Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

koji je lak za nokte NAJPOSTOJANIJI? ♡♡

Ako neko zna da mi preporuci lak za nokte koji je najpostojaniji, koja marka se pikazala kao najbolja? ☺☺
2017 10 06
Flormar lakovi, iz dm-a ili lilly-ja. Traju mi bas dugo na noktima I kada dosta kvasim ruke I svasta nesto radim. Slazem se I za gel lakove iz avona :)
2017 10 06
Hvala vam devojke puno! Probacu bas te lakove 😊😊😊😊 🍀🍀🍀🍀
2017 10 06
Golden Rose od jeftinijih lakova.Lak se drzi u frizideru,rok vaznosti od otvaranja godinu dana.
2017 10 07
Flormar definitivno :)
2017 10 09
Meni su se essie pokazali kao najbolji:)
2017 10 10
Meni je OPI najpostojaniji, poslednjih godina samo njega koristim.
2017 10 11
Hvala svima 🍀🍀🍀🍃🍃🍃 probacu flormar, pa ako se ne pokaze kao dobar promenicu ga 😊😊
2017 10 11
Essie su najbolji lakovi za mene, bukvalno traju nedelju dana. Essie zavrsni “good to go” osusi lak skroz za 15 min. Ne krzaju se, sijaju prelepo. Skinem lak kad mi dosadi boja.
2017 10 11
Da podelim sa vama moje iskustvo sa lakovima, ako mogu da pomognem ja volim da kad namazem nokte, da to stvarno traje nedelju dana. Evelin. Prvo jedan sloj evelin 8 u 1, pa onda maybelline color show lak, i na kraju Evelin top coat. Tragala sam jako dugo za nekim lakom koji ce da traje, jer me jako mrzi da ih lakiram svaki dan. I evelin 8 u 1, i top coat kao i milion drugih vrsta evelin ima u svim parfimerijama i apotekama, kao i maybelline lakova za nokte koji su npr. kad je akcija u dm-u oko 129 din, isto kao i golden rose koji nisu nizasta.
2017 10 11
Sto se mog iskustva tice REVLON lakovi su zakon :) Mada i max factor mogu da pohvalim.. A od jeftinijih varijanti nisu losi golden rose oni GEL lakovi ;)
2017 10 11
Opet da se zahvalim svima 😊😊😊😊😊😊 skinula sam izlivene nokte, pustila moje da se malo oporave i posto vise necu izlivanje da radim tragam za dobrim lakom. Veliko hvala svima na savetima.
2017 10 14
Esens lakovi plus golden rose gel look top coat stoje mi na noktima bez preterivanja od 5 do 7 dana. :)
2017 10 21
Meni za sad najbolji oriflame oncolour,lepo pokriva vec prvi sloj,brzo se susi i ne krza se odmah ili drugi dan kao ostali,duze mi traje 😃
2022 06 02