Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Lista omiljenih predmeta ... ?

Da li znate na koji nacin ,ako uopste postoji mogucnost da se vidi necija lista zelja ,tj " omiljeno " ?Mogu videti nesto ,ali ne mogu sve ... Pitam jer me konkretno zanima cela lista zelja kod jedne clanice ,a ne mogu nikako da vidim to .. Da li neko ima odgovor? :")
2017 09 25
Ja mislim da ne moze cela lista da se vidi. Nazalost.
2017 09 25
> JelenaSokic: > Ja mislim da ne moze cela lista da se vidi. Nazalost. Hvala na odgovoru :") ...Imam clanicu koja ima 90% mog profila u omiljenim predmetima ,a nikada ni za sta nije poslala poruku i slicno ,i to je vec dugo tako ,od samog pocetka .... Pa me cisto zanima ta cela lista zelja ,da li je i sa ostalim profilima tako ...
2017 09 25
Možeš da vidiš, samo klikni pored na "člana prate" pa vrati tj. klikni ponovo "članu se sviđa", i tako radi naizmenično. Svaki put kad se vratiš na "članu se sviđa" pokazaće se novi predmeti koji su u omiljenim, sama ćeš primetiti kad počnu da se ponavljaju, to znači da si ih sve videla. Nadam se da si me razumela, malo je zamršeno, ako neko zna neki bolji način nek se javi :)
2017 09 25
> josi11: > Možeš da vidiš, samo klikni pored na "člana prate" pa vrati tj. klikni ponovo "članu se sviđa", i tako radi naizmenično. Svaki put kad se vratiš na "članu se sviđa" pokazaće se novi predmeti koji su u omiljenim, sama ćeš primetiti kad počnu da se ponavljaju, to znači da si ih sve videla. Nadam se da si me razumela, malo je zamršeno, ako neko zna neki bolji način nek se javi :) Hvala :D .. Tako nesto sam pokusavala ,vracala ,ponovo ,ponovo i ponovo ali opet nisam sigurna da li je to sve :D :D :D
2017 09 25
Imam i ja takvu jednu clanicu 😂 mada, jednom me je pitala za razmenu i to je sve. 😄
2017 09 25
Steta sto je nezgodno da se vide predmeti. Opet zbog razmena vidis sta se clanu svidja pa mu ponudis za razmenu nesto slicno. Koliko njih trazi razmenu za omiljene ili slicne a covek pojma nema sta mu je sve na listi. Mislim da je novi dizajn gori od starog i zbog ovoga, ranije smo mogli da vidimo omiljene predmete drugih clanova bez problema. :s
2017 09 25
Izgleda da jeste onaj sistem preglednosti ,ali nije samo 90% samo mog profila u pitanju ,tako da nisam stigla do kraja liste :D Niti cu ,definitivno ,jer ima mnoooooogoooo :D . Nazalost ,nisam zatekla taj stari dizajn ,nzm kako je funkcionisao i koliko je izmenjen ,ali videla sam u par navrata da clanice komentarisu da je bio bolji ...
2017 09 25
Neke clanice imaju samo nekoliko predmeta u omiljenima, pa kad klikces iznova sta se clanu svidja, izlaze isti predmeti. Neki nemaju oznacene predmete u omiljenima, pa nema sta ni da se vidi. A, neki, kao ja npr.imaju ko zna koliko i kad nabave isto, ne treba im to vise, ali bude cesto problem obrisati. Ja i kad obrisem, pojave se opet. Nesto obrisem iz desetog puta
2017 09 25
Ima i jedna kod mene takva. Cim izbacim predmet odma mi "lajkuje" jer ne vidim drugi razlog sto joj moje sve stvari u listi zelja 😂
2017 09 25
Ili se spustis do omiljenih predmeta pa na desni klik i "reload" menjace se "omiljeni predmet"i clana, dok ne pocnu da se vrte isti :) Ali jeste nepregledna lista :(
2017 09 25
Da li se jos nekome desava da ne moze da doda predmet u "omiljeno" i da vidi sve fotografije postavljenog predmeta?
2017 09 26
> Icka89: > > JelenaSokic: > > Ja mislim da ne moze cela lista da se vidi. Nazalost. > Hvala na odgovoru :") ...Imam clanicu koja ima 90% mog profila u omiljenim predmetima ,a nikada ni za sta nije poslala poruku i slicno ,i to je vec dugo tako ,od samog pocetka .... Pa me cisto zanima ta cela lista zelja ,da li je i sa ostalim profilima tako ... Icka, moze li fa se zna koja je to clanica? Jer i ja imam isti slucaj-sve sto okacim, stavi u omiljeno a nikad me ni za sta nije kontaktirala. :/
2017 09 26
Ja imam cak 3 takve clanice, koje mi svaki predmet lajkuju, nikada ni za sta nisu pitale, cim vidim prve lajkove na dodat predmet, znam da su od njih i smori me.. A pre je mogla da se vidi lista, kad je bio stari sajt i volela sam tu opciju jer je par devojaka imalo isti ukus kao ja, i taman sam gledala i kod njih sta ima novo ukoliko sam sama propustila.
2017 09 26
> DesireMe: > Ja imam cak 3 takve clanice, koje mi svaki predmet lajkuju, nikada ni za sta nisu pitale, cim vidim prve lajkove na dodat predmet, znam da su od njih i smori me.. > A pre je mogla da se vidi lista, kad je bio stari sajt i volela sam tu opciju jer je par devojaka imalo isti ukus kao ja, i taman sam gledala i kod njih sta ima novo ukoliko sam sama propustila. Hahahhaha...isto i mene smori kad vidim da imam lajk a onda shvatim da je to "taj" redovan. Caknsam htela da joj posaljem poruku i pitam je u cemu je fora. Jos mi je interesantnije da me nije ni zapratila a tako brzo pregleda nive artikle koje postavim.
2017 09 26
1 2