Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je ovo fer.Pomoc!

Devojka mi je dala negativnu ocenu totalno nezasluzeno.Zanci danima cekam njen paket i dogovor je bio da ja platim otkup 1500 a ona postrainu.Jutros stize paket otkupnnna 1890 dinara...jos me ubedjuje da je platila i da ne zna kako je to moguce..njoj navodno 300 dinara nista ne znaci.Epa meni znaci...i zalepi mi negativnu kako me nije sramota da porucujem paket kada nemam pare.Eejjjj.Imam sve poruke dacu vam na uvid.Molim vas kako da prijavim ovo adminu...pomouite mi krivo mi je.
2017 10 07
Znaci sve cu screenshootovati postaviti ovde da vidite da govorim istinu
2017 10 07
Bezobrazluk.Prvi put se susrecem sa ovakvim ljudima..eejj predje te otvoreno i jos ti kazee ko ti je krivv sto nemas paree sto porucujess?
2017 10 07
Ne znam da li znas draga da se placa taksa na otkup..???Plus postarina...
2017 10 07
Znam.Taksa na otkup je 73 dinara pitala sam postara.Ali kaze mi imas i postarinu 280..eto...Stalno fer i koretno.saradjujem sa svima i dobijem neg.zbog ovakvih koji se se sluze pokusajima obmane
2017 10 07
> Diamond: > Znam.Taksa na otkup je 73 dinara pitala sam postara.Ali kaze mi imas i postarinu 280..eto... Ahaa ok onda ne znam...kontaktirajte admina..
2017 10 07
> sandra2: > Ne znam da li znas draga da se placa taksa na otkup..???Plus postarina... Znam.Taksa na otkup je 73 dinara pitala sam postara.Ali kaze mi imas i postarinu 280..eto...Stalno fer i koretno.saradjujem sa svima i dobijem neg.zbog ovakvih koji se se sluze pokusajima obma
2017 10 07
I ja sam tako dobila negativnu bez veze,jer devojka koja je porucila farmerke nije ni pitala za mere niti bilo sta i onda kada su joj stigle nisu joj odgovarale ili nisu svidele otkud znam
2017 10 07
Kakav bezobrazluk ....Strasno,bas ruzno ...Kao da nije pogledala papir i kao da je neko lud ..Zasluzuje najvecu mogucu negativnu ocenu sa sve screenshotovima da clanice vide dokaze bdzobrazluka..Nije bitno da li neko ima ili nema pare,bitan je dogovor...Ako nije imala novac da plati ,trebala je da smanji otkup za vrednost postarine ..
2017 10 07
> Icka89: > Kakav bezobrazluk ....Strasno,bas ruzno ...Kao da nije pogledala papir i kao da je neko lud ..Zasluzuje najvecu mogucu negativnu ocenu sa sve screenshotovima da clanice vide dokaze bdzobrazluka..Nije bitno da li neko ima ili nema pare,bitan je dogovor...Ako nije imala novac da plati ,trebala je da smanji otkup za vrednost postarine .. Tacno draga.Pa cekaj covece dal je normalno da mi da negativnuu a ona mene pokusala da prevari otvoreno.Nisam ni duzna da imam 1900 dinara ako znam da treba da platim 300 din.manje jel tako?
2017 10 07
Print screen-ujte ovde i adminu...
2017 10 07
11
2017 10 07
11)
2017 10 07
1
2017 10 07
11
2017 10 07
1 2