Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARANT??

Šta raditi? U pitanju je razmena,ja sam paket poslala a od dotične paketa nema,rečeno je da će biti poslato i ništa.Šatro nema vremena a naravno loguje se. Na moja pitanja odgovora nema. Malo bedno,u pitanju su sitne stvari u razmeni ali ipak nema smisla.
2017 09 28
A da ostavite profil clanice ovde
2017 09 28
Ne znam da li da sačekam još dan,dva?Svakako ću ostaviti link profila ovde ako se ne javi.
2017 09 28
Kad ste Vi poslali paket?
2017 09 28
da, desava se da clanice u poslednje vreme klikcu na #zelim# bez ikakvog pitanja i dovode me u nezgodnu situaciju da ne znam sta da ih pitam....sad malo skrecem s teme, ali to rade i clanice sa preko 100 utisaka, cisto sumnjam da ne znaju znacenje tog dugmeta.... Sto se clanice tice, sta god da je u pitanju - neodgovorno jeste svakako.
2017 09 28
> BabyPink: > da, desava se da clanice u poslednje vreme klikcu na #zelim# bez ikakvog pitanja i dovode me u nezgodnu situaciju da ne znam sta da ih pitam....sad malo skrecem s teme, ali to rade i clanice sa preko 100 utisaka, cisto sumnjam da ne znaju znacenje tog dugmeta.... > Sto se clanice tice, sta god da je u pitanju - neodgovorno jeste svakako. Da,to kliktanje na želim je ovde čista razonoda očigledno i stvarno čovek ne zna šta da ih pita. U svakom slučaju čekam još malo,nedogovorno jeste,svi smo mi zauzeti,deca,posao,svakakva dnevna dešavanja ali opet ispoštujemo dogovor,ali dobro,videćemo već šta će biti.
2017 09 28
Pa zovite je na mobilni broj telefona koji je ostavila za kontakt dostave sutra . Nema sta da se ceka par dana
2017 09 28
> Zagica: > Pa zovite je na mobilni broj telefona koji je ostavila za kontakt dostave sutra . > Nema sta da se ceka par dana I to je opcija
2017 09 28
Cekala sam na neke pakete duze i ne volim da cimam nekog odmah, samo volim da znam kad da sacekam paket. Prevaranti uglavnom traze skupe i vrednije stvari, pa ispare
2017 09 28
Paket ti nije stigao jutros, što ne znači da neće stići.. Pozovi je telefonom da se iformišeš o svemu , i tada ćeš znati sve...
2017 09 28
> vanjaslovenija: > Šta raditi? U pitanju je razmena,ja sam paket poslala a od dotične paketa nema,rečeno je da će biti poslato i ništa.Šatro nema vremena a naravno loguje se. Na moja pitanja odgovora nema. Malo bedno,u pitanju su sitne stvari u razmeni ali ipak nema smisla. Ista situacija se i meni desava, samo sto clanica tvrdi da je paket poslat pre dva dana, kad sam i ja svoj poslala. Na pitanje da mi da broj posiljke ne odgovara, a vidim da je za moj paket ostavljen izvestaj i da nije podigla...
2017 09 28
Nije problem u tome što paket nije stigao već u bezobrazluku i ignorisanju poruka. Obostrano je dogovoreno da se šalje u utorak a gospodjica niti je poslala niti je obavestila u tome. Nema vremena? To nije moj problem,ja sam se u 7 nacrtala u pošti da bih joj poslala jer takodje nemam vremena,pa sam uranila i ispoštovala dogovor. Prošla su tri dana,moj paket nije preuzela niti bilo šta poslala.Normalno je da se sam javiš i kažeš,e nisam stigla,šaljem za par dana i to je to.Ne bih ja dizala frku da je normalno odgovorila na pitanje da li je poslato,tek kad sam poslala malo oštriju poruku eto odgovora,nisam stigla,poslaću kad budem mogla,nešto u tom fazonu. Pa ne ide to baš tako.
2017 09 28
> Maja244: > > vanjaslovenija: > > Šta raditi? U pitanju je razmena,ja sam paket poslala a od dotične paketa nema,rečeno je da će biti poslato i ništa.Šatro nema vremena a naravno loguje se. Na moja pitanja odgovora nema. Malo bedno,u pitanju su sitne stvari u razmeni ali ipak nema smisla. > Ista situacija se i meni desava, samo sto clanica tvrdi da je paket poslat pre dva dana, kad sam i ja svoj poslala. Na pitanje da mi da broj posiljke ne odgovara, a vidim da je za moj paket ostavljen izvestaj i da nije podigla... traži da ti slika uputnicu
2017 09 28
> jacaikaja: > Cekala sam na neke pakete duze i ne volim da cimam nekog odmah, samo volim da znam kad da sacekam paket. Prevaranti uglavnom traze skupe i vrednije stvari, pa ispare nije problem u čekanju,samo reci,šaljem ti za 10 dana,kad god,svejedno,samo kaži,nema potrebe za ignorisanjem..kad mi je kliktala želim i cimala za razmenu ja sam njoj uredno odgovarala
2017 09 28
Naravno da je vrhunski bezobrazluk :s
2017 09 28
1 2 3