Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kreativci/Kreativke :D

Spisateljice, blogerke, jutjuberke, dizajnerke, slikarke, glumice, rediteljke, fotografi..... Javite se i ispričajte svoje iskustvo 😃 Ako imate neku svoju stranicu ostavite link(ove) 😊 Ali PRVO SE PREDSTAVITE. Volela bih, dakle, da REKLAMIRANJE bude SPOREDNA STVAR. Da prvo kažemo čime se bavimo/koje je naše zvanično zanimanje i sl. pa tek onda kako smo počele da radimo bas taj neki konkretni kreativni posao i došle tu gde jesmo. Evo, počeću ja prva... Uvek su me privlačile kreativne stvari, ali roditelji su mi uvek govorili kako od umetnosti "nema 'leba" i da bolje odaberem nešto "ozbiljnnije". Ne mogu reći da sam ih u potpunosti poslušala... Rešila sam da studiram španski (telenovele su učinile svoje 😄). Ali ono što nisam ni slutila jeste da će to biti samo početak (ili nastavak) mog prvobitnog kreativnog puta... U osnovnoj školi sam uvek glumila na priredbama, recitovala ili vodila program, i nekim neobičnim spletom okolnosti, na fakultetu sam postala reditelj i uopšte organizator predstava kako na srpskom tako i na španskom. U međuvremenu sam volontirala na različitim događajima koji su budili moju znatiželju i upoznala mnoge zanimljive ljude. Ovog leta sam napravila još jedan korak napred, ovog puta preko granice, u Finskoj sam volontirala u jednom cirkusu 😄 i sada u vreme poslednjih ispita imam toliki nalet inspiracije i slobode da bih počela milion stvari u istom trenutku! Planovi za budućnost su mi pre svega da odem negde sama na putovanje (jer nikad nisam a čula sam i čitala da je odlično za samopouzdanje!), potom na nekoliko meseci volontiranja u inostranstvo, a onda takođe preko, na master. Ovo su za sada samo želje, videćemo šta stvarnost nosi.
2017 09 04
Bavim se indijskim plesom i učim da sviram indijski bubanj. Imam toliko planova i ideja: da pokrenem svoju školu plesa, da napravim društveu mrežu za plesače u Srbiji (i okruženju), da šijem stvari i prodajem ih na MK za početak a onda i drugde, da izdam knjigu. I još nekoliko sajtova da napravim. Npr. sajt - koji je mešavina Upworka i onog Moj majstor - gde bi ljudi nalazili druge ljude da im pozavršavaju poslove (koje ih mrzi da urade ili ne stižu) za neku malu nadoknadu.
2017 09 08
> Bolivuddiva: > Bavim se indijskim plesom i učim da sviram indijski bubanj. Imam toliko planova i ideja: da pokrenem svoju školu plesa, da napravim društveu mrežu za plesače u Srbiji (i okruženju), da šijem stvari i prodajem ih na MK za početak a onda i drugde, da izdam knjigu. I još nekoliko sajtova da napravim. Npr. sajt - koji je mešavina Upworka i onog Moj majstor - gde bi ljudi nalazili druge ljude da im pozavršavaju poslove (koje ih mrzi da urade ili ne stižu) za neku malu nadoknadu. Sviđaju mi se tvoje ideje :) I ja sama ih imam milion... Inspiracija pljušti na sve strane, pogotovo kad nemam vremena bilo čim kreativnim da sve bavim. I ja sam razmišljala o pravljenju nekoliko sajtova, samo nemam nikakvog iskustva ni znanja vezano za taj posao (ali imam ideje :D ), takođe sam htela da naučim da šijem jer bih baš volela da pravim neke svoje krpice i stvarčice za stan, pa ako se izveštim što da ne, možda počnem i da prodajem. Ti znaš da šiješ ili takođe planiraš da naučiš? A što se indijskih stvari tiče odnedavno radim jogu i uživam. Upravo tražim mesto gde ću ići da radim redovno. P.S. Hvala na podršci :")
2017 09 09
Divna temica! Ja se bavim svim i svačim. Pre skoro dve godine sam počela da fotografišem i da uživam u tome. Fotografišem samo na film i analognim aparatima, to mi je hrana za dušu. Pored toga, obožavam da šminkam i jako mi lepo ide. Idem na glumu, glumim u predstavama, skoro smo bili u Coca Coli na njihovom family day-u. Planiram da krenem da se spremam za fakultet, da krenem na crtanje i nadam se, upišem nešto šareno. Volim da posvećujem vreme sebi, sređivanju, dodavanju detalja, od oblačenja pa do šminke. :)
2017 09 21
> kocatamarica: > Divna temica! Hvala, bas mi je nesto bila naletela inspiracija :) Ja obozavam pozoriste, osim kao gledalac i kao ona osoba s druge strane, iza kulisa. Moja sestra obozava da sminka (najvise sebe :D ) i bas je dobra u tome, a ja volim da pravim frizure, pa smo taman dobar tim. Hvala ti na odgovoru, uvek volim da se vratim na ovu temu i procitam nesto lepo i inspirativno :")
2017 09 23