Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cita li neko uopste uvodne poruke u temama

Vec neko vreme se dvoumim da li da otvorim temu. U delu foruma Trazim svakih nekoliko dana otvorim po jednu temu jer mi treba dosta toga sada za jesen. Pa racunam bolje je ako u jednoj temi stavim manje stvari koje trazim lakse ce se snalaziti i clanice a i ja kada pregledam. Ali ne vredi. Pre neki dan otvorila temu da trazim decije helanke dobila mali milion ponuda za pantalone i farmerke. Sada otvorila temu da trazim dzemper i stavila sliku kakav i sta treba da ima po sebi. Eno vec puna tema a ni jedan jedini ne lici na ono sto trazim. Zar je moguce da bas niko ni najmanje ne cita ono sto pise. Ajde sto ne citaju ali zar ni slike ne vide. Na stranu to sto su svi ponudjeni dzemperi lepi ali ni jedan nije ono sto trazim. Prosto mi nekada dodje da budem drska i napisem svasta jer me to izludi pa se opet nekako suzdrzim jer nisam takva. Da li je bar neka od vas nasla ono sto trazi u takvim otvorenim temama ?
2017 09 09
Trazim crvene patike za trcanje +stavila sliku kakve ,u inboks dobijem ponudu bele patike?!
2017 09 09
U inbox vecini vise i ne odgovaram kada mi nude. Ako sam vec naglasila da se javljaju u temi da mi ne zatrpavaju inbox bezveze pa neka misle da sam nekulturna bas me briga. Za sad sam samo nekoliko stvari nasla za koje sam i otvorila temu a otvoren je mali milion od kako sam na sajtu. Vec mi postaje smesno sve to
2017 09 09
Ja napisem da trazim masku za telefon koji imam, stigne 3 poruke za druge modele. I sta sad da ja radim, da menjam telefon? 😂 Zato retko otvaram teme "Trazim", jer nikad nisam nista nasla
2017 09 09
Ahaha sad sam videla :') Mozda su u fazonu ako prodje prodje, ali bas sli lepo i jasno definisala sta trazis , a nijedan nije ni priblizno slican tome :')
2017 09 09
Svi mi ovde imamo robu koju bi da prodamo. Ali ne mozete nekome prodati nesto sto mu nije potrebno. To samo jos vise iritira i odbije potencijalnog kupca 😉
2017 09 09
Mislila sam da je pomocu slika lakse pogoditi sta clanica trazi, i verovatno je manje zatrpana tema, ali ne u potpunosti. Malo pozitivna stvar je sto mozete da vidite nesto sto vam se dopada, kao sto rekoste, i ubacite u omiljeno :) Ali ima dosta omaski u modelu, velicini......sto verovatno vecinu smori :)
2017 09 09
Upravo tako,to je ono sto mene smori. Od npr.10 poruka jedna bude ono sto trazim. A ja se prvo fino obradujem kada vidim da u temi ima 10 poruka,otvorim i ono nista 😂😂😂. Inace i ja sam dosta stvari tako pronasla po tudjim temama pa se nadam da ce i u mojim neko nesto za sebe. Na primer otvorim nedavno jednu da trazim jesenje haljinice,nista. Posle par dana pronadjem bas kakvu sam htela u temi kod druge clanice tako da bar necemu su korisne te nase teme. I cesto ih pregledam
2017 09 09
Ja sam par puta objavljivala temu da trazim odredjeni predmet, sa najdetaljnijim objasnjenjima kako predmet treba da izgleda, koje velicine i do koje cene i nikad u zivotu mi se nije desilo da sam tim putem dosla do zeljenog predmeta. Poslednja tema koju sam objavila u tom podforumu je da mi se jave clanice koje nude popuste i to mi je ok. Imam neku svoju listu zelja i kad imam vremena sama trazim po sajtu inace od objavljivanja teme nemam neke koristi...
2017 09 09
Ne kažem ja da sad svako zna šta je u mojoj ili vašoj glavi kada otvorimo temu i tražimo nesto, tako da na neki način razumem ponude koje nisu u skladu sa tim sto tražimo, ali ako neko napiše boju, postavi sliku onog sto traži, naglasi da isključivo to želi, onda jeste bezobrazluk ili glupost postavljati nešto sto sa tim nema nikakve veze. Valjda je ta tema tu da nam olakša potragu za nečim, da sto pre nadjemo.
2017 09 09
Tako bi i trebalo da bude. Naravno da niko nikome ne moze da cita misli ali nepostovanje konkretnih zahteva u vezi trazenog predmeta je bas nekako bezveze, svi mi zelimo sto pre da sve rasprodamo ali mene bi iskreno bio blam da posto-poto nudim neke predmete koji nemaju veze sa onim sta neka clanica trazi iako znam da nece kupiti nego eto kao prilika da neko moooooozda vidi taj moj predmet.
2017 09 09
Najjaca stvar kada napisete da vam nude samo za razmenu a oni ponude svoju stvar i napisu SAMO PRODAJA... Razbolim se. Ako vec napisem da mi se stvari nude samo za razmenu, onda se pogleda sta ima na mom profilu i kako nista ne odgovara, ne nudis. Pobogu. Razumem da su ovde svi da se otarase onoga sto ne nose, eventualno da zarade neki novac ali ne budite navalente sa nudjenjem stvari za kupovinu ako neko trazi razmenu.
2017 09 09
> ivanaxxx: > Ja odem da kupim crnu, a nađem belu koja tašnu koja mi se svidi i kupim je, tako da bezveze bi bilo da je tražila džemper, a nudile joj suknje npr, ovako džemper je džemper.Šta je koga blam bezobrazluk ili glupost, degutantno je kategorisati ovakve pojave, barem po nekom mom skromnnom mišljenju...Uzdizanje iznad nekog tobož blamantnog ponašanja.Šta je blam za koga je relativna kategorija.Meni bi npr blam bio da napišem tako nešto ali kad si već napisala, da ti odgovorim.☺ Zbog takvih kao sto si ti podforum "Trazim" je izgubio smisao, niko ovde ne spominje bilo kakve ekstreme tipa trazi se dzemper-nudi se suknja, niti sam ja videla da je to bilo ko ikad uradio ali da se nudi roze, plavi, zeleni dzemper a clanica trazi ISKLJUCIVO beli e to stalno vidjam a i sama sam dozivela i nisi svesna koliko je to iritantno i sta ja kao potencijalni kupac pomislim o takvoj clanici.
2017 09 09
To je ok ako bi mozda odgovaralo ,ali stvari koje bi mozda nasli da odgovaraju ,trazimo u pretrazi..Za podforum "Trazim" ,ja bih stavila samo nrsro odrrdjeno sto ne mogu naci u pretrazi sajta ili radnjama ..Mislim da tome i sluzi ...Par puta sam "trazila" nesto ,u pitanju je jednom bio sorts sa vezom koji sam nasla u radnji kasnije jer niko od clanica nije imao da ponudi , a zamislite kada bi svako ponudio svoj sorts koji nema veze sa onim koji trazim..koliko nas ima na sajtu sortseve u ponudi ...Zato se ne slazem sa nudjenjem stvari koje nisu ono sto je navedeno ... Na primer isto tako ,jednom sam kupila cipele,torbu i pantalone i trazila kosulju koja mi odgovara uz to , navela boju i model a dobijala ponude koje nemaju veze sa tim ..Po meni to nije profesionalno ,vec obicno uvaljivanje nepotrebnog ...
2017 09 09
Niko ne kategorise ljude, jer i ne znamo ko je i kakav covek iza monitora, vec njihovo ponasanje kao clanica na ovom sajtu. I da, nije u redu. Zasto? Prvo, ne respektujes osobu koja se izjasnila sta zeli, a to je potencijalni saradnik. Drugo, svrha podforuma 'trazim' je da onaj ko trazi izrazi svoju zelju na 1 od 4 ponudjena nacina koja je adminka predvidela, i ako je to kupovina tacno odredjene stvari, logicno je i pristojno da se javis ako imas isto ili skoro isto. Znaci, njegova svrha nije reklamiranje svojih stvari tako nasumice, zatrpavanje sajta, a jos manje da se po tudjim temama pronalaze tamo neke stvari-ovo poslednje stvar je stvar slobodne volje, ali tema je smisao. Onda one clanice koje postuju druge ne nude uopste, a ove druge, kao sto inace biva, koriste taj prazni prostor da se njihov tamo neki predmet vidi, a iritiras onoga cija je tema i gde pises. Tako da ne, nema siri smisao, bas naprotiv ovim se rusi smisao. To je argument onih koje gde stignu pisu da rasprodaju, poklanjaju itd.. Tako u pdf ideje imas ono cemu je mesto u rasprodajama, a rasprodaje niko ne cita. Jer-sta ima veze, siri smisao itd. Uglavnom, onaj koga drugi ne zanimaju na bahatost ostvari svoje. Ajde onda svi to da radimo. Da je nesto kreativno, pa i da podrzimo, ali ovo nije to. I da, mene bi isto bilo blam, kao sto bi me bilo blam da rasprodajem tamo gde nije mesto, zbog onih finih i korektnih clanica. Ne zamenjuj teze sa onim osudjivanjem, prosto ovo je organski sajt, sve je besplatno, bez cvrstih pravila i u tom smislu ne funkcionise besprekorno i clanovi bi trebalo da pokazu sposobnost za 'suzivot' na istom, a primarno bi trebalo da nauce da se prvo cita sta pise. Ne citaju sta neko trazi, sta pise na profilu, sta pise u opisu, utiske...Zasto onda i komuniciramo?
2017 09 10
1 2