Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

kako pronaći kolekcije

kako da pronađem kolekciju koju sam napravila? samo je sačuva, a onda više ne mogu da je nađem, a baš mi je zanimljivo to da pravim sad kad sam otkrila, haha:)
2017 10 04
Ako si u kolekciju stavila neki svoj predmet idi na taj predmet i videces "Kreiraj izgled" "1" ... klikni na broj i otvorice ti kolekcije koje ukljucuju taj predmet.
2017 10 04
nisam stavljala svoje predmete, a kada odem na predmet koji jesam stavila, tudji, i kliknem na taj broj, izadje mi prazna stranica.. u svakom slucaju hvala :D valjda se snadjem
2017 10 04
Da... i kod mene :/ jos jedan od milion bagova.
2017 10 04
I meni je tako bilo i mislila sam da nešto nije u redu, ali posle nekoliko dana (prvi put čak 6-7 dana, drugi put manje), kolekcija se pojavila na listi prikazanih kolekcija. Zaključila sam da je potrebno vreme da kolekciju pripreme za prikaz i od 12 predmeta izdvoje tri koja se prikazuju na naslovnoj slici kolekcije. Uh, ala sam zakomplikovala objašnjenje :'( ,:) :D
2017 10 04
E hvala na objašnjenju :D Shvatila sam. Ja se zafurala, napravila tri, sva srećna ih objavim i ne nađem među kolekcijama, a taman sam mislila da sam našla novu zanimaciju da ne bih učila za ispit..
2017 10 04
:') :') :') Hahahaha...čuveno "sve mi se radi,i što mi se ne radi, samo da nije učenje! To ću posle." Svi smo valjda prošli kroz to. ;)
2017 10 04
stalno sam na krpicama i dok nije nastupio poslednji ispitni rok nisam ni probala da napravim kolekciju, sad.. to se traze predmeti, to uSparuje boju s bojom, sve pod konac da bude.. 😩
2017 10 06