Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Intolerancija na hranu?

Radila bih test intolerancije na hranu samo iz znatizelje i pridrzavala bih se te ishrane par meseci da vidim da li zaista ima efekta. Ne znam maltene nista o tome pa se plasim da ne placam za glupost. Sta vi mislite i da li imate iskustva sa tim?
2017 09 27
Планира се , занимљиво је да некада не можемо претподставити то на који смо производ интолерантни. На лицу и по столици можемо и сами видети шта нам не одговара али не знам да ли је то поуздано.
2017 09 28
Videla sam neku listu hrane koja odgovara, ne odgovara ili je neutralna s obzirom na krvnu grupu. Po njoj vrlo malo hrane meni zapravo koristi :) zato bih da vidim da li ce i taj test nesto slicno da pokaze. Mada ne bih da odem u neku privatnu ordinaciju gde samo bzvz lupetaju za pare :/
2017 09 28
Nisam radila taj test, ali sam bila na kvantnoj dijagnoatici. Gde su mi rekli do najsitnijih detalja u kakvom mi je stanju organizam, sto sam kasnije utvrdila i vadjenjem krvi. Sama kvantna analiza ne zahteva nista sem sedenja u stolici i drzanja jedne metalne palice u ruci nekih 2 min. Rekli su mi i na sta sam alergicna, a mozda postoje i analize za hranu ovom metodom, to ne znam.
2017 09 30
Ja sam radila test intolerancije na hranu, i mogu reci da je skroz pouzdan...
2017 09 30
Ok, hvala devojke. Oba deluju kao dobra ideja.
2017 09 30