo stigne poruka da zena hoce da kupi jednu tuniku ja lepo pitam jel imate dodatnih pitanja ili hocete da je kupite stize odgovor sta si me spopala ako budem htela da kupim javicu ti se za sada samo razgledam :) u poslednje vreme samo se neki mrgudi kace za mene ja razmene ne radim pa opet kad mi stigne takva poruka kulturno odgovorim a ovo sve nesto nervozno nadrndano ljudi su puni negativne energije imam utisak da bi me prosto i rascupali da sam im blize :D
2017 09 04
> lidija18: > ja ipak mislim da velika vecina otvarala naloge gde stigne bez da se prvo malo uputi kako sta funkcijonise > pre par dana mi na lalafo stigne poruka da zena hoce da kupi jednu tuniku ja lepo pitam jel imate dodatnih pitanja ili hocete da je kupite stize odgovor > sta si me spopala ako budem htela da kupim javicu ti se za sada samo razgledam :) > u poslednje vreme samo se neki mrgudi kace za mene ja razmene ne radim pa opet kad mi stigne takva poruka kulturno odgovorim a ovo sve nesto nervozno nadrndano ljudi su puni negativne energije imam utisak da bi me prosto i rascupali da sam im blize :D Funkcioniše* piše se bez slova J Mislim da ste ipak pogrešili temu...
2017 09 04
ko kaze da sam pogresila temu mogu da pisem gde hocu i da komenatrisem sta hocu kao i svi na ovom sajtu hoces da mi okacis pravilnik gde pise da sam pogresila evo i ovde sam naisla na jednog negativnog mruguda ajde bre malo pozitive kakve su vam misli takav vam je i zivot :*
2017 09 04
> lidija18: > ko kaze da sam pogresila temu mogu da pisem gde hocu i da komenatrisem sta hocu kao i svi na ovom sajtu hoces da mi okacis pravilnik gde pise da sam pogresila > evo i ovde sam naisla na jednog negativnog mruguda ajde bre malo pozitive kakve su vam misli takav vam je i zivot :* Naravno da možete da pišete gde hoćete ali ja Vam kažem da ste pogrešili temu jer ovu temu sam JA započela i tema je o totalno drugim stvarima nego što Vi pišete. Samim tim Vam ja mogu reći da ste pogrešili temu pošto sam je ja i započela. I zamolila bih Vas da me ne nazivate negativnim mrgudom,jer ja Vas ne vređam! A život mi je savršen tako da...
2017 09 05
od mene jedan veliki pozdrav <3
2017 09 05
> lidija18: > od mene jedan veliki pozdrav <3 Takođe <3
2017 09 05
> lidija18: > od mene jedan veliki pozdrav <3 Lidija, meni je dovoljno da pogledam Vasu profilnu i odmah mi njuskica koja se oblizuje ulepsa dan!!! <3 Razumite i te mrgude-verovatno su im zivoti toliko "lepi" i "ispunjeni"
2017 09 05